Te fundit

22:42

22:30

22:20

22:10

22:00

21:50

21:39

21:30

2023-12-04 17:33:50Blog TEMA

48 Komente

 1. ÇEKIÇI

  Vetem per ofendimet qe po i bënë Sali Nevojtorja SPAKut do te duhej arrestuar Dhe foltore nevojtorja do te duhej shpallë fashiste

  1. F
   Fener Zizi

   Te lexosh kete Kurve ,je Injorant ose Kosovar.

  2. A
   Alex

   Po s kane kellqe ,arestojne ata qe ju do bytha, edhe me idioti ne 2023 e kupton kete Skipetari do beje shtet ,haha shkoni se filloi telonevla turkey

   1. S
    Sllobodanka

    Shqiperia ka qene eshte e do te jete ne sferen e politikes sllave, prandaj lexhendari i Vicidolit eshte e do te mbetet hero i sllavizmit ne brigjet e Adriatikut.

   2. q
    qytetari

    Amerikanet dhe Spak nuk duan ta arrestojne akoma se me perpara duan ta telendisin si lolo para gjithe shqiptareve. E nisen me dhendrrin, tani me Berishen pastaj me zenin e Argiten. Shqiptari do teater perpara dhe pastaj shohim e bejme. Nuk shlyhet kollaj ajo qe Sali Berisha i ka bere popullit te vet, duhet te kaloje rrathet e ferrit perpara

    1. N
     Nuk ka drejtesi

     Pse SPAK nuk arreston Berrishen ? haaa po jane bashkpuntor me Berrishen vetem bufi nuk e kuptone . Srrestohet S.Gjici per nje ( fellation ) gojore ne shqip qe i beri nje prostitute te paguar dhe Berrisha i lire mos valle krimi Gjicit ka rrezikshmeri me te larte se 1997 mbi 5000 te vrare pa llogsritur demin ekonomikm, grusht shteti 1998 , kater protestues te vrare , Gerdeci haaaa nuk egzistone drejtesia ne Shqiperi. Arrestohesh per nje gojore ( sexe orale ) dhe kur vret nherez apo djege parlamentin prokuroria nuk e ka guximin ta therresi haaa nuk ka drejtesi veç disa sharlatan ne SPAK

     1. b
      bumci aldo

      Mos u merzit se do ja degjosh shpejt lajmet e keqija sali kamikazit, SPAK ta dha nje mesim te mire ty bushat kurva,ne radhe eshte shkelzeni ai qe ju paguan juve te leheni

      1. V
       V.L

       Jo mor jo. Ajde argument ajde. Te le pa fjale ky b.q

        1. J
         Jugu

         Nje nga shkrimet me realiste per kete ceshtje. Duke mos marr krah apo ane, gazetari Andi paraqet nje version shume interesant per ceshtjen. Nese SPAK veproj brenda ligjit, atehere perse nuk vazhdon te veproj brenda ligjit dhe ta arrestoj Berishen, te bej njesoj sic do bente me cdo qytetar tjeter. Nese gaboj kur veproj pa miratim te parlamentit, atehere te pranoj gabimin dhe te korrigjoj veten.

         1. J
          Jugu nga viçi doli

          Edhe një trap tjetër si Andi gjyshit dhe jugu që e kupton Andin,tha që USA e ka kuptuar që ka bërë gabim me Berishën,por i vjen turp t'a pranoj... Kur jeni të zgjuar të gjithë ju halet e Saliut,bashkë me spak që mban në burg një Gjici për një gojore të kurvës Sali se paraqet rrezikshmëri se mos ja mer edhe Argita në goj,dhe trembet nga maloku.. Arreston një fshatar se i del jashtë kontrollit zjarri,dhe nuk ja mban sumçja me Mulin dhe zjarrvënsit e parlamentit

         2. D
          Dinua

          Idiot idot por me duket se ketu ka te drejte

          1. N
           Ne asnje vend arab nuk function Dhimokratia

           Keni degjuar mdonjehere qe ne nje bourdhelo islamikesh te arrestohet sulltoni !?

