Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-02-19 21:10:47Blog TEMA

5 Komente

 1. Q
  Qerua

  Ti ke prebleme me paraqitjen o ditezi!!! I mer ato dy qime qe te kan mbetur ne koke dhe I con sa para, majtas, djathtas. Mos harro te lash dhembet

  1. T
   Të flasim hapur

   Ha ha ha ha ha. Por, që të flasim hapur, sot ja ka dhjerë Saliut. Morali i shkrimit është ky. Dikur bërtet: "Kush janë me të shkerdhyerit e opozitës?" Rithemelimi: " Jemi në dhe askush tjeter. Grupimi i Bashes të mos flasë fare, se nuk janë ata." Opo lere fare. Dava debilesh që dalin në rruge me urdher.

   1. M
    Mallakasta

    Sa bukur i paske bere portretin ketij miut te halese qe Henri Çili i jep buke nje here ne tre muaj. Po ky tip penaxhiu Ervis Iljazaj eshte prodhim i shkolles se qelbesieave UET ndaj me te drejte i madhi Kastriot Myftaraj i quante mij te halese se tyre.

   2. T
    Teri

    Shok me gjithe respektin ke te drejte per ca gjera. Por sipas teje cfare duhet te bejne njerzit qe mendojne 24h te rrine apo te ikin nga ky vend, qe rama ndoshta bashke me salen e shume te tjere, e kane kantandisur cop cop?! Te vazhdojme te ikim ?! Ec pra dhe ti ne proteste dhe te heqim nje ore e me pare nga pushteti ramen veliaj e te tjere te zhytur ne krim e korrupsion. Kete bejne vendet me te civilizuara: kane pakenaqesi - e shprehin. Ambiciet per karrige ne parti nuk na interesojne fare.

    1. A
     Ardesa

     Keta jane te konsumuar dhe afat skadence,nuk kane kuptuar? Duhet intelektual i ri lidership i ri...me program,vizion,ndryshim...jo pordhe 33 vjecare...fuck bastardit non grata

     Lini një Përgjigje

     17:29 Blog 12 komente

     17:07 Blog 22 komente

     11:43 Blog 7 komente

     11:22 Blog 6 komente

     10:17 Blog 18 komente

     20:10 Blog 6 komente

     19:40 Blog

     17:30 Blog 2 komente

     18:10 Blog 3 komente

     14:50 Blog 19 komente

     Më të lexuarat

     09:31 Politika 24 komente

     17:40 Kronika 10 komente

     09:44 Politika 49 komente

     11:41 Politika 14 komente

     16:15 Kronika 19 komente

     09:38 Rajoni 22 komente

     Blog Tema

     18:08 Blog

     10:40 Blog 6 komente

     18:59 Blog 6 komente