Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-07-19 10:05:50Blog TEMA

91 Komente

 1. L
  Luani

  Je krundje , komplet krundje, bërsi rrushi do të thosha .., po më sakktë do të shkonte bërsi M--I..!!

  1. m
   mateo

   analist m..i!

   1. K
    Koli

    Po mire more ju vemje qe vetem te shani dini , po sikur jeni harvardiste more aman! Po ikni mer injorante tek psikiatri e merrni ilaqet!!

    1. P
     Per korrektesë.

     Vajta ne farmaci. I thashë "më ka çuar Koli për ilaqet." Me tha farmacisti: " Thuaj Kolit, ato ilaqet t'i fuse nga mbrapa. Ilaqe nuk kemi. Mbajme vetem ilaçe." Kështu me tha, kështu po të them. Shko fol vete me farmacistin po deshe.

     1. P
      Pensionisti

      Pergjigje brilante, bravo "Per korrektese"!

     2. P
      PD

      ????????????????????????????

    2. K
     K

     Ky robqire I bllokut kerkon të haje në 100 reggine , si è hoxha qe i mbaroi gjithë shtetet e botes duke kerkuar lemosha.

    3. B
     Bravo Rama

     Yhume keq po ndihet komunisti lodhur nipi Hysni Kapo djali spiunit . Andushi te beri Rama budalla tani do te beje dhe me zemer do te bjeri infarctus o vogelushi Vito Kapo .

     1. b
      beso

      Ja dhe jella e ndyre e komunizmit.... Ligjero shoku Hisni... Ligjero bilbil i ine Ti partine e nderove.. Shqiperine e shkaterove...

      1. V
       Vjosa

       Po more bushatlliu i kapajve ke të drejte të shashe Ramen se Saliu të ka mbajtur uturakun kur beje çiçin.Paske Qene rrace e keqe.

       1. S
        Shqiptar

        Shko pirdhu,bajg

        1. N
         Naim Frashëri

         Mos e lexoni kte Byth.ir. Te shker.hefsha Grune Bastard.

         1. T
          Tirana

          Sipas Bushatit, te gjitha ideologjite qe lulezojne ne Shqiperi e ne bote, perfshi edhe sovranizmin, e kane origjinen ne Vicidol! Keshtu vertetohet se Bushati eshte nje shpellar me vete. Sepse, filozofia e kujtdo shpellari ne te gjithe boten eshte: bota eshte aq sa e shoh une! Kaq sheh edhe Bushati, gazetaria e tij e verber, e bazuar ne urrejtje dhe cmire.

          1. m
           mateo

           Dashuria për Vicidolin ia ka errur veshtrimin. Faleni, se e ka nga lëbyrja e syve nga dielli i Viçid...

           1. L
            Lushnjari

            Epo ju te dy bashke( mateo edhe tirana) ju siguroj qe skeni tru as sa njera bole e Andit!

            1. T
             Tirana

             Ndersa ti Lushnjar e njohke mire bolen e Bushatit! Te befte mire!

             1. P
              PD

              gjak e dhjame , lushi !

           2. P
            Populli

            Sipas Bushatit, te gjitha ideologjite qe lulezojne ne Shqiperi e ne bote, e kane origjinen ne Vicidol! Keshtu vertetohet se Bushati eshte nje shpellar me vete. Sepse, filozofia e kujtdo shpellari ne te gjithe boten eshte: bota eshte aq sa e shoh une! Kaq sheh edhe Bushati, gazetaria e tij e verber, e bazuar ne urrejtje.

            1. Z
             Zagari

             Nje bastard I neveritshem qe nuk njeh kufi! Urreje sa te duash Ramen , por te pakten sot duhet ta mbyllesh ate hale dhe mender mos Ha mut shume. Rama marrshon perpara se fiton Shqiperia ! Ngushellime o bushat per ty dhe gjithe lehaqenesit si ti.

             1. D
              Dakord

              Fix. Ngushellime llumit. Shqiperia ecen perpara.