           1. G
            Gaqiu

            Po arestohet Biliri

           2. p
            pilo Lala

            "Sfida" qe po i ben Saliu SPAK, shqeteson vetem Andi Bushatin dhe ata rrotull tij. SPAku eshte shteti, e kap lepurin me qerre, thote populli. Saliu aty eshte, do bej disa kakerdhi, eshte peme pa kokrra, por prape do perfundoj tek hanxhari i SPAKut. Pse ta arrestoje SPAKu, kur e le te lire, te shikoje populli cfare corientimi ka marre Saliu, ka humbur toruan, nuk di cfare ben. Synimi i SPAK nuk eshte Saliu, nje plak i mbaruar, por Shkelzen Berisha dhe Argita Berisha, te dy non-gratta, ne shenjester te Amerikes. Estrada vazhdon......, une po kenaqem.

            1. C
             Columbo

             Pas kuvendit të 2 dhjetorit, drejtësia duhet të merret seriozisht me ballafaqimin e Berishës me drejtsin ( 32 vjet jetë politike) duke bërë publike vendimet e gabuara të tijë.Pasi transparenca është mëse e domosdoshme të dali në dritë. Sot, po u vazhdua kështu ( duke lënë berishën të flasi përqart) për tema që nuk kanë lidhje me realitetin., do vëmë në siklet dhe miqtë tanë Anglez dhe Amerikan për shpalljen e tijë non grata, pasi ata janë në dijeni të rrugës së gabuar të tijë., dhe ne pjesërisht.

             1. L
              Lapanjozi

              Ti e di me mire o Bushat, se ke sa kohe qe na can trapin neper ekrane. duke lepire bythen e Berishes.

              1. T
               Treni

               Me gjithe respektin e mundshem, por kur del ne TV ky dhe flet, ta keput shpirtin me ngadalesine e tij... Sikur te degjosh ate personazhin Sloth te Zootopia.

               1. 1
                1

                Prit mos u nxito ,qesh mire kush qesh i fundit.Monedha ka dy ane ne pame njeren ane dhe ti thua u veprua gabim qe nuk u mor leje ne kuvend.Ana e dyte Sikur te kishin vajtur per leje atehere Saliu do thoshte perse erdhet ne parlament per kete mase e cila nuk permendet ne kodin e procedures penale.Ti nuk e kupton qe kushtetuta eshte bere nga dy njerez qe nuk kishin haber dhe ka mosdakortesi me kodin penal?Megjithate ki durim gazetaruc i kazanit

                1. E
                 Elementare qe Bushati gabon

                 Jo e posatshme, ore e palëçitur e i palevruar. Por e posaçme. Ti kur nuk di te shkruash, si do te na japesh mend ne te tjereve? Ja, kesaj pyetjeje t'i japesh xhevap ti. Lere SPAK-un. Se as nje akronim te thjeshte nuk di te shkruash e lakosh drejt ne shqip.

                 1. l
                  luani u.s.a.

                  SPAK nuk e arreston Sali Berishen per shkak se gjykates e SPAK-ut jane te frikesuar,poashtu ne Kuvendin e Shqiperise deputetet e PD-se me flakadan,tymosje dhe rrahje kerkojne destabilizimin e Shqiperise ne lufte qytetare sikurse ne vitin 97",per te mbrojtur Sali Berishen kriminel,vrares,hajdut per te mos arrestuar nga policia shqiptare dhe dergimin e tij ne SPAK per denim per veper penal si dhe denim me burg te perjetshem per krim,vrasje,hajduteri dhe shkaterrimin e shtetit shqiptar?!

