Te fundit

17:00

16:48

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

16:05

2022-07-22 21:14:00Blog TemA

6 Komente

 1. P
  Populli

  "Berisha ka përsëri mundësinë të japë një kontribut të fundit për të djathtën shqiptare"???????? Cila eshte ajo e djathtë që kontribuoi Berisha???????? Ndersa e verteta e Zotit, jo e Vehap Koles, eshte: FUNKSIONARI KOMUNIST SALI BERISHA U PERZGJODH NGA NOMENKLATURA KOMUNISTE QE TE PERFAQESONTE TE DJATHTEN PER TE SHTYPUR PIKERISHT TE DJATHTEN. Kaq eshte i gjithe filmi.

  1. N
   Nje parti e ndare ne tre pjese si quhet ? Sallate

   Me vjen keq po ju nuk jeni large Berrishes ne psikollogji ju mundoheni ta kritikoni por jeni i njejte.... Edi Rama ka fituar zgjedhjet kuptohet ish PD ka 30 vjet qe ka te njejten llogjike kur humbet jane vjedhur kur fiton ishin te rregullta Po si mund te mendosh te rrezoshe nje qeveri e zgjedhur nga mbi nje milione votues ? Vetem 85 mije vota te PS dolen te pa vlefeshme apo edhe keto i manipuloje Rama kush e vrau te ndjerin ne Elbasan ku milice te PD dilnin rruges si bandite pa asnje te drejte ndalonin makinat kuptohet Rama kush eshte arrestuar dhe do denohet per manipulim votash ishin te PD kuptohet i ka blere RamaTe njejten llogjike ka edhe nongrata si ju ku eshte diferenca midis jush ? Edi Rama do fitoje prape e ju do thoni na vodhi zgjedhjet ndaje eshte mire qe kjo parti ne tre pjese te shkrihet .

   1. A
    Aron

    Nuk ka asnje mundesi, persa kohe vazhdojne ti shkojne mbas Berishes apo te sillen si Berisha edhe ata qe nuk i shkojne.

    1. B
     Buda

     Doktor Sali Mortja nuk e ka "mundësinë e artë të shkojë në shtëpi dhe ta lërë Partinë Demokratike të reformohet e të ripërtërihet", sepse "betejat e tij për dinjitet dhe pastërti" nuk mund t’i "bëjë si qytetar i lirë", pasi eshte i zhytur deri ne gryke ne krime me porosi per vrasjen e 3000 bij nenash; me vjedhjen e 3 milion shqiptareve me firmat rentiere piramidale, shitjen e tokes dhe nentokes shqiptare dhe bashkepunim kriminal me organet e agjentures serbo-ruse ne Shqiperi. Ka hesape per te lare, i nderuar Kola!

     1. B
      Bardha

      Vehap lesh pordha njerzit e zgjedhur nga populli ne mnyre demokratike nuk jane regjime,por ti dhe soj i juaj i zbritur nga pemet e strhuar ne shpella keshtu u duket kur nuk jeni ne pushtet

      1. B
       Balo

       Qenka zgjedhur nga " populli dhe në mënyrë legjitime" Saliu o zoti gazetar!Kupton ti? Merre dhe mbaje parasysh këtë,ndonëse ke shkruar ndoshta artikullin më të bukur të viteve të fundit.. " Popudhi Sillo,ka humor....." ! Dëgjoje zërin e tij,zerin e " demokratëve" që nuk dinë nga lidhet gomari,po sidoqoftë e mbrojnë liderin historik,legjitim ,zgjedhur në mënyrë plebishitare ,ëëë!? "Nuk kam ç'ta dua Shqipërinë kur kam Peqin e Kavajë" tha dikur " kryedemokrati shqiptar " Haxhi Qamili.... Nuk na duhet Amerika dhe Anglia ne, kemi Foltoren dhe liderin e" zgjedhur në mënyrë plebishitare" ..... Haxhiun e varën si përfundim...

       Lini një Përgjigje

       18:10 Blog 17 komente

       17:18 Blog 2 komente

       14:32 Blog 15 komente

       12:19 Blog 6 komente

       10:07 Blog 19 komente

       18:45 Blog 6 komente

       19:00 Blog 35 komente

       16:56 Blog 15 komente

       14:03 Blog 16 komente

       09:22 Blog 24 komente

       Më të lexuarat

       12:04 Sociale 23 komente

       20:50 Sociale 7 komente

       09:05 Kronika 1 koment

       10:18 Rajoni 16 komente

       18:10 Politika 12 komente

       09:52 Bota 9 komente

       Blog Tema

       12:18 Blog 1 koment

       11:41 Blog 1 koment

       09:34 Blog 1 koment