Te fundit

09:23

09:18

09:16

09:11

09:08

09:02

00:44

22:40

2023-06-09 17:48:49Blog TEMA

35 Komente

 1. P
  Psikologu

  Sa pusht je mer qyq

  1. R
   Raimond vlonjati

   Po kommentin tim qe ishte pro Bushatit pse e keni hequr o rrac spiunesh te qelbur . Lejoni ketu vetem komentet e ketyre spiuneve patronazhiste, keta fuksat e Rames, qe merren me pergjime gjithe diten

  2. L
   Luani

   Kurr ste lexoj po gjithmon do ta kujtoj je qënë bir qeni, pinjolli komunist ështe më hale dhe i poshter se komunisti..!!!

   1. r
    reti11

    Pse vazhdoni ulni nivelin me te tilla krimba buthe viçidoli. Botoni pastaj edhe vemjen bythÇim peka dhe mulin e kuksit.

    1. w
     wle

     Bajga ditore e quajtur Bushat

     1. G
      Gurabardhi

      O Bushati i marrë, vetëm ai që është më budalla dhe i marrë se ti, mund t'i lexojë marrëzitë e tua. Ti ke vdekur për sytë dhe mendjen e popullit shqiptar. Gjyshi i yt, sh. Hysni, është shumë më i gjallë se ti. Ti ke aq vlerë sociale, sa një qen rruge. Më kuptove tani?

      1. M
       MOKRARI

       NJEHERE E NJE KOHE NE SHQIPERINE TONE TE DASHUR VOTOHEJ GJITHMONE PPSH DHE ENVER HOXHEN QE ISHTE KUNDER IMPERIALIZMIT AMERIKAN DHE SOCIAL IMPERIALIZMIT SOVJETIK DHE KINEZ DHE E PAME SE SI PERFUNDUAM NE SI POPULL SA ARRITE FSHATARET E SHKRETE PO HANIN VETEM BUKE MISERI DHE SHERBET NARDENI.PRA DO JU THOSHA Z.ANDI SE NUK SHKOHET DREJT IZOLIMIT TE KOSOVES O NIPI I HYSNI KAPOS

       1. S
        SADIU

        Bushat sa më qejf po e pret që Albin Kurti ta bëjë Kosovën siç e bëri Sali krimineli Partinë Demokratike, i ke qejf ti këto gjëra që kthehen me themel. Po ai Hysniu sikur ishte njëçik më ndryshe apo mban atë avazin e Saliut me që ka qënë mjek i tij.

        1. N
         Niko

         Bushati në këtë analizë ka të drejtë.

         1. L
          Llazi usa

          O ty kina Veren, po fol njehere mbare

          1. a
           alo alo

           @Andi Bushati, ti besoj se do jesh i pari të shkosh të luftosh krahë më krahë me Albin Kurtin, nëse Amerika dhe Europa nuk do jetë më prezente në Kosovë me KFOR-in, apo jo ? Ju të dy bashkë me Kurtin do jeni dëshmorët e parë kur serbia të hyjë me tanke, avion luftarakë e drone në Kosovë, apo jo ? Se pa mbrojtjen e Amerikës dhe Europës, është e sigurt që Serbia do e sulmojë Kosovën.. Por ju të dy i keni menduar mirë gjërat se pas keni ushtrinë e fuqishme që ka Albin Kurti, apo jo ???

           1. S
            Shefqet Çela

            Nuk imagjinoj njeri më të zi në mendime e veprime se kjo fytyrë opinionisti. Albin Kurti shfaq simpati me këto vendime në aparancë, por..A ËSHTË NË GJËNDJE QEVERIJA E VET, APO FORCA USHTARAKE E KOSOVËS, TË PËRBALLET ME SUKSES, ME SËRBINË, PA ALEATËT?

            1. N
             Niko

             Kjo është njera anë e "medaljes".

             1. I
              I Madhi Morricone

              Ti mo djale ke probleme por te pakten e the paster e qarte pse albin kurti kundershton, dhe jo si ca moterqira bythlepirsa qe jane gati te shesin nenat motrat vetem e vetem te rruajne karr-iget qe kane ulur bythen rraca me frikacake ne shqiperi. Do vij serbi ne shqiperi justifikohen! Le te vijne te hane karr 24 karatsh shqiptar ashtu si po e ha putini ne vend te sallamit nga ???????? ukrainasit.