                  1. D
                   Dona

                   Sepse ky eshte i keqi, qe domethene se ky tjetri eshte i miri: https://gazetadita.al/foto-kjo-eshte-e-hidhur-serbia-merr-fiatin-nga-meloni-shqiperia-merr-refugjatet-afrikane/

                   1. V
                    Vrenosi

                    Nuk e areston sepse nuk do Rama sepse e ka shok. Meqenese shoku i shokut tm eshte shoku im, atehere edhe ti je shok me Ramen. Tu be qejfi , o karandash?

                    1. p
                     pilo Lala

                     Me e bukura eshte se arrestimin e Saliut e kerkojne ata qe e mbeshtesin. Ndersa ne qe nuk e duam, nuk kemi qejf ta arrestojme, na duhet te bredhi edhe ca kohe si zagar rrugesh. Te djegi ato qe i kane ngelur, Parlamenti, te thyej ndonje dritare.

                     1. Y
                      Ylli

                      Po mor po o nipi Hysni Kapos

                      1. a
                       avokati

                       Aresyeja e pare eshte se Sali Berisha ka qene doktor i gjishit dhe se dyti dhe me kryesorja eshte se drejtesia nuk eshte e pastruar siç pretendohej dhe e arreston prokuroria dhe e liron gjykata!Ky eshte bllofi qe nguron prekuroria! Sali Berishes mund ti vihen prangat vetem n.q.se propozohet nje gjykate si e Hages ,si rasti i Kosoves,por kete radhe jo per krime lufte por per krime paqeje ku te gjithe te shkojne atje duke filluar nga Saliu e deri tek Meta e kompani.Ndaj duke qene akoma drejtesia e varur prej tij prokuroris do ti bie si bumerang lirimi i tij nga shoqet e Argites !

                       1. B
                        Bureto

                        Sofizma, pas sofizmash ne stilin e bushatit, edhe keshtu edhe ashtu. Por pavaresisht tjerrjes pyetja e tij, por dhe e kujtdo tjeter qendron: "Pse Spaku, per mosbindje te Berishes ndaj ligjit, nuk shtrengon masen per të, ashtu si Kodi Penal e ka te shkruar?". Pse?!!!

                        1. I
                         Indinjata

                         Bureto e thjeshte:Sepse Sali Ram Berisha eshte monument agjenturash dhe mbrohet nga ata qe e montuan!Keto qe ndodhin e thuhen nga pas jane dokrra hini or mik!Fabrika ka frike e s'ka garanci se popullit mund ti kthehet nostalgjia e shkuar,pasi kjo qe eshte ofruar ketu e 32 vite nuk eshte demokraci por shkerdhatokraci ku kush eshte me i pamoraleshmi i eshte dhene pushtet dhe bene ç'fare te doje ,ku edhe pse ka vrare live "miqte" e kane cilesuar ""burre shteti" nofke kjo e pahequr akoma ,ose nje falje publike minimalisht!Ndaj Ai (Saliu) i eshte kthyer lojes se 1991 ku do te ribeje nje 2 Prill te dyte por nuk gjen mbeshtetjen e duhur pasi ata qe i vune gjoksin tradhetive dhe vrasjeve ose kane ikur nga kjo bote ose me pasaporta diplomatike kane tjetersuar emrin e tyre ! Shikoni akuzen qe i behet nje vrastari "shperdorim detyre"!Humor anglez i shekullit te 21 !

                        2. H
                         Hordhia e ndyre e Sali Rrumpallës

                         O Andi Prostituta. Po kjo kuptohet fare lehtë. Pse behet gjithë ajo luftë ne Parlament? Pse kerkon Saliu të paralizoje Parlamenti? Shumë thjesht. Qe SPAK të mos kete mundesi të dergoje kerkesen per heqjen e imunitetit ne Parlament. Sali Berisha mund të jetë kriminel, maskara, qen bir qeni, por vetem budalla nuk është. Ai është mjeshteri i makinacioneve, intrigave, planeve djallezore, vrasjeve me plan, vetem e vetem per nje interes - ne interesin e tij personal dhe të familjes se tij. Noka, Vokshi, dhe Paloka, me gjithë turmen idiote qe shkon mbrapa Saliut e bejne me ndergjegje kete luftë të ndyrë. Ata e dine se bashkë me finding e Saliut vjen edhe fundi i tyre. Ashtu si do vijë edhe fundi i rroges mujore të Andi Bushatit kur të konfiskohet pasuria e Saliut dhe familjes se tij.

