Te fundit

16:45

16:33

16:25

16:19

16:14

16:12

16:02

16:01

2024-02-20 20:28:53Blog TEMA

81 Komente

 1. B
  Biroja politike

  Poshtë imperializmi amerikan.Rroftë Enveri dhe gjysh Hisniu.

  1. H
   Hordhia e ndyre e Sali Rrumpalles

   Hysniu, nga bota e pertejme: "Bravo, nip i gjyshit. Antiamerikan si gjyshi, deri në vdekur. Mos ma tradheto Saliun, sepse e kam bere Komunist me duart e mia." Andi Bushati na dha shembullin me të shkelqyer se si hahet turpi me bukë, dhe si shitet shpirti per ca para të qelbura. Ore, të flasim hapur, Rama vertet duhet hequr, por ky birbo është pikerisht me grupin që mban Ramën në pushtet. Ka goje dhe flet ky palaço që i bën njerezit me zor të votojne Ramën.

   1. Z
    Zagali

    Ti Andi Bushati,je nje piçke dhije qe nuk shihesh dot me sy. Nuk ke faj ti,faj kane ata qe t'i botojn keto artikuj plot helm e plot dredhi. Ti ke qene dhe je pis analist. Je Analisti me i keq. Ti je krijuar nga ytat dhe jotem vetem per te bere keq,se mendja jote punon vetem per keq. O maskara!

    1. .
     ...

     Turqve shqip foles a po Muslimanve në tërsie, dhe komunistave nuke ju del e keqja me Amerikënët dhe botën e cilivizumë përdimore...

    2. P
     Populli

     Ky merr fryme nga bytha e Berishes. Eshte i teri ereqelbur.

     1. D
      Dakord

      Saktë. Vura re 2 detaje në këtë shkrim. E para, ky e krahason protestën me atë të 7 korrikut po të vetën dhe gëzon që "ishte më e madhe" se u shtua gazi. Me këto ritme këta bëhen gati në 2050 për të fituar zgjedhjet. E dyta, kujdesen të thonë "qeverisja AKTUALE" e SHBA se nuk ua mban të dalin haptas kundër SHBA dhe ky është lajm i mirë, por thjesht "harrojnë" se ishte qeveria JO AKTUALE" e Trump ajo që i çoi për lesh bubi non gratat.

     2. I
      Iliri,Monika,Nesho ç'mendim kanë

      Ha ha të dhjefsha familjen kriminele të këtij pisi,që na thotë se Saliu na qënka persekutuar,njësoj si puna e të jatit këtij që persekutonte njerëz kur Saliu ishte sekretar i PPSH .të dhjefsha popullin që u shkon mbrapa këtyre kriminelëve të bllokut

      1. s
       stani

       ky eshte nje biri i komunisteve

       1. U
        Ufff

        Jo po eshte saliu e ardhamja dhe mul noka. Ik o gomar, rregullo standartet se nuk i ke ne rregull. Mos na u sill sikur je asnjeanes. Gazetar me vila, pa bere asnje investigim cudiberes, apo pune gazetareske, vetem tek soji jot gjen. Tregon shume per standartin tuaj dhe perse villni vrer. Ti mendon se nuk i di populli keto?? Perse duhet te degjojne njerezit nje hipokrit si puna jote? Prandaj do zhyteni posht e me poshte..

        1. E
         Efigjeni Zagoria

         Si gjithmonë, Andi Bushati, (i biri Punëtorit Operativ, të sigurimit të shtetit - Mehdi Bushati , nipi i Hysni Kapos dhe Vito Kapos - kjo e fundit nënshtetase amerikane), vazhdon në të njëjtën vijë politike, si paraardhesit e tijë politikë e ideologjikë.

         1. A
          Asd

          Ti i frustruar, je antiamerikan por nuk je as shqiptar. Je mbeturi e komuniste.

