Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-07-18 18:48:31Blog Ben Andoni

2 Komente

 1. d
  denis

  Protestat vdesin sepse ata qe i organizijne jane figura te ndyra dhe askush nuk ka besim te ta.Arsye tjeter eshte se ne kete vend si dikatat jane te kapura nga politika dhe njerzit qe i drejtojne perseri njerez te kapur. Por ka dhe arsyet te tjera fjala vjen te protesta e studenteve, sigurisht qe ishte e kapur por kerkojne qiqra ne hell....

  1. 0
   0pozitari

   Zoti gazetar! Ne Shqiperi protestat jane te destinuara te deshtojne qe pa filluar.Nguliteni mire ne mendje! Nje proteste e prodhuar ne "fabriken" PARTI", nuk eshte proteste qe kerkon zgjidhjen e problemeve te shoqerise,por eshte nje menyre ekstremiste e te berit opozite nga partite opozitare,qofshin keto te majta apo te djathta.Kjo eshte absurde te ndodhe ne Perendimin ku pretendojme te shkojme.

   Lini një Përgjigje

   18:29 Blog 3 komente

   17:44 Blog 6 komente

   16:33 Blog 3 komente

   14:54 Blog 3 komente

   13:02 Blog 4 komente

   10:13 Blog

   20:18 Blog 2 komente

   17:39 Blog 8 komente

   14:12 Blog 32 komente

   10:34 Blog 20 komente

   Më të lexuarat

   01:10 Kulturë 11 komente

   10:23 Dossier 2 komente

   15:16 Politika 13 komente

   10:17 Kronika

   11:33 Bota 13 komente

   14:18 Politika 10 komente

   Blog Tema

   20:50 Blog

   11:20 Blog 8 komente

   18:08 Blog 3 komente