              1. ÇEKIÇI

               AL BI LADEN NUK KA NEVOJË PER KOSOVEN AS KOSOVA NUK KA NEVOJË PER MASHTRUSIN IDIOT E FAQEZI PER SERBO MALAZEZIN QE NUK E KA NJI PIKË GJAKU SHQIPTAR

               1. O
                Operacioni Zjarri

                Si gjithmone i sakte Andi. Une mendoj se duhet shtruar edhe nje pyetje tjeter. A ka qene i sinqerte perendimi me ne deri tani? E bej kete pyetje kur shoh se sa lehte e flakin Kosoven keta perendimoret, qofte edhe per nje kaprico zyrash

                1. S
                 Shqiptari

                 Edhe Albini duket si nipi gjyshit tend mos jeni vellezer dhe nuk e dini?.

                 1. K
                  Klevi jam kerrici i koke paces .

                  Edhe nipcja si gjyshi i tij urrejne Perendimin Imperializmin Amerikan BEne Kapitaliste . Ti anal bythe bashke me bucet Lubonja , Bejtja, Rakipllari, Shkullaku,Babameto, Krasta,A. Cani katundari nuk ju plas bytha ,as per Kosoven , as per Mr Binin ,as per torrollaken Osmani, por juve ju bashkon urrejtja e patollogjike qe keni per Ramen, por nuk keni faj se ju ka bere te semure psiqike qe nuk cfar thoni vetem te villni vrer dhe mut per nate ne studiot kurva qe financohen me paret e familjeve kriminele , hajdute Berish dhe Metaj spiuni.

                  1. C
                   Cudira shqiptare

                   Si nuk te ha mortja ty o plere qe te japin dritare ty per te shkruajtur!!! A nuk na thua se si ka mundesi qe Kurti vjen ne Shqiperi per zgjedhje elektorale kur e ka lene Kosoven ne meshire te fatit dhe ne mes te dogmave nacinaliste qe kur mori pak pushtet? Dmth Kurti shpall Ramen, kryeministrin e Shqiperise, kundershtar politik dhe flirton me non-graten Berisha... A thua qe gjithe kosovaret te jene kaq naive e te zgjedhin per drejtues te tyre nje byth pambuk te tille? Po opozitaret ne Kosove nuk dine me teper se kaq? A eshte kjo Kosova qe donin deshmoret e lirise qe u rane nga serbet duke luftuar? U truthare qe nuk keni as din e as iman!

                   1. A
                    Aron

                    Ky trapi ben shkrime vetem qe te dali kundra Rames, edhe pse Kurti mund ta kete gabim. Jo, nuk kane nevoje per nje karagjoz si Kurti asnje.

                    1. L
                     Li

                     Doli miu i gjirizit zora qore e Salikes

                     1. B
                      Bureto

                      Vetem nje gje nuk na the: Si e mendon zgjidhjen nipi i Hisniut? Apo te luftojme si ne kohen e tij dhe t'i mundim armiq dhe koalicion armiqsh imperialiste e revizionist bashke. Apo ke ndonje zgjjidhje tjeter. Kete nuk na e the ne hartimin e rradhes.

                      1. F
                       Fatmiri

                       Sofizma qe nuk mund ti lexoje njeri.

                       1. H
                        Hordhia e ndyre e Sali Rrumpallës

                        Ore, ky akoma kujton se është gjallë Hysniu? Sa e do marksisti marksistin!!! Të paktën Hysniu ishte i ndershëm ne besimin e tij. Luftoi kunder fashizmit, u be komunist, dhe ka qenë nje njeri shumë i permbajtur. Ndersa ky? Gjynah ta quash nipin e Hysni Kapos, sepse ky t'i vije anës, edhe gjysherve edhe prinderve të tij. Ata qe shajnë prejardhjen e ketij kerriçit, ja fusin kot, pa ditur gjë, por kane degjuar edhe ata per Hysni Kapon, apo per Mehdi Bushatin, dhe është e modes të shash ata që kane punuar ne detyra të larta ne kohën e Enverit. Ky t'a ketë per nder qe është djali i Mehdiut dhe i Verës, dhe nipi i Hysniut dhe Vitos. Problemi është qe ata nuk e kane per nder qe u ka dale mafishe fare ky kllufi. Sa me Sali Komunistin qe ka marre njerez me qafë ne diktature dhe ne demokraci, dhe sa me Albin Marksistin qe është tepër deliriant mlne marksizmin e tij islamik. Qe nga inati i Edi Ramës të behesh antiamerikan dhe anti-imperialist, ja vetem këta koqet janë, disa prej të cileve hiqen gjoja si antikomuniste.

