Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-02-19 17:07:21Blog TEMA

22 Komente

 1. b
  ben.

  Froki e bere ate padine per ilir meten , ne SPAK qe donte te digjte inceneratorin e tiranes? Fakti qe nuk egziston ai e ka djegur. Imagjino si jane bere keta llumi i rilindjes, sa duket ilir meta i ndershem dhe zoteri burre.

  1. V
   Vranakonti

   Bravo zoti Frrok,si gjithemon i saket. Respekt.

   1. L
    Lutje per z.Frok

    Frok, kerkoi Qeverise te paguaje avokatet e Thacit etj ne Hage.

  2. C
   Cupido frroku

   Kush jan keto mor frrok kurva jan njerez qe mendojn ndryshe nga ti nuk jan bethlepirsa si puna jote jan njerez te thjeshte qe skan interessa si puna jote jan njerez te ndershem i mignon femijet qe jan larguar refugjat ti zdi a ke apo jo femij e nipa po nqs ke je duke shkruar kundra atyre per 2 lek te qelbura interesagji i keq turp te kesh

   1. q
    qivaci

    E vertete Cupido nuk jane kurva por karakurva

   2. L
    Llesh

    O ti qen i sigurimit , sa here hyj ne nje dyqan ku shiten llulla me bie ne mend ti zoti “ llulla”. Sa jete more ne qafe ne kohen e Hoxhes?!

    1. s
     saliu duhet te shpallet terrorist

     Ruani kosovaret qe do dergoj al bin ladeni i kosoves ne ndihme te terroristit sali dhe familjes tij.Koqevaret e al binit jane me te rrezikshem se xhafer deva,dhe al bini eshte terbuar nga vizita e blinken dhe izolimi i tertoristit sali

     1. T
      Tani

      Frrok paske rrjedh krejt. Me vjen keq se je edhe prej Mirdite.(((

      1. T
       Trapajani tok-nxan dhe i paguar me ni vizë...!!!

       Frrok, qënke lajthitur bre. pa qi nanen Shiqere tu paska trash truri. Po a din more Frrok, që me daten 20 fruer, nuk ka djalë nane që pengon rrevolucionin Viçidoljan pa rrezuar ketë qeveri. Po a e din o Frrok, që nuk ka GI-sa, as CIA, as FBI-ja, qi ndalon rrembimin dhe dallgët e vrullshme të lumit gjigand të Lanës pa rrezuar qeverinë e Enverit. Paj pa qinanen Shiqere, nuk ka bllokadë që na ndalon ne çetnikve të Trapojes pa rrezue hyqymetin e Enverit. A e din ti o Frrok, që diagaçët e 1997-tës janë në podrumet e tok-nxanunve, të grasatuar dhe të pastruar, të cilët do dalin me daten 20, dhe do bubullojnë në sheshin e Tiranës. A e din ti o Frrok, që pas 30 minutash pas rrezimit të hyqymetit të Enverit, diagaçët do marrin rrugen per në jug të Shqypnies, per të çliruar vellezerit tan laluc e lab nga komunizmi, dhe do t'jua çojmë demokracinë 24 karat të Viçidolit. Pra ti Frrok, nuk po dijshe asgja. Rrroftë dumbabë rracë-qiri, rroftë dumbabë-UDB-ashi, rroftë kopili i Shiqeres, rroftë çeta heroike kombetare e moter-qirve të Trapojës. Rroftë Sali imam Irani, i cili na frymezon që nga maja e minares në rrugen M.Matohiti. Poshtë shoku Enver, poshtë shoku Kadri, poshtë shoku Ramiz, poshtë sekretari i organizates se partisë së Spitalit të Tiranës, Edi Rama. Hëhëhëhë, ke për tu çuditur ti Frrok Mirdita. ps-Frrok, nqse del në shesh me daten 20, kujdes nga diagaçi që drejtohet nga rracë-kurva Sali spihun xhepist Lusha, sepse nuk din ti grahi, dhe ka mundesi ose me të shtypë ose me ta hanger mutin.

