Te fundit

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

17:15

17:15

17:06

2024-02-19 11:22:00Blog TEMA

6 Komente

 1. s
  saliu duhet te shpallet terrorist

  Atehere kur te gjithe bertisnin te sheshi,ta hedhim qelbesiren,komunist saliu vinte verdall me fiatin MB.dhe sot pas 33 vjetesh ky u be nje qelbesir me qelbesir se bllokmenet me pasuri marramendese.Ruani sllobodanken se mos e shtyn nga ballkoni qelbesirem

  1. k
   k

   Kam qenë pjesmarrës ne rrëzimin e bustit kur non grata ishte komunist. Tani do na dali se ishte komunisti që ngriti qytetarët e Tiranës në protestë. Shqipëri hesapi. Quajtën suden ekonomiste, mund të quajnë edhe komunisti antikomunist.

  2. K
   Katnari

   Berishës po i bien kauzat nje nga nje Bustin e çvidhosi sigurimi i shtetit Rama ishte karrem per te kap meckgonigalin Se përndryshe ç' donte duçka ne konf e sigurisë ne Mynih ne mes te gjithe atyre min te jashtëm

   1. K
    Kane kaluar 30 vjet dhe historia shkruhet mbi goje

    Revolucioni ndodhi kur Ramizi krijoi mardhenie me RFGJ e shkoi ne Amerike dhe u fal ne kishen orthodokse te shqipetareve te vatres1989.....Te tjeret te hane mut me ambasadat e 90' dhe revolucionin e 91' .... Historianet te hulumtojne dhe te kerkojne edhe ne vrimen e miut per tu lene brezave te ardhshem historine e vertete jo ate Mujit dhe Halilit kur nuk dinim as shkrim e as kendim........Nuk ndertohet historia me historianet e gojedhenat e Saliut. Ke takoi Ramizi ne NewYork...c mesazhe u shkembyen? Mesazhin e hapjes Ramizi e dha me tolerimin ndaj fese dhe vajtjen ne New York dhe mardheniet me RFGj.Kete e kuptuam qe atehere ...Prapa kuintave c ndodhi ne 1989 para revolucionit pseudodemokrat?

    1. E
     ENTSOE

     Kjo eshte gazetarit, Jo gazetaria e Fevziut, Can't, Rakipin, Bushatin e kompani. Komplimente per Jupen, si perhere!

     1. H
      Hamdi Jupe

      Flm ENTOSE.

     Lini një Përgjigje

     10:17 Blog 18 komente

     20:10 Blog 6 komente

     19:40 Blog

     17:30 Blog 2 komente

     18:10 Blog 3 komente

     14:50 Blog 19 komente

     11:17 Blog 39 komente

     11:14 Blog 12 komente

     18:30 Blog 31 komente

     12:01 Blog 3 komente

     Më të lexuarat

     10:24 Kronika 5 komente

     12:25 Kronika 4 komente

     20:19 Kronika

     10:31 Kronika 9 komente

     12:15 Politika 15 komente

     09:17 Kronika 39 komente

     Blog Tema

     09:39 Blog 7 komente

     18:18 Blog 10 komente

     17:05 Blog