Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-08 16:41:00Blog TEMA

6 Komente

 1. F
  Futja kot

  E morre rrogën edhe ti Zaloshnja, me gjithë sondazhet e tua të porositura.

  1. X
   Xhezo Smokthina

   Zaloshnja! Je vërtetë për t'u pëlqyer me mënyrën e thjeshtë e konkrete se si i paraqet faktet dhe argumentat. Ti përdor shëmbullin si mënyrë konkrete për të argumentuar qëllimin për të cilin shkruan. "Shëmbulli, thosh Ajnshtajn, nuk është edhe një mënyrë e të mësuarit, është e vetmja mënyrë e të mësuarit". Shkrimet e tua janë fare të papëlqyeshëm vetëm për sofistët dhe mashtruesit profesionist, dmth, për komunistët me bindje të kalcifikuara.

   1. A
    Arkimedi07

    Sa vjen edhe me shume lëpirës bëhesh o Zaloshnja.

    1. F
     Fukarai

     Qe te justifikosh SUNDIMIN tend mbi NJE popull te mjere thjesht se je votuar nga NJE MILION VOTUES , do te thote se nuk ke asnje ndryshim nga DIKTATORET, KRIMINELET ME TE MEDHENJ TE NJEREZIMIT, HITLERI DHE MUSSOLINI! Ne fakte i tille je!

     1. D
      Demokrati idealist

      Populli e di që ka një qeveri të korruptuar,por përsëri voton PS si qeveria më pak e korruptuar dhe jo vrastare si qeveritë e MALOKUT. Pra voton të keqen më të vogël.

      1. T
       Te mesme me Pak si shoku Xhemal

       Duhet te Vendoset me ligj Parlamenti Rotacioni i Elitave :Jo me shume se dy mandate Me LIGJ, populli vertet te voton por edhe Putinin e Voton Populli, Individet sherbejne, Forcat Politike qeverisin dhe jo e kunderta Ajo force politike qe qeveris e ka per detyre qe per te ruajtur konkurueshmerine ne politike te nxjerre jo nje por te pakten 2 alternativa per te zene Vendin e e kryeministrit te vjeter , ne menyre qe te kete gare dhe jo emerim pasardhesi se ashtu duket si obor mbreteror, Rama duhet ta mendoje seriozisht terheqjen nga politika ,politika duhet te ndahet gradualisht nga grotesku i Legjendave politike , apo kulti i individit ajo gradualisht duhet te kete perparesi shenjterine e Institucioneve ,Brezi i vjeter le te jete aty ne kuptimin honorifik te konsultoje cdo vendimmarje por Rotacioni duhet patjeter

       Lini një Përgjigje

       12:41 Blog 1 koment

       10:47 Blog 9 komente

       17:33 Blog 25 komente

       16:59 Blog 10 komente

       14:16 Blog 6 komente

       10:45 Blog 34 komente

       01:08 Blog 8 komente

       18:56 Blog 2 komente

       18:37 Blog 11 komente

       18:29 Blog 52 komente

       Më të lexuarat

       09:10 Kronika 31 komente

       09:25 Sociale 23 komente

       10:50 Politika 39 komente

       17:40 Bota 19 komente

       14:39 Kronika 11 komente

       15:40 Kronika 17 komente

       Blog Tema

       20:50 Blog 11 komente

       20:10 Blog 11 komente

       19:00 Blog 13 komente