Te fundit

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

2023-11-25 11:36:00Blog Nga Baton Haxhiu

6 Komente

 1. A
  Aron

  Te lumte pena. Albin Kurvi dhe gjithe kurvat e tij te VV dhe analistet qe paguan dhe dalin lehin tani per te justifukuar Zajdenicen e pranuar me kushte edhe me te keqia se c'ishte me pare.

  1. G
   Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

   Nje shkrim shume real i z. Haxhiu.

   1. D
    Drin

    Vjen nje moment, Baton, kur edhe po te thuash te verteten, nuk e do njeri te verteten prej teje. Se je shitur, je pa karakter, te doli paga mujore nuk di sa mijera euro ne muaj… eshte gjysma e te keqes kur merresh me problemet ne Kosove, por kur fut hundet dhe ne Shqiperi, qr, je thjesht vemje.

    1. C
     Cen Dymi

     O Baton Stanishici po Shqiptaret e Shqiperise qe po i vret ti o Kriminel cdo dite me miellin Serb qe sjelle ne Shqiperi ai duhet groposur sipas analizave , ne e hame buken e tije. Ti o kriminel i pa shembull ke kap Shtetin e kryrmiistrit Rama ... dhe nuk pyet fare....Ti pote kete Shtet duhesh varur ne Sheshin Skender Bej per krimin qe ke bere dhe ben me buken e Shqiotareve. Ta shperblefte zoti tek Femijet o Spiun Kriminel nderkombetare....U shofte rraca jote..!

     1. Vjosa.al

      Une nuk e di, nuk e kam ndjekur dhe nuk dua te jap gjykim per historine e familjes Dehari dhe dy djemve te tij viktima. Por dua te peshtyj fytytren e ndyre te Baton Haxhiut, eminences gri te shume klaneve dhe zyrave pushtetore, pimpit te prostitucionit politik dhe sherbyesit te oligarkeve obskure qe e paguajne ate me dhjetra mijera eurove ne muaj per promovimin e kushedi cfare pazaresh kriminale. Mllefi pervers Batonit ne kete shkrim, gjuha e urrejtjes, etika e ulet dhe jo profesionale e tij dhe profili i nje gazetari mafioz qe eka vene penen ne sherbim te cdo zyre shqiptare dhe jo shqiptare, ku gatuhen plane kunder ceshtjes kombetare shqiptare. Fytyren e tij te demaskuar tashme nga i gjithe portofoli i tij publicistik dhe cfaqjet e tij te porositura ne studjot televizive ku perdhunohet e verteta, ky bastard e matrapaz i axhendave kombetare, e cfaq edhe ne kete shkrim te sotem me lumin e shpifjeve, te sharave, perbaltjeve dhe akuzave per kryeministrin aktual te Kosoves Albin Kurtin dhe Vetevendosjen. Kushdo mund te pyese veten dhe publikun: Perse valle nje gazetar e publicist, formalisht i pa angazhuar ne ndonje parti apo levizje politike, mund te hidhet ne nje sulm te tille, me nje mllef te tille, me nje gjuhe te tille, me skuza te tilla kunder Albin Kurtit, qe do apo nuk do Baton Faqeziu perfaqson sot rezistencen me te vendosur te popullit te Kosoves kunder kapitullimit dhe cenimit te integritetit teritorial e shteteror te Kosoves. Ne fakt, eshte tamam ky pozicion i Kurtit qe bie ndesh me axhendat agjenturore te Batonit dhe qe e terbon ate dhe bosat e tij. Ketu puqen edhe Batoni me Mero Bazen. Te dy ja kane shitur shpirtin dhe penen axhendes kunder pavaresise substanciale dhe integritetit teritorial te Kosoves. Ndaj edhe gazeta Tema e zotit Mero Baze ja ka hapur dyert kater kanatesh Baton Faqeziut Kallajxhiut dhe lejon shkrime te tilla ku cenohen te gjitha standarter e nje gazete serioze. Me siguri, Beogradi do tju rezervonte me kenaqesi nje vend varrimi prekrah varrit te Esat Pashe Totanit ne varrezat e ushtareve serbe, pasi i keni sherbyer me devotshmeri kauzave te botes serbe ne Kosove. Tradhetia ka emer, tradhetia le gjurme.

      1. D
       Drini

       Habitem se si ky njeri i trashe e spiun i rendomte koqevar ben ligjin ne shqiperi.

       Lini një Përgjigje

       11:32 Blog 18 komente

       20:10 Blog 1 koment

       18:08 Blog 4 komente

       16:55 Blog 12 komente

       15:01 Blog 2 komente

       16:46 Blog 25 komente

       15:26 Blog 5 komente

       14:20 Blog 8 komente

       11:09 Blog 16 komente

       09:14 Blog 18 komente

       Më të lexuarat

       21:22 Politika 42 komente

       09:10 Kulturë 9 komente

       18:09 Blog 25 komente

       19:47 Politika 53 komente

       09:17 Bota 11 komente

       19:19 Bota 9 komente

       Blog Tema

       17:05 Blog

       10:04 Blog 13 komente

       09:06 Blog 2 komente