                         1. D
                          Drini

                          Eh shyqyr qe shkruajte njehere mire

                          1. P
                           Para drejtesise kafsha e eger.

                           Jeni ju halenistet te poshter si Sali edepsezi.Juve kur dilmi ne tv flisni sikur nuk jeni Shqipetar dhe coni ujin tek mulliri Saliut.Nuk kam degjuar nje here te vetme nje fjali per hajdutlleqet e Saliut, dhe familjes se tij dhe gjithe poshtersite qe i ka bere ketij vendi.Juve ju duket normale qe nje fshatar i zbritur nga malet beri shkolle edhe me rroge shtetl u be me saraje. Kush eshte ndyresira Sali qe nuk shkon para ligjit ? Ku e gjen te drejten apo eshte i mbinatyrshem.Nuk mjaftojne rrogat e deputetit qe ilace iu befshin por ka mbledhur rreth vetes ca hiena dhe demtojne ponen e shtetit.Le te shkojne tek Gobi Sheqeres te shkaterrojne por jo pronen ku ne paguajme taksa.

                           1. D
                            Dajti

                            Ky shkrim eshte i arsyetuar bukur Kur shkruaj mire shkruaj mire Bushat

                            1. f
                             fcb

                             Shume e thjeshte Bushat , nuk deshen te ikin ne USA pa nje " trofe " , pra akuzat e ngritura nuk qendrojne gje qe do pak kohe qe te zhbehen por qe SPAK - un do e njollosin jo pak .

                             1. r
                              rrofte lexhenda dhe zagaret

                              fcb ! Akuzon nje popull i tere , kuptohet pervec zagareve .

                             2. X
                              Xhezo Smokthina

                              Gjithçka e thënë me korrektesën më të madhe në planin mediatik. Duket sikur ka vetëm një arsye, Edi Rama ja ka frikën një votimi në kuvënd. Po ashtu kjo do të merrej edhe si një votbesim i mazhorancës. Në këtë situatë i ruhen votimit si mazhoranca dhe Partia Demokratike e drejtuar nga Basha. Kjo hapur tregon se SPAK i ka duart e lidhura jo nga frika si institucion, por nga frika që ka mazhoranca nga një votim i humbur. Duket, Edi Ramës as që i shkon ndër mënd të bëjë prova me votbesimin, për të kjo është shakaja më e rrezikshme, e fundit ku mund t'i shkonte mëndja. Nën dhe është Edi Rama ai që u kërkon ndërkombëtarëve t'a heqin osh duke i kërkuar SPAKut të mos kërkojë votbesim në parlament. Perëndimi e konsideron një rikthim të Berishës njëjtë me një pushtim rus të Shqipërisë, ata e dinë sa i rrezikshëm është tani një votim në parlament për Berishën. Kjo do të tingëllonte si një njohje që i bëhet vetë Berishës, kur je i detyruar të vësh në dispozicion organin më të lartë në funksion të ndëshkimit të tij. Ata duan dhe po matin me saktësi hapin që do të hedhin. Dhe si rregull, ata e kanë për turp të hedhin një hap të pakontrolluar, të cilit nuk i dinë saktësisht rezultatin.

                              1. D
                               DP

                               Masa kufizuese merret perpjestimisht me potencialin qe i akuzuari mund te demtoje provat apo rrezikun qe ai te kryeje nje veper penale te kategorise me ate per te cilen akuzohet. Nese faza e hetimit e kerkon, gjykata urdheron shoqerimin e detyruar. Asnjeri nga keto rreziqe nuk egziston. Organet e drejtesise nuk jane çeta tifozesh sanguine por profesioniste.