          1. P
           Pjetër mustak kuçi.

           Kryeministët i shkëlqyer dhe puntorë jo byth qi** si ti quni sigurimsit dhe nipi i antarit të Byros politike dhe kriminelit Hysni Kapo.

           1. U
            Usa

            Ik more qelbesine...me 1000 katunare te ardhur ne Tr.do rrezoni Ramen...Blinken dhe Spakun=USA..u hani mutin...Sali krimi tja rruaje Rames...jeni non grata dhe pike.mblidhuni me 20 mars dhe thoni o sot...o pasneser...bajga...

            1. V
             Vlonjate

             O Anduena po e ndrite me politiken e brendeshme e tani po e kruan edhe me USA qe ju dha edhe nenshtesine mo??? Ben mire tani te marresh edhe Qytetarine e Vicidolit!!!

             1. S
              Shkembi

              HalI madh e ka gjet Shqiperine me keto hale!

              1. B
               Bureto

               @Shkëmb! Nuk e ke drejt. Halet janë të domosdoshme, ndaj dhe në shqip quhen nevojtore, sepse të kryesh nevojat fiziologjike nuk është hall por nevojë. Kështu dhe Shqipërinë me to nuk e ka zënë asnjë hall, aq më pak i madh, përkundrazi i duhen ato për të dh*er. Shyqyr që janë!

             2. S
              Sara

              shumica e k.. ose e p.. te Vitos... ti je pjese e nje pakice qe ne cdo organizem te gjalle korrespondon me masen e jashteqitjes qe organizmi ka brenda gati per ta dh..re

              1. S
               Shqiptari i Ilirisë

               O Bushat,o debil i pa kurueshëm!A i pe me pamje nga lart se sa vetë ishin në atë miting salistash,që po e bën madhështor?! Pse me 2-3 mijë salista të paguar e të mbledhur nga gjithë Shqipëria do i tregojë bytha jote me Berishën vendin popullit dhe Amerikës?Amerikës që ta mori për bythe atë familjen tënde bllokmene dhe ta hodhi në qenef?! Yy...... pervers i zgjebosur që e do ta shohësh këtë popull keq e më keq!

               1. X
                Xha Sulua .

                Me kë e pe këtë shumicë opozitare o Andi i Sh Medi , me atë me xham apo me atë me pa xham ?!!! Po vazhduat kështu , t’ë ngopeni me lugën bosh , me barkun bosh do ngeleni tërë jetën dhe Ramën do e bëni MBRET .

                1. D
                 Dinua

                 Pirdh Bushat, pirdh se lirohesh!

                 1. p
                  pesimisti

                  idiot .

                  1. A
                   Altin Pellumbi

                   I ke ra pikës me ato qe ke shkruat ne fund te shkrimit! Nuk thua as dhe nje gje te re! Plagjiature (kopjim) i shkrimeve te me pareshme! Mbasi shpif ne menyre intelektuale, insinuon gjera qe nje njeri normal nuk i shkon ndermend,kthehesh dhe i ben analize(gjoja) shpifjeve te tua dhe ja ku doli shkrimi per sot plus honorari. Jemi ne rregull o popull me Andi Bushatin!!! Kot i bien ne qafe komentuesit kur e telendisin, ai veç “punen” ben.

                   1. A
                    Andi gjyshit Hysni bllokmen i lodhur

                    Te ishte gjyshi Hysni Kapo dhe shoqja Vito gjalle sa do kenaqeshin me nipin antiamerikan haaaaa Rama e beri budalla ja nxori trurin .

                    1. Y
                     Ylli

                     Po mor po o nipi Hysniut, edhe gjyshi jot kunder imperializmit amerikan luftonte por ....

