Te fundit

18:39

18:38

18:32

18:23

18:12

18:02

17:52

17:44

2023-11-11 18:11:40Blog TEMA

11 Komente

 1. I
  Ilirjan

  Kur bëjnë edhe keta si të mencur...! Shkrim sa per te marë ndonje lek.

  1. v
   viron

   Ky eshte RRK komplet.....

   1. E
    ENTSOE

    Kesaj rradhe shume ceket!!! Mos ke ngelur dhe ti pa euro!!?

    1. k
     kete kisha tani per tani

     Nderro xhamat e syzeve se nuk i ke lexuar mire!

     1. f
      fredi

      kajsi, je tamam " i pjekur" per tu bere analist ne studiot e tv

      1. K
       Kujtim

       Rama është budalla!

       1. M
        Meruni me shqehtesimet qe ju shqehtesojne

        Shume perseritje rrethe te njejtes fraze . Meruni me spitalet Meruni me rruget Meruni me trotuarret Meruni me linjat urbane brenda qytetit Meruni me hekurudhen Meruni me xhamit me mjekroshat dhe femrat e mbuluara . Meruni me qent rrugace Meruni me te semuret mendor rruges. Meruni me pensionet . Meruni me hapjen e dosjeve ku nga spiune ne politikan ne analist tv Meruni me mospagimin e taksave . Meruni me korrupsionin Meruni me ritjen e rroges . Mos bini ne lojen e Rames qe ju çone ne itali ne debate e humbje kohe te panevojeshme .

        1. R
         Rama dredharak

         Rama nuk merret me këto gjëra që e ka detyrë prandaj bën shou gjoja po merret me punët e botës. Tani edhe me Lindjen e Afërt po merret.

        2. S
         Shqiptar ne mergim

         Rama eshte nje nga arsyet me te mëdha qe vendi eshte ber i pa banueshem per shqiptaret .Do te thotë qe ai vazhdon misionin e tij. Me vjen keq per ata mjeran qe akoma besojnë te ky antishqiptar .JO GJITHCKA BLIHET ME EURO . por duhet te kesh integritet qe ta kuptoni o mjeran

         1. S
          Shqiptari ne hale

          Haaa i forte je shoku i foltore -nevojtore nje milione votues te rames qenkan qorra dhe ti taliban i komunustit Berrisha e paske kuptuar haaa bravo PPSH

          1. J
           Jony

           Ki mund të jetë gomarë në mërgim e jo shqiptarë në mërgim

          Lini një Përgjigje

          17:36 Blog 3 komente

          21:10 Blog 1 koment

          18:52 Blog 16 komente

          18:39 Blog 1 koment

          17:29 Blog 50 komente

          11:01 Blog 10 komente

          17:43 Blog 7 komente

          17:29 Blog 28 komente

          15:33 Blog 13 komente

          11:18 Blog 4 komente

          Më të lexuarat

          12:02 Politika 12 komente

          10:05 Blog 44 komente

          11:32 Politika 9 komente

          09:19 Politika 17 komente

          11:52 Politika 25 komente

          13:15 Bota 17 komente

          Blog Tema

          17:11 Blog 1 koment

          10:05 Blog 44 komente

          21:00 Blog 6 komente