                               1. V
                                Vranakonti

                                Eshte e vertete qe SPAk ka toleruar shume Sali Berishen. Eshte e papranueshme qe SPAK-u te lejoi nje person si Sali Berisha te tallet me drejtesine duke i ofenduar e share me epitete monstruoze,zagar,zuzar,bandit, sigurimsa,banda mafioze etj.etj. Te ishte ndonje person tjeter i thjesht,do ishte futur me kohe ne burg. Nuk mendoj se Rama ka pushtet mbi drejtesine. Perkundrazi ai po e ndihmon drejtesine dhe nuk eshte ne nevojen e tij nderhyrja ne drejtesi. Por mendoi se SPAK dhe drejtesia ne perberjen saj ka gjykates dhe prokuror te korruptuar,te shitur te Sali Berisha,plus qe jane frikacak.

                                1. X
                                 Xxxx

                                 Sepse po u arrestua Berisha i vjen radha te gjitheve qe kane bere e vazhdojne te bejne Vkm identik si Berisha dje .

                                 1. A
                                  Artibr

                                  Per djenin e te gjitheve juristet injorante por dhe gazetar ateher po ju shpjegoj ligjet nqs saliu nuk paragjitet ne kontrollin gjyqesor asgje nuk i ndoth dhe nuk mund te arestohet dhe sikur te jet njiri i thjeshte se gjyqtari paraprak ka vendosur per te kontroll gjyqesor pik sepse eshte gjykim paraprak por cdo gje qe ai ben duke folur duke mos u paraqitur Jane rrethana shume renduse per te kur te mbyllen hetimet dhe te vej para gjykates do pyhetet dhe per mosparaqitjet e tij nqs nuk paraqitet kur hetimet te mbyllen dhe te filloj gjykimi nqs saliu nuk paraqitet ne qykat gjyqtari urdheron shoqerimin e tij me force por dhe shpalljen e tij ne kerkim kaq eshte shoku andi por dhe shokve te tjer ata Palo jurista qe flasin poshte latt

                                  1. A
                                   Artibr

                                   Dhe dicka tjeter per abin adi eshte reste shtepie situate tij ndryshon sepse eshte si ne burg nqs ai thyhen arestin shtepiak si psh ben postime ne rjetet sociale me qellim ndotjen e provave ase me an te te treteve ose del nga banesa ai kthehet ne burg kurse sa per kontrollin gjyqesor eshte shteti unikal se bote qe kontrolli gjyqesor behet me spektakel ne spak ase te bkh keto nuk Jan istitucione te siguris por te akuzes kontrollin gjyqesor behet ne komisarit te forcat e siguris dhe munde te zgjedhesh vet komisariatin qe do. Sa per detyrim paraqitje eshte termi gabuar sepe ka mas gjyqesore dhe quhet kontroll gjyqesor. Kurse saliu po ben mbrojtje qigande ndac juridikishte por dhe politikisht me pak fjal ka avokatet me te mir ne shqiperi qe din si ti kundershtojne masat e gjykates sic dhe kan ber po i ndjekin te gjitha shkalet gjyqesore dhem per dhem nje mbrojtje fenomenale dhe me te drejte saliu thot nuk jam mar asnjeher ne pyetje per tre vjet hetime nuk i eshte gjetur asnji lek i fshehur ne kushtet e flagrabces jo politikisht mbrohet per cfar ta harestosh saliun qe kundershton cdo vendimin te gjyqesorit ne gjyq e ndjekin avokatet keshtu qe saliu po mbrohet me dinjitet mos flisni budalleqe saliu po perballet dhembe per dhembe me gjykaten bravo i qofte.