                     1. R
                      Rruga e Dibres

                      Nipces i ka dale ne "shteg" Imperializmi Amerikan !? Edhe xhaxhi po "leviz" ne varr ........ Hysni,na nderoi Nipcja ........... Mendoni qe tere kete "mundim" Nipcja e ben pa "para" ?? Rruga e Dibres

                      1. M
                       Meleoneri

                       Sa seriozisht që e marrin fanatikët e Rilindjes! Nuk e ka me Ramën, or qyqarë! As me pushtetin e Rilindjes! Për të rrofshin sa malet. E bënë miljoner. Si plas bytha as për maloqet thithkarsa e varkarsa që humbën Samarin e pushtetit! Ky bën biznes. Ka gjetur në pikë të hallit Salinë e mjerë dhe e rropi. Zeni budalla, Gita cop mishi, mjafton vetëm Bushati për të mbajtur ahengun e tallavave mediatike me serum për zorrën e pjerdhur berishiste.

                       1. S
                        Sadiu

                        Doli nevojtorja e bllokut që kërkon të qelbin, por as e afrojnë e as e pyesin e kanë lënë si ai ....ti në shi.

                        1. D
                         Daullxhiu

                         Andushi, bere cbere e nxore koken e putinistit. Te ka mesuar daja hysni mor te dhjefsha ty dhe dajen ten. Shko ha supen te zeni tani.

                         1. E
                          Ed

                          Të paskan djegur shumë fjalët e Sekretarit Blinken aq sa tërë shkrimin e shpie dhe e sjell rrotull tyre ! O Bushat Shqipëria është shumë më e madhe se çeta e Berishës dhe Blinken foli për ata !!

                          1. L
                           Luli

                           Hahahaaaaaaa ! Mase e madhe njerezish thote ky nipi i Hysni Kapos,njeriu me i fuqishem pas Enver Hoxhes dhe i biri i Mehdi Bushatit,ish funksionar i larte i sigurimit te shtetit !! Nje proteste per te cilen ka tre jave qe brodhen ne te gjithe vendin per te sjelle njerez dhe qe mezi mbushen bulevardin nga perballe deres se kryeministrise deri tek kullat binjake,bile edhe keta ishin ne distance me njeri tjetrin,sikur ishte koha e kovidit.Ne kete proteste mund te kishte max 3-4 mije njerez.

                           1. T
                            T

                            Bythqim i vogel

                            1. Komunist Bushati eshtë kundra imperializmit amerikan se do bolshevizmin rus

                             1. Komunist qelbësira Bushati vk

                              1. A
                               Ana

                               Oooo ju dhj.... a surratin ty e Saliut bashke me kelyshet qe i shkojne pas..!! U tremb BLINKEN nga frika e protestes ????????????????????????????.. Rrofte PARTIA KOMUNISTE me ne krye Sali Berishen e BESNIK BEKTESHIN.. O KLYSH.!! Po sju kane mbetur as dhembe ne goje te hani, vetem e lehura ju ka mbetur..

                               1. A
                                Adi

                                Ja hengre koqet Rames sot, ti dhe ata 500 te tjeret sot ne shesh . Tani flini rehat sonte se edhe Amerika u drodh Neser beni gati qeverine se I fituat votat

                                1. I
                                 Italiani

                                 Nje pjes e srermadhe thot Andushi Po me cfar sysh e pe mo me ato te tuat apo te than Se ato pom dhe ne Masa esht ajo qe nuk mendojn si ti Dhe nuk del te mbroje femijet e atij Dhe Belerin

                                 1. f
                                  fcb

                                  Sakte Bushat por me dashje apo pa dashje dicka nuk e ke thene , eshte edhe kunder SPAK qe pa asnje prove ka izoluar Liderin e Opozites Prof.Doc.Sali Berishen kurse Beqajn kryehajdutin nuk ka bythe ta arrestoje .

                                  1. T
                                   Taulant

                                   Rnofte Bashkimi Sovjetik dhe babe Stalini! Ah te pjerdhsha trute.

                                   1. D
                                    Demokrati

                                    Shikoni logon e rithemelimit copa copa copaPD. Gjykata te regjistroje partine me te re: “Copa copa copaPD” me kryetar Sali Nongrata.

