Te fundit

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

21:20

21:10

2022-07-22 21:50:00Blog TEMA

16 Komente

 1. M
  Morseta

  ????????????????Te lumte ! Po drejtesia ku eshte Carlo ? Apo gjume !

  1. M
   Mira

   Drejtesia vonon por kurre nuk harron!

  2. N
   Ner Minxho-ozi

   Ja dhe zhaba e squllët nga Puglia, na ndriçoi me qiririn një euro nga maja e kuratoreve ( vetem per teritorin delestanez) . Sapo i ka gjetur provat Toni Blair ! Bravo zhapik makaronash! Inceneratori ta kaloi pagesën mujore. FSHZH ka ca veshtiresi se e kane akuzuar. Po do ti marresh edhe ato komisionet. COD do te ti kaloje ne te zezë. E vai " Ifigonia Inculida" nga Puglia.

   1. S
    Shqiptari i Ilirisë

    Po Ner-minxhozi,po! Po o zarbë Berishiste,e majmur me jashtëqitje e tij.

    1. L
     Luli

     Nuk te pelqen po faktet po jane te verteta. Anglezet kane njerzit e tyre ne shqiperi. Diplomate dhe nga sherbimet inteligjente. Ata mbledhin fakte, arkivojne, i perpunojne dhe konkludojne. Dhe vjen dita kur dosja e krimit mbushet. Berisha eshte nje nga autoret, ndoshta kryesori, kapobanda serbe ne shqiperi. Tani, or tej, nongrata ka marre dhe vulen e dyte, ate angleze. Ta gezoni, Berisha dhe zagarete tij.

     1. S
      Shpellari Viçidolit e humbi virgjerin me dhine

      Shiko tek TV..syri Qorrit se Sali Vuk Karaxhiç ka vajtur tek shlpella ,aty nga doli

      1. i
       icudituri

       O NERO me cfare shkruan dukesh komplet rrot ashtuje,por ti dike ne llape apo gjuhe te huaj mer cun si ka mundesi

       1. P
        Pjeter

        Ju,famija mafioze Berisha e co, nuk ju shpetojne dot fyerjet! Fundi juaj eshte poshterimi! Ska kriminel tropojan e lusha tju shpetoje nga turpi, demaskimi publik. Me tej vjen burgu, sapo te vije nje tjeter ne krye te Spak.

        1. A
         Arbër

         Ik o trap i saliqenit !

        2. k
         koli

         na rrufsh b.let o spak, po presim kur te behet serial televiziv krimineli berisha, spaku do maj gishtin ne goje.

         1. T
          Taras Bulba

          Ner burre pis ,per embargon e naftes ky Non Grarta qe mbron ti ,the me gojen e vete qe po jam shitur nafte ,porvti mor bole vazhdo derisa te behesh koqe ,cfare ka shkruar eshte me se e vertete ,mor koqe bole burre ne e kemi jetuar ate kohe

          1. I
           Investiguesi

           Ne qofte se duam te mesojme se sa eshte e kapur medja e shkruar dhe ajo televizive ne Shqiperi nga Komunisti - Antikomuniste duhet te hetohet nga spaku Blendi Fevziu per te gjithe aferat korruptive te Sali Berisesh,pasi eshte njeriu qe me emisionin e tij televizive tek Klani ne vazhdimesi ka manipuluar te verteten ne favore te Sali Berisesh dhe per sherbimet e bera eshte shperblyer me shuma te majme nga ku i bene karshillek gjithe shqiptareve duket deklaruar se ka shetitur gjithe boten .

           1. a
            antipatrea

            Nero-zi : Cfare te kafshoi ty ??? Ky me lart jep disa fakte , dhe ti ne vend qe te mundohesh ti pergenjeshtrosh terbohesh dhe kafshon smartfonin ... C'ti besh : Po vijne dite te veshtira per ju te trustit te boronicave ... me shtruar byrazer , me shtruar , tani po kafshon stilolapsin nga bytha ... kur te vesh nga fillimi kujdes se ka nje cope metalike , se mos thyesh dhembet ...

            1. Çekiçi

             Sala Fazlliqi Lazareviqi Argita Shkelzeni jan kriminel Me parë kriminel ka qen Millosheviqi më Salen Nuk shkon gjith kungulli mbi uji o Sal idioti

             1. K
              Koli

              Ej ky Bolja pa dashur e ke mbrojtur Berishen Argita THOTE AI ka perfituar 450000 dollare. Edhe po ta marrim te vertete kte ibije qe Argita te shkoje para drejtesise dhe te perballet me te! Se dyti po komentuesit mbaruan duke thene Berisha ka vjedh MILIARDA?? Po kur bythlepiresi me i afte i Edit flet per 450000 dollare bejeni vete hesapin? Qeveria vetem ne Tirane po vjedh 80000 ne dite dhe miqte tane te nderuar nuk thone gje.

              1. X
               Xhevat Salihu

               Po SPAK-u ku mbeti?!,ku është strukur?!.

               Lini një Përgjigje

               21:14 Blog 6 komente

               18:10 Blog 17 komente

               17:18 Blog 2 komente

               14:32 Blog 15 komente

               12:19 Blog 6 komente

               10:07 Blog 19 komente

               18:45 Blog 6 komente

               19:00 Blog 35 komente

               16:56 Blog 15 komente

               14:03 Blog 16 komente

               Më të lexuarat

               11:53 Blog 53 komente

               11:40 Sport 23 komente

               17:42 Politika 24 komente

               18:51 Politika 21 komente

               10:21 Kronika 7 komente

               10:28 Dossier 32 komente

               Blog Tema

               20:28 Blog 9 komente

               20:17 Blog 18 komente

               15:13 Blog 2 komente