                                   1. N
                                    Nositi

                                    Do ta arrestojne kur te behesh gati dhe to o zagar I saliut

                                    1. N
                                     Nick

                                     Ligjet ne Shqiperi jane bere te mbrojne politikanet dhe denojne qytetaret nga vete politikanet. Berisha luan me Spak duke e ditur mire se po te shkoj te paraqitet 1 here do behet rruge dhe kjo do ndodhte per gjithe shpuren e tij. Ndersa Parlamentit i intereson qe kjo ceshtje te zvarritet

                                     1. R
                                      Rajdi

                                      Hahaha, bushkat, po u arrestu berisha rradhën e ke ti. Nga kush je paguar, financuar që bën dhe garipin nëpër studio. Bushkal, gjith ato opinjone të miletit, i more sikur tishin të gjithë me ramën, jo mor jo, jan ata që ta njofin mirë lëkurën, qysh kur taçi të futi në allçi për ca kohë, fillove punë për berishën. Ëëëë bajgë ti, kujton se po tallesh me këto fukarejtë që vetëm fjalën kanë si mjet, për të bërë ty legen o legen.

                                      1. A
                                       Asd

                                       Ngadalesia e SPAK eshte antidrejtesi. Po e kthen ne telenovele denimin e Berishes, ne vend qe ti mbyllte cdo shteg. Ka dy muaj qe merren me faktin qe paraqitet apo jo Berisha ne SPAK. Po behen qesharake gastore ne vend te jene gjykates e prokurore. Dyshimi eshte qe SPAK nuk ka ne gjak drejtesine dhe eshte i predispozuar ta deformoje procesin. Marrin rrogen nderkohe qe po genjejne shqiptaret.

                                       1. J
                                        Janina, kryeqytet i Shqiperis Etnike

                                        Pse SPAK nuk e arreston Berishen?! Eshte nje pyetje shume inteligjente. Por ne kontekstin qe e ben nje analist tinzar, denigrues dhe aspak i zgjuar, mendoj qe pergjigja qe jep po vete, perligj plotesisht mentalitetin tribal te kategorise qe pefaqson. Gjithesesi; Pse SPAK nuk arreston Berishen? E para drejtesia nuk eshte qellim ne vetvete, por nje mekanizem i nje shteti qe funksionon mbi baze prioritetesh ne bashkeveprim me mekanizma te tjere. Drejtesia nuk mund te pastroje Shqiperine! 40 vjet lufte ne Itali, dhjetra mijera vite burg per mijera mafjoze dhe mafja vazhdon te jete edhe me e forte dhe e pasur se me pare. Keshtu qe ti kerkosh drejtesise te pastroje Shqiperine e zhytur ne kthetrat e mafjes dhe llumit eshte nje tentative mafjoze qe ka si qellim deigrimin dhe goditjen e drejtesise dhe perpjekjeve per ta ringritur. Pastrimi i nje shoqerie eshte nje proçes komleks dhe jo nje mall. Proçes qe fillon me edukimin dhe ndergjegjesimin e brezave te rinj ne shkolla dhe vazhdon me forcimin e institucioneve, edukimin e ndergjegjes politike, edukimin e etikes se punes, luftimin e varferise dhe papunesise, luften per pavarsi permes bujqesise dhe industrise sovrane, edukimin e krahut te kualifikuar te punes, ringritjen e sektoreve strategjike industrial, ushtarak, bujqesor, merkantil, energjitik, hekurudhor, shkencor. Laiçizmin e shoqerise dhe braktisjen perfundimtare te klerit mesjetar. Ndertimin e frymes se tolerances dhe kompetences, luftimin e mentalitetit te mizerjes dhe ringritjen e mentalitetit fitues etj, etj. Ndersa duket qe arrestimi i Sali Berishes deri tani, pavarsisht krimeve te tij biblike dhe sjelljes se tij prej horri, nuk i sjell ndonje dobi mekanizmit kompleks te funksionimit te shtetit. Sali Berisha eshte dukshem, shume me i dobishem jashte, se brenda. Pasi prezenca e tij kancerogjene, bashke me gjithe strukturen ekonomike, mediatike dhe te skutave qe e mbeshtet, konsumojne kadavren qe ju ka mbetur, por nuk kane asnje force politike per te destabilizuar dhe ndikuar, duke u kthyer ne menyre absurde nje faktor stabiliteti, nga ku mund te vazhdojne perpara proçeset komplekse te forcimit te disa institucioneve strategjike shteterore. Kjo eshte nje kohe e arte qe do duroje shume pak, per te gjithe "ustallaret" qe merren me ndertimin dhe forcimin e institucioneve, qe duket se , po "ruajne" dhe perdorin Sali Berishen per arritjen e nje objektivi shume me strategjik. Berisha, tribalizmi, vorjoqimarjotet e blere me sufllaqe, gjithollogjia e tallavase, sorristet, mafja, edvinizmi, jane gjithçka qe ne ofrojme dhe gjithçk me te cilen kushdo kerkon te luaje lojen e tij me Shqiperine. Do deshiroja shume qe ne vend te tyre ne shqiptaret per te luajtur lojen tone gjeopolitike, te kishim nje bujqesi te forte, nje industri te forte, nje flote tregtare, nje ushtri moderne, nje rrjet hekurudhor modern, naften dhe mineralet prone te shqiptareve, pyje dhe lende drusore, zerin e shkences dhe profesionisteve kompetenete ne media, te ndertonim nje lob te fuqishem etnik, ekonomik dhe politik ne Greqi, te ndertonim nje lob te fuqishem shqiptaresh etnike ne rajon dhe diaspore, etj, etj, por nuk i kemi... edhe pse jemi kudo edhe pse nuk na mungon asgje per ti arritur...