                                    1. F
                                     Fredi

                                     Bej qejf me budallenjete qe i shkerr……..et me fise dhe sot te kane idhull, bej qejf o djali me inteligjent i bllokut

                                     1. D
                                      Drini

                                      U ftofsh ne bythe, me keq se cje ftohur o Andi BUshati.Flet budallelqe, idiotleqe gjera pa lidhje

                                      1. E
                                       ENTSOE

                                       Do I shpifet ndonje semundje e keqe nga marrezi qe Ka per ERamen, Jo per gje SE dhe geni eshte keq!!!

                                       1. C
                                        Cubel Breca

                                        Ca i jepni hapësirë këtyre lloj mostrash se po felliq portalin. Këta as shohin as dëgjojn. Çfarë proteste madhështore mund të quhej kjo me 3-4 mijë veta.

                                        1. J
                                         Jugu

                                         Te lumte o Andi. Je nder gazetaret e paket qe ke anuar majtas tere jeten, por ne keto momente po ben opozite me pushtetin qe ka kapur gjithecka dhe po zbraz vendin dita dites. Trushpelarja qe ben Mero me shoke nuk po ze me vende. Eshte fatkeqesi por si e ka katandisur Rama vendin, po duket Sala lule.

                                         1. S
                                          Shoku i Andit

                                          Andi leshi ti do vdesësh nga marazi që ke për Ramën, nga mllefi që po të kthehet në kancer.

                                          1. H
                                           Hysniu

                                           O andi bqimsi i hisniut ti e ke hallin te rama mer plak jo te protesta.. Ti po plas nga inati qe pse lavderoi ramen..se smund te lavderoi nongrata si ty e sala

                                           1. G
                                            Gurabardhi

                                            Vështirë se mund të gjendet një shqipfolës më antishqiptar se ky Bushati.

                                            1. M
                                             Muhameti

                                             O ligavec, pse thua anti - Blinken dhe jo anti - amerikane. Apo nuk ta mban suma.

                                             1. A
                                              Ana

                                              Po ik o kelysh komunisti , ti me rrenje e dege je antiamerikan . Te zhduku dajen me fis and iman nuk ke faj qe llap dhe nxjerr helm. Do te vij rradha o gjysem burri , ke blere vile ku i gjete frengat, ku o gjete rublat o gjysem burri! Kush ti jep???? Shpejt dodali prandaj ben gam gam gam sepse te ka hyre frika ne palce. Bushat o Bushat ora po afron, drejtesia po vjen prandaj te ka hyre lepuri ne bark . Ha ha haaa. Populli eshte me SHBA dhe ti te vdesesh ne vend o gjysem burri. Pse te ka lene zoti sa nje gogel e ke pyetur ndonjehere ? Se je vetem helm, neperke dhe nje gjarper i zi . Bushat, Bushat, Bushat , Bushaaaaaaaaat.

                                              1. d
                                               democrati

                                               Une jam demokrat por me mire me Ramen se me Belerin…

                                               1. E
                                                Eri

                                                Ky eshte vertet i neveritshem ne kto qe propogandon Me ke e pe dyndjen me ate me xham apo ate pa xham Jan po ato njerez qe dalin perhere Nje pjese qe sdin se cben dhe nje pjese qe mbron pasurine e siguruar me korrupsion Nipi i Hysniut sigurisht pervec urrejtjen patologjike ndaj Imperializmit Amerikan motivohet dhe nga pagesat e korrupsionit per te vjell vrer

                                                1. T
                                                 TIRONA

                                                 ???? andi gamori : Ne ne goje te ujkut hedhim valle! Ate qe ben ti Shqiperi bota nuk e ka pare! Harrove heroin tradhetarin vrases mysliman-grek fredi shehu! Te dhjefsha trute dhe corben e keqe qe ke gelltitur!