              1. K
               Kallupet

               Drifte shoku Edi Rama qe po e ben Shqiperine FANAR ndriçues ne kokat e shperlara te fanatikeve te Enverit!

             2. H
              Ha Mut o Prostitute e Stanit te fshatarit pederast

              shpellari te ngriti kombt ty kur ishe i vogel e ndronte pelenat , dhe ti fyti Gisgtat e tij te qelbur ne bythe , saher qe ti qaje ,kjo te qetsonte ty dhe Teta Vito ferkonte Gopin mbas quintave lpinte buzet mezi priste qe shoferi Shtepise te vinte e pallonte ne te dyja vrymat . o po si paska lon gjo tetos pederasti komunist ! Dhe mbasi Shpellari ti qiste gishtat nga bytha ,ti fuste ne Goje si biberon dhe ti i lepije me kenaqsi Andiiiiiiii tetos thithe - thithe si Tetua e na rruac . Sot me kot qit jarg nga goja se shpellari ka dekada qe s'i puno mo e c'ja ngef dot ,Provo njiher e lepija Te Gjatit gje shikon se si te lengezohen Buzet o Prostitute fis qir

              1. M
               M

               Fundi i këtijë është nga Fitobezuar që ka në bark.

               1. K
                KORAB

                QELBESIRE KE QENE NGA RRENJA,

                1. G
                 G

                 Ske faj..e ke ne gjak,....bastard

                 1. M
                  Milo

                  Me pak fjale, Andi thote se Edi Rama i guti gishtin ne bythe Sali Berishes, ifhullit te Andit! Po, po ashtu eshte! Ashtu eshte, nuk jam kondra! Edi Rama i ka futur gishtin ne bythe jo vetem Sali Vdekjes, por edhe vete Andit, sepse Sali-Andi dhe Andi-Sali, jane nje - nje vemje, nje mut! Mut Blloku!

                  1. T
                   Tironsi

                   Ngjashmerite ……….. 1. Berisha ish komunist e bashkepuntor i sigurimit te shtetit. Babai i Andit Mehdi Bushati ish komunist e hetues gjakatar i sistemit komunist. 2. Berisha mjek ne Bllokun komunist Andi Bushati nip i Bllokut. 3. Berisha genjeshtar e mashtrues i pa cipe Andi Bushati genjeshtar e shpifes i paskrupullt.

                   1. G
                    Gerdeci

                    Ik ore, te marrte mortja, te marrte! Turi neperke!

                    1. L
                     Lopet e Rilindjes

                     Lexoni komentet dhe do te kuptoni se çfare lloj kafshe jane socialistet.

                     1. P
                      Populli

                      Socialistet jane 60% e popullit shqiptar. Nese socialistet jane kafshe, i bie qe ti me pseudonimin "Lopet e Rilindjes" dhe sorollopi yt te jene KRIMBA. Po kafsha dallon nga krimbat. Kafshet jane fisnike, jo si KRIMBAT.

                      1. L
                       Lopet e Rilindjes

                       Pikerisht, sepse jemi 60% kafshe, prandaj jemi vendi me i varfer, me i korruptuar dhe me i kriminalizuar ne Europe.

                       1. P
                        Populli

                        Pasurine e nje vendi e hane KRIMBAT si ty dhe soji yt! Ti as kete nuk e di.

                       2. O
                        Ollga

                        Pa pa pa , dukesh qe sje prej ketej ti!

                        1. T
                         Tarasi

                         Ai i quajti Lope ne kuptimin pozitiv te fjales . Ne kuptimin qe i mjel Edi sipas deshires ! Po mire , popullin shumice komunisto socialist qe per 50 vjet e Moli Enveri qysh ta quajme sipas jush???

