Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-21 21:00:00Blog TEMA

10 Komente

 1. l
  lindia

  Ngelent si qente duke kafshuar Opoziten keto fytyrat e erresires te ardhur nga Instituti i Qeneve te Nexhmije Hoxhes.Kujton ky maskara,ky pseudofilozof se se dime kush ka qene?! Nje lehes i institutit te studimeve marksiste leniniste...kjo fare e ndyre, eshte veshtire ti largohet vendit timte mjere...

  1. M
   Mondi

   Po pra.E kë kafshojne pa,opoziten e pafajshme,patriote,punetore dhe te arsimuar.Lindia kurva ,hajdutja injoranjtja mbase dhe kriminelja paska dale te na mbroje mender me thene sojin e vet .Prandaj I ka ardhur fundi botes .

   1. V
    Vranakonti

    India! Avash se na trembe qimet e bythes. Fatos Tarifes ti nuk i vjen as te thonjet e kembes.

   2. A
    Altin Pellumbi

    Rrespekte zTarifa! Si gjithmone analiza te sakta dhe te balancuara

    1. A
     Altin Pellumbi

     Mullixhiu eshte jot shoqe o skerbythje komuniste . Here pas here eshte jot ëmë. Ne rregull. U qetesove tani qe kuptove kush eshte mullixhiu.

    2. L
     Lala

     SHKON TEK GRATE E GOCAT E TRADHETAREVE BERISHA NOKA GJEKEMARKAJ E KOMPANI

     1. A
      Arbeni

      lindia Je një pjellë e së keqes.Pavarësisht se kush ka qënë Z Tarifa e vlerësoj për analizën e sakt dhe për të vërtetat që ka thënë.Pse shkon tek e kaluara e Z Tarifa kur ti e ke brënda partis tënde sali mutin ish sekretar i byros së partis së spitalit.Çfarë piçkën e sat ëme shkruan moj baxhellë rrugësh e sali malokut.Ptu ju dhjefsha rracën farë e keqe.Ju jeni dështak e humbës të përjetshëm.Shqiptarët ju urrejnë prandaj edhe nuk ju votojnë.Fjaskoja në zgjedhjet e 2025 do jetë më e madhe se ajo e zgjedhjeve lokale ku morët vetë 7 bashki fshatrash të humbur.

      1. D
       Dhëmbeli

       Një analizë , që ja vlen për t’a lexuar . Flm . Fatos Tarifa .

       1. G
        Gazetari

        Të lumt, mps shkruaj më gjithë vitin, një bravo të madhe. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

        1. l
         lindio

         Gjithe keta krimbat e Nexhmijes kane nderruar look e na japin mend si ky maskarai qe skruan kete artikulll.

         Lini një Përgjigje

         19:24 Blog 20 komente

         16:58 Blog 3 komente

         13:23 Blog 7 komente

         11:13 Blog 33 komente

         10:39 Blog 5 komente

         20:28 Blog 81 komente

         20:17 Blog 6 komente

         15:13 Blog 5 komente

         11:53 Blog 59 komente

         10:32 Blog 20 komente

         Më të lexuarat

         09:09 Bota

         16:07 Bota

         17:29 Sociale

         10:52 Bota

         19:10 Dossier

         17:20 Politika

         Blog Tema

         20:10 Blog

         20:00 Blog

         10:25 Blog 1 koment