Te fundit

10:05

09:54

09:44

09:43

09:37

09:34

09:28

09:26

2022-07-25 21:36:00Blog Astrit Patozi

8 Komente

 1. P
  Populli

  Astrit: 1. Padrinoja i cili, ne kete foto, eshte ne mes, eshte kryetari yt, kur ti ishe nenkryetar. Nese nuk meritojme liri - sic thua, nuk meritojme sepse ishte edhe ti nenkryetar kur vrave 4 qytetare ne bulevard dhe hodhe ne ere nje fshat te tere ne Gerdec. 2. Ky padrinoja qe erdhi nga liqeni presidencial ku i kenduan vetem kukuvajkat, te shohim si do i dalin ato 12 banjot e florinjta ne Lalez! Ishte edhe ky aleati yt. 3. Padrinoja i Shqiperise, tashme, pervec SHBA, eshte edhe BE, sepse tani qe u futem ne te, do hedhim vallen e tyre, jo te padrinove qe na thua ti

  1. R
   Realisti

   Ky KARI kujton se disident bëhesh pasi kryetari fshin bythën me ty. Ik o Patoz se na prishe kafen që po pijmë për qejf. Ti vetëm politikan nuk je dhe kurrë nuk ke për tu bërë. Ti vetëm një gjë di të bësh. Të lyesh rrotën e qerres me graso. Prandaj dhe Berisha të mbajti pranë. A mund të na kujtosh se kur ka ndodhur që ke kritikuar ndonjëherë Berishën kur ti ishe në punë pran tij? Plere!

  2. B
   Bac u kry

   Bujar Leskaj

   1. B
    Bac u kry

    Bujar Leskaj

    1. B
     Bac u kry

     Bujar Leskaj

     1. B
      Besnik

      Fol ndonje gje nese ke per te thene diçka, mos ba çaje koken me sofizma!

      1. P
       Pokeristi

       Z.Palloz! Në rast se pretendon se ke dy pare men në kaptinë binde vehten të heshtësh .

       1. F
        Firmat e themeluesve të PD-së 1991

        Nëse dikush ka përfunduar me politikën, ai është Meta, pasi parti e vockël që pret fitoren e Berishës për të patur një mundësi në ministri.

        Lini një Përgjigje

        17:46 Blog

        17:36 Blog 2 komente

        14:29 Blog 5 komente

        20:21 Blog

        19:53 Blog 38 komente

        14:43 Blog 14 komente

        13:07 Blog 54 komente

        12:06 Blog 10 komente

        11:17 Blog 45 komente

        20:55 Blog 86 komente

        Më të lexuarat

        18:00 Politika 16 komente

        13:07 Blog 11 komente

        18:23 Bota 18 komente

        10:17 Sport 5 komente

        13:25 Politika 32 komente

        15:34 Rajoni 13 komente

        Blog Tema

        21:09 Blog 1 koment

        17:33 Blog 43 komente

        17:27 Blog 10 komente