                         1. D
                          Dauti

                          Shko pyet Salehun, baben tat, se e gjen pergjigjen

                         2. I
                          Idiotet e Sali Komunistit

                          I nderuar Populli. Nuk ke pse nxehesh. Kur tjetri është lopçar, gjithçka sheh i duken si lopë. Ai nuk tha per shembull "budallenjte e Rilindjes." Do ishte ne të drejtën e tij të shante kedo. Ashtu si është tani ne të drejtën e Lopçarit qe t'i quaje lope të gjithë ata qe nuk mendojne e si ai. Problemi qe ka ai është se ata qe shajne Bushatin apo Saliun Jane automatikisht me Ramen. Po nuk ka faj. Edhe Enveri edhe Saliu kështu e mesuan - o miq o armiq. Nuk ka rruge tjeter. Nuk e kupton dot qe mund të urresh Saliun pa qenë me Ramen. Nuk ja kap dot mendja qe neve nuk na plasi per Ramen, por është kryeministri i radhes, dhe Saliu me këtë lopçarin, dhe gjithë Lopçarët e tjerë po e mbajne me zor ne pushtet. Ne do ta kishim hequr qekur, por Lopçarët na venë perpara si alternative Bariun e Dhive të Viçidolit. Ja si thoni juve, ka faj populli? (No pun intended.)

                          1. T
                           Tarasi

                           Nuk ka lidhje me mendimet fare ! Edhe njehere me mjaft mjeshteri ai ju etiketoi LOPET e rilindasit ! Ka te beje me MJELJEN ! Lopçari qe thua zotrrote ne kte rast eshte Edi ! Dhe lopçari i mjel lopet sipas nevojes! Dhe lopet i binden lopçarit dhe tregojne edhe Adhurimin qe kane per te! Po keto lope qe Adhuruan lopçarin Enver per 45 vjet! Prandaj mos e merrni per ofendim se fundja ne indi lopet jane te shenjta!

                           1. T
                            Taplasi

                            Taras mos u nxito se nuk eshte faji jone qe ta kan ras ! Jeni mesuar me salen lopçar qe moli shqipetaret me firmat piramidale dhe me parate e tyre ndertoi vila e pallate! Enveri edhe vilen qe kishte, e kishte shteterore dhe familja e tije perfundoi ne pulari, sala ja kaloi, jo vetem e shkaterroi kete popull si Enveri por edhe e rropi deri ne kocke, pra sala e moli lopen megjith cica!

                         3. u
                          uahahahahah bijt e Kurves kerkojne Ndershmeri !

                          Lopet e Sat'eme o klysh kurve katrundi . Rilindasit jane shumca e qytetarise Shqiptare dhge i pergjigjet Pafytyresise bajgave te Stani me Gjuhen e tyre sepse keshtu i shkon me mir Moralit te bijve te Bushtrave Esdiste dhe ishKomunisteve shkerdhata . Qe nji Pafytyresi e ndyre Njerzore se ky And Hamuti i Halese qe hudh Opinionit vetem Brockulla Toksike , qe i sheben Politikave Antishqiptare dhe Shjternberojne Realitetin Shqiptare pa ndalim ne kte kazan , te kerkoje nji Gjuhe Njerezore duhet qe te perfaqsohet si Njei jo si Kafshe Shpelle me Opinionin Shqiptare i cili ju a ka dhen dhe do t'ju jap Reston ju bijve te Lopcareve dhe Putanave te Kombit ne cdo Kohe deri sa t'ju coj nga keni dal fare e ndyre . Flet shkerdhata qe s'la poshtersi e degjenrim shkaterrim poa i sjell ksaj shoqerie e ktij populli per Kulture hejjjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!! Juve ju do shkerdhyer fara e zhdukesh me far e fis nga kjo Toke se jeni Kanceri ne Trupin e Shqiperise

                          1. D
                           Dakord

                           Eshte çeshtje kendveshtrimi jeta o zoteri. Kur je insekt, gjitaret i quan kafshe. Ne "kafshet" socialiste kemi insekticide per miza muti si ti. Plas o mize lope nga marazi.