                                        1. T
                                         TAFIL TERFILI

                                         a te ishte enveri gjalle....ky plak matuf do ish me kohe mrena...enveri do thoshte ...pse se dime ne kush eshte berisha....nje mut muti...dhe kur thoshte baca kshu....pushkatimin e kishe t sigurte....tani jo per ti ngrit lavde atij qe rrenoi shqiperine,po ky SPAKU..dhe ED RAMA...sikur kane frike nga berisha....ore arrestojeni ket mut muti...se do i vije ngordhja po e late kshu...e sdo japi llogari per krimet qe i ka bere ktij vendi.dhe ata qe i shkojn mrapa...tu fillu nga familja..urojne te vdesi sa me pare....se u heq sikletin...ARRESTOJENI KET MUT MUTI....O ENVER KU JE

                                         1. Z
                                          Zot na fal cfare ke krijuar ! Andush Miushin e kan

                                          O miu i haleve pse nje Maçok nuk te han ty. Se je aq ndyresire qe sado i uritur te tjete....nuk mundet te ndyhet me ty ndyresiren e Shqiperise or Nipi i Hysnide dhe biri i Mehdise. Ju shofte rraca ndyresira.

                                          1. R
                                           Real

                                           Nuk e arreston sepse ato jane te korruptuar deri ne palce. Nuk e arreston edhe sepse Berisha i ka ne skedine kete prokurore dhe gjygjtare tediktatures qe jane te perdorur te sektit te ripjelljes.

                                           Lini një Përgjigje

                                           17:27 Blog 11 komente

                                           17:22 Blog 10 komente

                                           13:07 Blog 12 komente

                                           20:58 Blog 5 komente

                                           19:40 Blog 3 komente

                                           19:15 Blog 4 komente

                                           18:00 Blog 6 komente

                                           10:17 Blog 4 komente

                                           16:00 Blog 6 komente

                                           15:10 Blog 13 komente

                                           Më të lexuarat

                                           09:10 Kronika 31 komente

                                           09:25 Sociale 23 komente

                                           10:50 Politika 39 komente

                                           17:40 Bota 19 komente

                                           14:39 Kronika 11 komente

                                           15:40 Kronika 17 komente

                                           Blog Tema

                                           20:50 Blog 11 komente

                                           20:10 Blog 11 komente

                                           19:00 Blog 13 komente