                                                 1. A
                                                  Arjan

                                                  I neveritshem Pioner i Enverit

                                                  1. M
                                                   Mateo

                                                   Lereni te beje komente sic ia kerkon punedhenesi. Shkruan keto qe lexuat se me keto ka bere vila e para' ai, nuk ka ngelur me nje dhome e kuzhine si ne. I di bytha mjaft atij firauni, se ka mesuar qe i vogel nga Saliu

                                                   1. B
                                                    Beni

                                                    100% e vertete.

                                                    1. B
                                                     Blinken

                                                     BUSHAT! SFORCOHESH SHUME NE TEZAT E TUA, POR AJO QE MBETET ESHTE VETEM 1: TI JE NJE ANTIAMERIKAN NE ADN! TI EDHE SALIUN PRANDAJ E DO, SE ESHTE NJE KOMUNIST I PAEPUR! TURPI NUK ESHTE I BLINKEN POR I YTI QE RRESHTOHESH KRAH NJERIUT ME ANTISHQIPTAR: SALI BERISHA.

                                                     1. F
                                                      Fakovsky

                                                      Ore 100€ për pjesmarrës të paktën të ishin ofruar

                                                      1. A
                                                       Adrian

                                                       Ti je turpi I Hysniut. Dhe Amerikes I hengsh ate qe nuk thuhet

                                                       1. Y
                                                        Ylli

                                                        E hengre mi..n Edhe per sot.Tani ndalo nga sala te marresh leket.Kruaje me ameriken se do ta shikosh,byt…ir

                                                        1. T
                                                         Temla

                                                         O mero aman çe merr atë komunistin bushati ata janë me kohën e xhaxhit akoma e kanë halë në sy amerikën

                                                         1. U
                                                          UNE

                                                          Kur me del perpara ky trashegimtar Besnik i kadavrave se te shkuares, me sillet mendja verdalle; sepse kujtoj regjimin e te gjyshit dhe mbijetesen time, te vojtur, atehere..... Andush, te lutem, largohu prej meje!!!!!!!

                                                          1. W
                                                           Wolf

                                                           Me shume njerez kishte tek piramida qe kishin hipur te sodisnin se sa tek protesta juaj anti-Spak, anti-Amerikane e anti-Shqiptare mbi te gjitha. Numroni edhe njerezit qe kane dale per xhiro si pjesemarres. 100 metra ishte a s'ishte protesta juaj te tjeret rrinin larg e ju sodisnin. Po ju s'keni turp se ashtu ju ka mesuar dr.cmendina.

                                                           1. B
                                                            BESNIKU I PARTISE,DJALI I MEHDISE

                                                            Sa i lodhur je o derdimen,o ylber,po me 20 shkurt,ra gjyshi,besniku i partise,ra gjyshja,te ra nena,babi dhe sorollop juaj,po ti je nje bytheq.r dhe legen,qe Saliu te njeh mire,prandaj o bole pa sahat,na thuaj,cfare do besh sot,apo si gjithmonë,te luani rrulot

                                                            1. S
                                                             Struga

                                                             Andi Bushmeni, emri i dëshmon që ështëi pagdhendur -debil që luan rrolin e zgavrës ANALE. Nzjerr pisllëk në media, por ç'e do të shkretën, nuk arrin asgjë duke dhjerë nga organi oral- goja që e përdor konform rrolit që ka marrë përsipër si zgavrën anale.

                                                             1. K
                                                              Kundra gjyshit ky nuk dele !

                                                              Nuk eshte per te pritur ndonje koment te mire nga ky nipi qe ka ngrohur bythen prane diktatorit hoxha...fundja ne cdo vend ish mmomuniste nuk eshte e thene qe komunistet u zhduken.. si ne kete raste me kete tip ordinere ...