                           1. K
                            Koçi

                            Jo kafshe, Ai ju quajti LOPE , nje shkalle me lart

                           2. A
                            Andi dhe Mehdi Bushati

                            "Lopet e Rithemelimit"! Kujt i thone SOCIALIST? Mos valle jane ata qe kane qene anetare te PPSH-se dhe qe sot jane "rithemelues" te erresires qe desh Zoti e thyen qafen?

                           3. N
                            Nga Eresira

                            Po ky qeka kar me zile mer plak… sa I mbarum qe paska qene ky ushtar bibilushi I Sales pa tru …. Hahahahhaha

                            1. M
                             MacGr

                             QE te pranohet Berisha te fshihet pas sovranizmit kur i ka vene zjarrin dy here Shqiperise dhe SHBAe kane shpallur non grata nuk eshte njesoj me perpjekjen e Rames per te mos i lejuar ndonje shoqeri tregtare apo ndonje vend te BE te mos beje dicka qe vete ata (vende te BEetj) e kane bere dhe e bejne. Biles Rama u tha na ndihmoni si ta bejme kur edhe vete qeveria ka ndaluar shume persona te krimit e nga kjo deklaratete ardhurash.POR ti Bushat si gjithmone je i percipte dhe te paska hyre frika se mos Rama eklipson Berishen si etalon i sovranizmit.Kete muhabet prap ke per ta degjuar,

                             1. A
                              Arturi

                              Po mire o lopet e rilindjes qe socialistet jane kafshe sipas teje, po une qe jam ne emigrazione qe prej 90 sepse nuk e duroja dot socializmin dhe komunizmin, dhe me po aq forze denoj berishen si nje komunist i kamufluar si demokrat dhe ty po ashtu si nje nip i nje i komunisti, cfare jam? Turp, nuk te takon te komuntosh keshtu. socialistet jane njerez si ty, mund te jete vellai, motra jote, nipi mund ta kesh ne fis. Kafsh jane ata sipas teje? Edhe ata njerez qe i shkojne pas berishes, si ti a bushati jani njeres jo kafshe, por menyra se si mendoni ben diferencen, ne ata qe e duan Shqiperine apo jo. Ti ku hyn?

                              1. T
                               The Truth

                               Un hy tek Edi qe para 11 vjetesh BLLOKOI tre ligjet e integrimit te Shqiperise qe zotrrote e dashke shume, per nje KESHILLTAR ne bashkine e FIERIT!

                               1. L
                                Lopet e Rilindjes

                                Pikerisht, nga qe hyj tek ata qe e dua Shqiperine (jo duke ikur jashte) nuk mund te duroj kete qe po ndodh ne kete vend. Nuk mund te duroj per shembull komentet qe nuk merren me ate qe thote Bushati, por shajne dhe fyejne me liber shtepie. Me kete logjike i bie te shajme edhe te birin e Kristaqit, mbesen e Beqirit, vajzen e Llambit, dhendrrin e Lenkes, etj., nga ata qe Rilindja i ka me shumice. Por nuk e bejme, sepse sot ata jane tek PS. Po te dalin kunder neser, atehere do t’ua kujtojme se bijte e kujt jane. Siç beme, bie fjala, me djalin e Sul Bushatit. Je i qarte tani ?

