Te fundit

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

2023-11-27 17:13:00Blog TEMA

11 Komente

 1. 0
  007

  Fedreata e njerzeve te pa cipe , pa fytyre , pa moral , pa dinjitet , analfabete Funxional , burra te tredhur qe ka livadhisur si Spiuna te Sig.te Shtetit ne livadhin e Saliut 33 vjet. C'te besh keto i duheshin Saliut Dsah Rrangall Rakia ish magazinjer , Nard Ndoka Tornitor Fate Mediu faturie treni. Ore si u zgjodhi Saliu te gjithve Spiuna Sigurimi..???? Turp Turp thirrni dhe Presidentin e boleve te Salit Bamir Topin.

  1. 0
   007

   Fedreata e njerzeve te pa cipe , pa fytyre , pa moral , pa dinjitet , analfabete Funxional , burra te tredhur qe ka livadhisur si Spiuna te Sig.te Shtetit ne livadhin e Saliut 33 vjet. C'te besh keto i duheshin Saliut Dsah Rrangall Rakia ish magazinjer , Nard Ndoka Tornitor Fate Mediu faturie treni. Ore si u zgjodhi Saliu te gjithve Spiuna Sigurimi..???? Turp Turp thirrni dhe Presidentin e boleve te Salit Bamir Topin.

   1. 0
    007

    Fedreata e njerzeve te pa cipe , pa fytyre , pa moral , pa dinjitet , analfabete Funxional , burra te tredhur qe ka livadhisur si Spiuna te Sig.te Shtetit ne livadhin e Saliut 33 vjet. C'te besh keto i duheshin Saliut Dsah Rrangall Rakia ish magazinjer , Nard Ndoka Tornitor Fate Mediu faturie treni. Ore si u zgjodhi Saliu te gjithve Spiuna Sigurimi..???? Turp Turp thirrni dhe Presidentin e boleve te Salit Bamir Topin.

    1. 0
     007

     Fedreata e njerzeve te pa cipe , pa fytyre , pa moral , pa dinjitet , analfabete Funxional , burra te tredhur qe ka livadhisur si Spiuna te Sig.te Shtetit ne livadhin e Saliut 33 vjet. C'te besh keto i duheshin Saliut Dsah Rrangall Rakia ish magazinjer , Nard Ndoka Tornitor Fate Mediu faturie treni. Ore si u zgjodhi Saliu te gjithve Spiuna Sigurimi..???? Turp Turp thirrni dhe Presidentin e boleve te Salit Bamir Topin.

     1. M
      Mashkullori

      Per cfare Federate apo Konfederate bejne fjale keta "opozitare"? Perjashto partine e Agron Dukes dhe ata qe mbeshtetin Sali Berishen dhe Gazin e Bardhe,te tjeret nuk kane parti. Le te deklarojne antaresine dhe kuotat qe mbledhin prej tyre dhe atehere do i besojme.Pa le e le,si kofini pas te vjelit na del dhe Arjani i Staroves.Ku eshte ky,se vetem nje here ne 4 vjet ben ndonje deklarte por aktivitet politik asgjekundi.Ja kalon dhe Nardi i Ndokes...

      1. G
       Gjeli

       U lodhe kot z.gazetar. Me dy fjale ta kishe bere artikulin "nuk behet stan me lepuj"

       1. D
        Drejtësia

        O mjeranë! Nuk eshte ceshtje Federate apo Pederate. PD-ja, që nga themelet, ishte, është dhe do mbetet një njësi paramilitare, jo njësi politike, aq me pak demokratike. PD u krijua me urdhër nga lart, pikërisht për ta vrarë demokracinë natyrale të Shqipërisë. Vrau popullin shqiptar me armët e ushtrisë më 1997. Vrau popullin shqiptar me armët e Gardës më 21 Janar 2011. Vrau parlamentarizmin kur me 2019 dogji mandatet e deputetit mu në mes të legjislaturës. Kjo parti nuk ka cikel politik, por cikel vrasjesh dhe, si e tillë, jo vetëm qe nuk bëhet më, por duhet t’i kalojë gjyqit: Për 1997 dhe 2011 duhet t’i kalojë Gjyqit të Hagës për Genocid Kundër Njerëzimit, ndërsa për djegien e mandateve si parti duhet të shpallet “Non Grata” nga Partitë Popullore të Europës.

        1. Z
         Zhuljeta.

         Keta jane parazite qe kane vegjetuar nen sqetullen e non grates.

         1. !
          !!!

          Fatmir Mehdiu tani, nuk di çfare specialiteti ka, po e ka, por tani eshte bere kirurg virgjerie: do qepe opoziten per ta çjepur e qepur prape. Kjo eshte politika opozitare sikur s'ka me djem e vajza Shqiperia por ngelen veqot ta ndertojne e zhvillojne qe e kane mendjen tek pidhi dhe makaronat.

          1. U
           U shofshin zagaret e Lexhendes

           QAFOK. ..perzonah I nje film shqiptar ! Pa lexuar tere ato rrjeshta pergjgigjia eshte e tjjeshte. Sepse ideatori eshte Fate GERDECI. Vetem zagaret nuk e pranojne dhe gomeret nuk e kuptojne.

           1. T
            Te pafytyret ne politike

            Te pafytyret tregojne fytyren e tyre edhe kur zgerdhihen, edhe kur bejne sikur qeshin... Keta duhet te jene qorrollisur ne ndonje xhami... duken si zagare.

            Lini një Përgjigje

            10:20 Blog 31 komente

            20:29 Blog 13 komente

            17:50 Blog 2 komente

            17:10 Blog 14 komente

            12:46 Blog 15 komente

            14:05 Blog 9 komente

            11:36 Blog 6 komente

            11:32 Blog 18 komente

            20:10 Blog 1 koment

            18:08 Blog 4 komente

            Më të lexuarat

            12:04 Sociale 20 komente

            20:50 Sociale 7 komente

            09:05 Kronika 1 koment

            10:18 Rajoni 10 komente

            17:00 Politika 11 komente

            18:10 Politika 12 komente

            Blog Tema

            12:18 Blog 1 koment

            11:41 Blog 1 koment

            09:34 Blog 1 koment