                                                              1. T
                                                               Tutu

                                                               Pirdhni fort o gazetare mercenare… po mos harroni se breket i keni bere shoshe dhe bytha u ka dale ne diell.. leksioni i mesiperm vjen nga ai qe gjysh ka Hysni Kapon , baba Mehdi Bushatin dhe lider te zemres komunistin Sali Berisha…!!

                                                               1. A
                                                                Ardes

                                                                O sot ...o mot ..o kurre...Te gjithe Berrishjanet kopila koministe,jane non grata dhe ne Shqiperi...fuck you kopila!

                                                                1. F
                                                                 Feti

                                                                 Mbahu Muço me gajret! Thirrët ca të dëshpëruar në Tiranë,për të "shembur" regjimin e Ramës,të cilët pasi dëgjuan Saliun dhe Albanën,me një Intermexo të Mehdi Malkës, ( se si është aktor Mehdiu vetëm ai e di!?), ikën nga kishin ardhur pa kuptuar asgjë! Dhe këtë Andi i shitur e paraqet jo vetëm si politikë,por edhe si mesazh kundër Blinken!!!!! Agoninë tuaj po zgjasni o Bushat. Nuk ju votojnë më njerëzit,dhe ju e dini mirë këtë por...prisni të bëhet zemërgjerë Rama,dhe t'ju lerë karrigen. Por Rama nuk është as Ramiz Alia që e la karrigen nga halli,dhe as Fatos Nano që e shiti karrigen me pare! Rama i ka shpatullat e ngrohta,dhe ja ngrohni edhe më shumë ju. Ata deputetët Bardhi ,Tabaku me shokë sapo morën vesh në Amerikë se Basha nuk ka të ardhmen,erdhën këtu dhe çfarë bënë!? Ja mbyllën edhe ata rrugën vetes.... Kurse qyqari ,atje në ballkon ,kujton se do mund të bëjë trazira në një vend dhe në një kohë ku/kur nuk duhet të ketë trazira. Dhe këtë e thotë Blinken,por djali i Sigurimsit Mehdi nuk është dakord. Kjo është agonia juaj o Busho!

                                                                 1. S
                                                                  Schopenhauer

                                                                  Ky është sëprapthi!

                                                                  1. k
                                                                   kar diologu

                                                                   Andi Berisha eshte emertuar si Sekretar i Shtetit te PD-se per shtypin!Ndaj edhe ai jep receta ne pamundesi per tu eksozuar si zedhendes i atij qe per ore e ore te tera dikur i ka mbajtur "urinen "ne valixhen e diplomatit!Difekti i tij eshte se vone e ka marre vesh ADN-n e tij!

                                                                   1. S
                                                                    Sokoli

                                                                    O sot o kurr...... bo..bo na tremben. Sigurisht ka qene ky turi skuthi qe ua ka dhene kete sloganin qe te ngre qimet e .... ... perpjet.Mos e vini re. Eshte i deshperuar nga pjesmarrja " masive e te deleguarve te popullit anti Blinken" ne protesten qe " do te rrezonte Ramen dhe Ameriken". Ky qorr me sy hapet keshtu do shkruaj se " qeni leh atje ku ha buken". Thjesht neveriteni.

                                                                    1. E
                                                                     Emiljano

                                                                     O miku tim ke probleme me reminishencat komuniste dhe revizionizmin anglo-amerikan,te ka ngelur kalendari ke brezhnjevi.Ke shume nevoje po shume nevoje ama per updetim te trurit,saliu nuk eshte ne opozite or taj,eshte ne burg medemek or lum miku pranaj ti mos u shpela trurin me shume budallenjve qe rrine poshte ballkonit

                                                                     1. s
                                                                      shigjetari

                                                                      Edhe ky nipi Hysniut, ashtu sikurse gjyshi "nuk e haka sapunin e amerikaneve per djathe.."!! Po si ka mundesi qe ha per djathe sapunin e Sali Nongrates...??