                                1. L
                                 Lopcari ka fjalorin e vet te lepirjes se bajgave

                                 Lopetb e sat'eme ! E para ,nji qe e do vertet Shqiperine eshte Realist ,se Ata (ku ben pjes edhe bytha jote padyshim) qe dogjen ,degjenruan ,shkaterruan ,tradhetuan Shqiperine dhe e qelbin cdo dite Opinionin Shqiptare te cilet nuk kan asnji fije Morali njerezore ,ata qe mbeshtetn dhe vazhdojne te bejne kte gje ne menyren me Perverse e Banale ,Banden e Krimineleve qe shkaterruan Shqiperine qe hyne me brek te grrisme ne Politike ,injorante e antishqiptare ,qe perve se te Kqiave si sollen ktij Vendi , ----- nuk i del ne mbrojte Fuisqirave Esadiste ne shekuj , por shikon ate cfar eshte e Rendesishme ne Realitetin qe po jetojme dhe Hapjen e Negociatave me BE-ne . ------ Ti mor rroipsi ,qe u peŕekere nga gjuha jone , duhet me dit se Kultura Njerezore ka nji Moral Njerezore ,pa te cilin asgje nuk funksionon ,asgje nuk eshte Relevante !!!!!!!! - Na qeka shqetesiar ti mor fisqir ,se shqiptaret po shajne Tradhetaret e KOmbit ,se po shajna ata qe e futen ne kte Degjenrim e Gracke shjoqerine Shqiptare ,po shajne bijt e kurvave Antishqiptare ,, ata qer tradhetuan Atdheun dhe u ben nje me Armiqte tane shekullore ? - Ti je njolloj si kta Fisqirat e tjere . Diku tjeter jo gjuhen do ta kishit Hallall ju bij Bushtrash Antishqiptare ,por te ngrihej populli ne mesnate e tju vinte Tritolin me radhe gjithve ju Karaputranave te Kombit e ju zhdukte pergjithmone . Po na kerkoka nji Shkerdhate Etik vs Bandes se Shkerdhatave qe shkaterruan kte vend . Ne Gijton i ka cuar Europa Tradhetaret e Vendit o Pordh qe te duket sikur po kendon !

                                2. I
                                 Idiotet e Sali Komunistit

                                 I nderuar Artur. Si na mesonte Enveri? O me ne, o me ata. Rruge të mesme s'ka. Këta komunistet e Saliut e kane pervetesuar me zell të madh ideologjine Salisto-Enveriste të idiotizmit fanatik. Kaq di, kaq thotë. Vetem idiotët mund të pranojne nje komunist të ndyre të behet Kryetari i PD-se.

                                 1. L
                                  Lopet e Rilindjes

                                  I tille, « ose me ne, ose kunder besh » qenke ti. E lexove gjekundi ne komentet e mia emrin e Berishes ?. Prandaj ju quaj Lope, sepse e meritoni.

                                  1. I
                                   Idiotet e Sali Komunistit

                                   Kur të shan një njeri i vetem, per shembull, të thotë "koqe kandari", ka shume mundesi qe ai të jetë vete koqe kandari. Por kur të shajne 60 perqind e njerëzve, duhet të analizosh veten, sepse duhet të jesh koqe qe nuk ka kandar t'a mbaje. Por debilat me të medhenj jane ata qe shajne popullin. Demek, ata nuk janë popull. Populli është budalla, ndersa ata jane të zgjuar. Harrojne qe ky popull ka mijëra vjet qe egziston.

                                   1. L
                                    Liri Berisha

                                    Po ku ta mban ty moj "Lopet e Rilindjes" te zesh ne goje emrin e kafshes Sahale? Ti ate nuk e quan Sahale si ka emrin, por i thua: "Ati im qe je ne Shpelle"

                                 2. V
                                  Vuco Pasha dhe fansi i tij Ram jevgu

                                  Rama sovranitetin e ka te kufizuar, thjeshte aty poshte tavolines se Open Ballkan e ndonjehere mbi tavoline sa per nje foto treshe!

                                  1. Çfare kungull!

                                   Ja edhe nje trushpelare tjeter. Populli do ta kishte hequr Ramen me kohë, por ti dhe Saliu jeni gogolët qe trembni popullin.

                                  2. X
                                   Xhevat Salihu

                                   Valën sovraniste që e sjelli Berisha e paska grabitur Rama thot Bushati,po kjo është gjetje e stinës.Tashti çfarë të thuhet për këtë përshesh analizë,Bushatin e ruajt perëndia prej brymes.

