Te fundit

12:08

12:13

12:09

12:05

11:59

11:58

11:57

11:55

2022-07-18 17:44:00Blog Indrit Hamiti

6 Komente

 1. N
  Ndroqi

  Abaz-ovici nuk eshte shqiptar,por jevgjit shqipfoles!

  1. N
   Ndroqi

   Abaz-ovici nuk eshte shqiptar,por jevgjit shqipfoles!

   1. N
    Ndroqi

    Abaz-ovici nuk eshte shqiptar,por jevgjit shqipfoles!

    1. N
     Ndroqi

     Abaz-ovici nuk eshte shqiptar,por jevgjit shqipfoles!

     1. F
      Fisnik

      Dritan Abazoviqi është shqiptar, ulqinak, i shkolluar serbisht në vendlindjen e tij, në Ulqin, ku ka shkolla shqipe që nga koha kur Ulqini iu bashkua Shqipërisë. Tash u bë e ditur se vëllai i tij mjek, së bashku me partneren e kryeministres serbe kanë hapur spital privat në Beograd! Pra, nuk ka pikur prej qiellit ky shqiptar, ka përkrahjen e pushtetit serb të cilit i ka shërby! Dritani u rreshtu me bllokun prorus dhe proserb duke rrëzu krahun perëndimor të Gjukanoviqit dhe të shqiptarëve edhe ate mbas përpjekjes për grushtshtet të Rusisë dhe Serbisë, Putinit dhe Vuçiqit! Gjendja u bë e tillë që Eskobar deklaroi se Malit të Zi nuk duhet besuar sekretet e NATO s! Pra nuk duhet besuar qeverisë ku Abazoviqi ishte zëvendëskryeministër! Koha tregoi që Eskobar kishte të drejtë sepse ndodhi agresioni i Rusisë kundër Ukrainës! Abazviqi bëri marrëveshje me kishën serbe duke e rreziku shtetësinë e Malit të Zi dhe duke i hapë rrugë ndërhyrjes serbe dhe ruse! Gjithë kjo në kulmin e agresionit rus dhe ndoshta para një lufte botërore!

      1. a
       anti anarkisit

       Nuk e quanin rastësisht serbet "çetniku shqiptar" së shpejti do ta njohin mirë dhe kamë drojën se do të zhgënjehemi keq. Me qenë shqiptar dhe me ndihmuar Serbinë gjenocide janë dy gjëra që kurrë nuk mund të shkojnë bashke.

       Lini një Përgjigje

       16:33 Blog 3 komente

       14:54 Blog 3 komente

       13:02 Blog 4 komente

       10:13 Blog

       20:18 Blog 2 komente

       17:39 Blog 8 komente

       14:12 Blog 32 komente

       10:34 Blog 20 komente

       20:35 Blog 9 komente

       20:11 Blog 1 koment

       Më të lexuarat

       18:59 Politika 54 komente

       22:10 Kronika 1 koment

       17:55 Sociale 31 komente

       13:42 Politika 17 komente

       18:38 Politika 5 komente

       17:14 Kronika 10 komente

       Blog Tema

       12:05 Blog

       11:04 Blog 12 komente

       10:15 Blog 1 koment