       1. F
        Fluturon fluturon

        Dikur thonin: "Fluturon, fluturon ... gomari". Tani e tutje do thone "Fluturon, fluturon ... Frroku!". Ose nese ofendoje dikur me tog fjaleshin "Noc Rroku", tani e tutje do te jete "Noc Frroku!"

        1. S
         Svetllana

         Rusia duhet te kryeje nje Opercion Special ne Shqiperi per te cliruar lexhendarin e Vicidolit, birin dhe dhenderrin e Serbise, ish-Presidentin dhe Kryeministrin mik besnik, Sali Sheqere Vuk Karraxhich Berishen, se "mjaft ne roberi o biri yne Sali!"

         1. D
          Dani USA

          Qe te dy komentusat me larte,Cupido dhe beni nuk keni Tru ne koke po keni mute Frokut nuk i vini dote deri tek maja e thoit te kemdes.

          1. A
           Arbeni

           Cupido frroku ata nuk janë njerëz që mendojnë ndryshe,por janë ata që mendojnë si maloku non grata.

           1. A
            Asd

            Vendi yne ka vetem "balliste" e oportuniste. Nuk po them "edhe tradhetare" sepse eshte fjale e madhe per njerez pa dinjitet qe gjithe jeten jane shitur e blere per dy leke. Veshin kostume por jane rreckkare, PS e PD e sido te quhen.

            1. A
             Agim

             Boboooo! E zuri semundja e skenderbeshes edhe kete. Flet tamam si Elisa Spiropali per Ramen dhe permend sigurine boterore, luften e Ukraines dhe kufirin e hekurt kunder Rusise! Mire ky qe entusiazmohet nga lemosha qe merr nga oligarket (me urdher te Rames), po Rames si nuk i vjen turp!

             1. M
              Mondi

              Shiko prostituten qe ke ne krevat qe ta shkerdhen tere lagja.Spiropali si ty I leshon cdo mengjes ne banjo.

             2. A
              Ardes

              Fuck bastardeve berrishjane....

              1. B
               Beni

               Spiuni I sigurit vazhdon

               1. T
                Thjesht

                Njeriu me qelbesire nga Malesia.

                1. N
                 Nick

                 Neser ne kete ore do themi: U mbars mali...polli nje mi!

                 1. G
                  Graciano

                  Berisha ka mbetur si banda e xhebdet mustafës, vjen deri tek kasollja, dhe aty ndalet. Ndonjë debil fukara, mundet të bëjë ndonjë thyerje apo shishe molotov, pastaj me vite ngryset nëpër burgjet e vëndit, ku dtejtuesit apo organozatorët, mbas festes dhe hovit imagjinar, festojnë me birra e qofte, ku flejnë ngrohtë në shtëpitë e tyre. Aq budallenj sa i ka mbetur opozitës, nuk do ta kënaqë bardhën apo ndokën. Na nxjerrin mallin e filmit Debatik, ku luftonin fashizmin duke thyer llampat e shtyllave me llastik. Dhe këta, munë e tyre do hanë.

                  1. m
                   maks

                   Nuk duhet lejuar dhunimi i tempullit te demokracise perendimore, tempulli i sekreteve atomike hahahaha. Frrok kari!

                   Lini një Përgjigje

                   11:43 Blog 7 komente

                   11:22 Blog 6 komente

                   10:17 Blog 18 komente

                   20:10 Blog 6 komente

                   19:40 Blog

                   17:30 Blog 2 komente

                   18:10 Blog 3 komente

                   14:50 Blog 19 komente

                   11:17 Blog 39 komente

                   11:14 Blog 12 komente

                   Më të lexuarat

                   09:31 Politika 24 komente

                   17:40 Kronika 10 komente

                   09:44 Politika 49 komente

                   11:41 Politika 14 komente

                   16:15 Kronika 19 komente

                   09:38 Rajoni 22 komente

                   Blog Tema

                   18:08 Blog

                   10:40 Blog 6 komente

                   18:59 Blog 6 komente