                                   1. G
                                    Gazetar pa parti

                                    Ti Bushat qenke pjerdhur nga trute, Rama pikën më të fortë ka sovranitetin dhe politikën e jashteme. Kur drejton një vend për hir të zhvillimeve ekonomike duhet të bësh pakt edhe me "armikun". Shitja e sovranitetit është fjale shume e madhe, që vetëm ti dhe shokët e tu mund ta bëjnë, Rama mund te kete shume mangësi, por vetëm sovranitetin nuk e ka shitur e nuk e shet, jo si Sala shiti detin për hir të karrikes se tij. Por ti ore Bushat leh aty ku han, je gazetari me kondraves dhe pa etike gazetareske. Eshte turp qe ju dilni e flisni neper televizione, duke manipuluar dëgjuesit. Eshte shume e vertete qe pushteti të konsumon, ka korrupsion që po e gryen shtetin, por nga krahu tjetër nuk ka shpresë sepse jane bere kashte e koqe dhe si rezultat më gjithë gabimet e defektet Rama do të rrijë në pushtet edhe 4 vjet te tjera.

                                    1. B
                                     Bajram

                                     Arturi ky eshte qelbqanik kazan qe po qelb dhe vete kazanin! Coj te fala per cunin e tezes GIM Llullen! Historia e kapo - Bushatllinjeve ka marre fund. Ky tipi , Andi lapsi Bushati, thjeshte duhet injoruar! Eshte kondrapedale i zhvillimit dhe i obsesuar ndaj Rams.

                                     1. T
                                      Ti nuk mendon.

                                      Andi Bushati është dordoleci i medias shqiptare. Nga varfëria mendore dhe shpirtërore, konkuron vetëm me Sali Berishën.

                                      1. d
                                       dashamiri

                                       Bushato nga qe pelqej shkrimet e tua po te jap nje keshille,kujdes kete kurven e trete se do ta iq Rama,eshte qivac i madh ai

                                       1. d
                                        dashamiri

                                        Bushato nga qe pelqej shkrimet e tua po te jap nje keshille,kujdes kete kurven e trete se do ta iq Rama,eshte qivac i madh ai

                                        1. m
                                         morseta

                                         Ha mut Andi ha ! Sic ka then dhe shoku jot Enver Qent le te lehin karvani te shkoi perpara.

                                         1. S
                                          Stop

                                          Po aman mi morseta se nuk kishte lindur as gjyshi i Enver kriminelit kur e kane thene ate thenjen qe thua ti qe te kane thene se e paska thene Enveri !!! Besoj se e kuptove!

                                         2. D
                                          Dakord

                                          Rama po ecen ne trasene e shtruar nga ai me pare thote bushati. Sipas tij duhet te cajme shtigje te reja sic na ka mesuar gjyshi i ketij mbeturines fekale.

                                          1. D
                                           Dauti

                                           Andi, te lumte dora dhe mendja! Ti gjithnje thua atevqe mendon. Dhe je i vetmi qe nuk i doli dmri si njeri i paguar nga ppp dhe oligarket. Mero, cfaredo qe te kesh me Andi Bushatin, nuk duhet lejosh zagaret komentues te shajne gruan dhe nenen e tij.

                                           1. 1
                                            123

                                            gruaja dhe nona e ketij bushatit jane kurva o koqe Nuk po e shan njeri vetem tregojme te verteten Ka qene dhe mbetet familje e degjeneruar qe nga gjyshja te nona te gruaja qe i beri mutin Byth-thatit

                                            1. s
                                             sopiqoti

                                             Po more "Daut" ne nje poce i eshoni kakashet POR jo mendimet e pjekura dhe me vlere per sgoqerine.

                                            2. a
                                             askush nuk e ble dot te kaluaren e tij

                                             Andi Bushati ka qene e eshte nje gazetar opozitar me tere pushtetet qe thote mendimin e tij e jo deshirat e qeverise rradhes (krejt e kunderta e Merush Bazes, d.m.th.)

                                             1. t
                                              tony

                                              Ha ha mut senuk je ngopur ok ti Rames tja rruaç ate gjotoshin tja lajshe ta pijshe dhe ujtin ok ha mut ha.