                                                                      1. M
                                                                       Mentor Muca

                                                                       Vdekje fashizimit e liri popullit, te rroje partia, te na rroje krie ministri :) O ketyne ju q.... derri nanen ku e kan e ku se kan, se gja pa ba nuk jan tu lan.

                                                                       1. A
                                                                        Arturo Ui

                                                                        Po ik o Andi ik se nuk e ben dot njeri vezen e Edit ,ate e presin te tere me krahe hapur se eshte tip ,e ti te behesh bashk me 100 te saliut se beni do ate te Edit...hajde tung nipi I Byros

                                                                        1. L
                                                                         Leshi

                                                                         I thua vetem gazetar. Një qën besnik i plakut kërmë Sali .

                                                                         1. B
                                                                          Bekimi

                                                                          Ky është zgjebosur rëndë.

                                                                          1. A
                                                                           Arian

                                                                           O plehre keshtu do vdesesh nga cmira

                                                                           1. S
                                                                            Sokoli i protestes

                                                                            Bobo cfar poze ka marre ky bushatlliu i vogel, te tremb, vallahi te tremb, tamem si sllogani i protestes " o sot o kurre", po mbrapa protestes cfar ndodhi. Dihet - futen bishtin ne shalle dhe shkuan nga erdhen.

                                                                            1. D
                                                                             Demokrati idealist

                                                                             Andin dhe gjithë larot e saliut do t’i zër veremi nga marazi,sepse e dijnë që janë të humbur e dështak.sali muti po bën shaka me miellin e Amerikës,por kjo që po bën do ta çojë në zgafellat e burgut të zi.Ka vjedhur,ka bër korrupsion,ka djegur e ka vrarë shqipëtarët.Nuk mbarohen të këqiat që i ka bër vëndit e për ato ligësi që ka bër ka ardhur momenti të shkoj tek vëndi i qënit.

                                                                             1. V
                                                                              Vlonjat i vertete

                                                                              Interesant...Sa urrejtje dhe vrer ne komentet e mesiperme. 99% e shajne Bushatin "komunist", duke treguar padashur qe vet jane me komuniste se komunistet. 1. Ne fund te fundit "komunizmi" ishte nje teori qe nuk pranonte mendimin ndryshe. Eshte pikerisht ajo qe bejne komentuesit: nuk pranojne nje opinion ndryshe nga ai i tyre. Ne mungese te argumentave, kalojne ne sharje dhe ofendime te peshtira. NUk me vjen keq per Bushatin. Ju jeni per te ardhur keq.... 2. Ishte komunizmi ai qe te denonte per ato qe benin brezat e meparshem. Dhe komentuesit bejne saktesisht te njejten gje; po e gjykojne Andin pikerisht per ate qe ka bere gjyshi i tij...dhe per ironi te fatit e ofendojne duke e quajtur "komunist" si nipi i Hysniut..... Po ku e keni njohur Hysni Kapon ju mor derdimene!!!. Shkoni ne Laberi e pyesni per te. Do surprizoheni...Andi nuk i vjen as te maja e thoit te kembes Hysniut...

                                                                              Lini një Përgjigje

                                                                              20:17 Blog 6 komente

                                                                              15:13 Blog 5 komente

                                                                              11:53 Blog 59 komente

                                                                              10:32 Blog 20 komente

                                                                              21:10 Blog 5 komente

                                                                              17:29 Blog 12 komente

                                                                              17:07 Blog 22 komente

                                                                              11:43 Blog 7 komente

                                                                              11:22 Blog 6 komente

                                                                              10:17 Blog 18 komente

                                                                              Më të lexuarat

                                                                              20:00 Rajoni 99 komente

                                                                              10:49 Rajoni 14 komente

                                                                              10:31 Sport 4 komente

                                                                              17:42 Politika 19 komente

                                                                              09:15 Politika 20 komente

                                                                              20:18 Bota 6 komente

                                                                              Blog Tema

                                                                              16:19 Blog

                                                                              12:22 Blog

                                                                              11:37 Blog 2 komente