                        1. p
                         pesimisti

                         O IDIOT nuk rri dot pa honger m.t

                         1. J
                          Jim

                          Ky idioti Nuk e kupton se ka ikur koha e kultit te individit Askush nuk ka nevoje per nje njeri kushdo qofte Ai . Njerzit shkojne e vine ajo qe ngelet eshte kombi shteti !

                          1. F
                           F-22 Raptor

                           Mero eshte usta, e di mire qe ky nevojtorja provokon klikime e komente pafund, prandaj edhe na i servire shkrimet e ketij RQ!

                           1. M
                            MEMEDHETARI

                            Keshilltar me te mire qe te con drejt thyerjes se qafes nuk ke se ku gjen!..Ju kujtohet kur ngazellehej neper studiot e TV-ve kur i bente koment daljes se PD-se nga Parlamenti?...Po kur justifikonte mosmarrjen pjese ne zgjedhjet lokale?...Eshte shume largpames qerratai,eshte i mprehte...Me kete mprehtesi ka mundesi qe ta nxjerre ne selamet edhe Albinin,njelloj sic nxori Saliun e Lulin... Me kete mprehtesi qe ka - nuk do jete e larget dita qe ai do te hape nje berberane gjigande mu ne mes te Tiranes...

                            1. F
                             Frederiku

                             Bushat, njësoj me buzhkalën jeni, e dini mirë që rama ju shkërdheu të gjitha planet tuaja, ku nuk latë njerëz pa kompromentuar e paguar nëpër emisione, për të bërë disinformim mbi suksest e ramës. Dihet që ka pun e do ketë akoma, sepse nuk mundet që të mirat të mernin fund me shkop magjik. Po ty o bushat bashk me grupin tuaj kundra ramës, i rruani bythën, vetëm se i shtoni vlerat dhe ju merni neverinë e shumicës. Të fala drurit që të dha Ylli, se të ka lënë çyryk nga trutë.

                             1. J
                              Jari

                              O Bushat, B/Q, ik e ha gjizë o Boshooo !

                              1. a
                               arku

                               Dakort jam o Bushat. Atehere ti dali zot Albini kesaj pune dhe ta mbroje me lufte territorin e Kosoves, por pa ndihmen e askujt

                               1. B
                                Boti

                                Arku i ka dale Rama per zot duke puthur kurva e pire te bardhe me cunat e londres mos ki merak hic..a harrova nderkohe ben dhe nonje shkarravin qe serbet po i vendosin neper hale qe tu iki kapslleku nga frika e ketij gjigandi plot mendime per shqipet

                               2. t
                                tefiku

                                Epo ka marre nga gjyshi ca gjera.bashke me Kurtin e te tjere halera po therasin Poshte Imperializmi Amerikan.Nxenes te Enver Hoxhes. Harrojne se kush e beri shtet Kosoven, po sikur Amerika te heqi ushtaret nga Kosova? Apo kete do Albin Kurti qe serbi ta marre Kosoven per 2 ore.

                                1. S
                                 Sali rrocka

                                 Gjyshin e ke patur burre te mire Busho por vete dole mut stermuti. Ben mire qe nuk merresh me detaje por djalli aty fshihet dhe kurva Albin po ben bash lojen e serbit

                                 1. q
                                  qazim

                                  Shkurt,ky nipcja gazetar duhet te mos i caje me b****n miletit me monologjet idiote te tije.Sa me shpejt ta kuptosh aq me mire per ty dhe njerezine.

                                  Lini një Përgjigje

                                  17:28 Blog 21 komente

                                  13:01 Blog 9 komente

                                  12:08 Blog 9 komente

                                  11:36 Blog 16 komente

                                  11:26 Blog 5 komente

                                  09:48 Blog 5 komente

                                  16:21 Blog 17 komente

                                  13:44 Blog 10 komente

                                  12:47 Blog 12 komente

                                  09:34 Blog 46 komente

                                  Më të lexuarat

                                  13:30 Kronika 52 komente

                                  09:51 Kronika 14 komente

                                  16:35 Ekonomia 23 komente

                                  11:13 Kronika 24 komente

                                  10:25 Kronika 25 komente

                                  09:24 Rajoni 10 komente

                                  Blog Tema

                                  17:12 Blog 38 komente

                                  16:20 Blog 4 komente

                                  14:03 Blog 8 komente