                                              1. P
                                               Populli

                                               Bushati, na e shet sovranizmin si produkt autentik te Berishes!!!! Sepse edhe Bushati, aq rreze ka, sa Berisha, si ne karakter, edhe ne prejardhjen politike. Kjo prerje ka vetem nje dimension: bota eshte aq sa e shoh une! Kaq sheh edhe Bushati, gazetaria e tij e verber, e bazuar ne urrejtje dhe cmire. Nuk mund ta dije, si i mjere qe eshte, se origjina e sovranizmit buron nga Roma e vjeter....

                                               1. B
                                                Boli

                                                Ky andi dhe grun do ja lej berishes ne i dit po terbohet fare qe arriti rama te hapte nagociatat prandaj shkrun kshu artikujsh si me qen ne klas te 3

                                                1. T
                                                 Tini

                                                 Te nxjerresh ideator SB dhe Ramen vjedhes te ketyre ideve, eshte njelloj si te thuash nje njeri normal vjedh idet e nje te çmenduri????????

                                                 1. A
                                                  Andi

                                                  Po o bushat po saliu ka 10 vjet sdihej ne ca bunkeri ishte futur ti e ringjall nga varri pa pik turpi ate kriminel qe vetem e shkaterroi shqiperine po per me teper tenton ti japesh merita per hapjen e negociatave kur kriteret i ka plotesu vetem edi rama dhe PS

                                                  1. T
                                                   Tini

                                                   Te nxjerresh ideator SB dhe Ramen vjedhes te ketyre ideve, eshte njelloj si te thuash nje njeri normal vjedh idet e nje te çmenduri????????

                                                   1. A
                                                    Aron

                                                    Pirdh o Andi, pirdh, bashke me Saliun.

                                                    1. Z
                                                     Zoi

                                                     Ah mor bushat me vjen shume gjynah per ty se ske fije mendje , ne fakt ti ke se je ngopur ne lek po skemi ne qe besojme fjalet e tua

                                                     1. L
                                                      Ledio

                                                      o AND BUSHATI o gomar i eger , po ik zhduku se je bere balte , keni ngel tu marre lek sa ktej andej si prostituta

                                                      1. k
                                                       kola

                                                       Ca ngriti berisha?Ai vetem shkaterroi dhe prishi dhe ti vjen e thua keshtu?trup te te vije o idiot

                                                       1. y
                                                        ylberi78

                                                        Kriminel je dhe ti si sali berisha

                                                        1. a
                                                         anis

                                                         berisha eshte nje monster kurse ti o andi je nje bir kurve

                                                         1. o
                                                          orion

                                                          rama ka bo shum per kte vend por jeni ju te paftyret qe e komentoni keq

                                                          1. P
                                                           Plera ka kudo

                                                           Shume vemendje i kushtoni , sja vlen

                                                           1. B
                                                            Baftjari

                                                            O analist plehre o njeri i mbaruar nga goja nxjer vetem helm kini vite te tera qe nuk thoni nje llaf te mire per Ramen ai mund te kete shume te keqia ala eshte kryeministri me i mire deri tani ne shqiperi

                                                            1. K
                                                             Kombi

                                                             Cfare sovranisti është Sala, te kujtohet 1997 kur populli u ngrit ne revolte dhe erdhe të huajt e vendisen rendin, e para kjo ndodhi në kohen e Sales, te kujtohet 1998 kur mercenaret e Sales morën televizionin, por ishin të huajt që e kërcënuan, te kujtohet shitja e detit per interesa meskine dhe për të mos lëshuar karriken. Te tjera qe kane ndodhë vrasja e 26 vetëve në Gërdec, vrasja e 4 protestuseve në bulevard, pa hyrë në çështjet ekonomike si ARMO, shitja e CEZ, etj. E pra këto kanë ndodhur në udhëheqjen e Sales i dashur Andi sahan lëpirës i ndyre qe i ben keq vendit me qëllim.

                                                             1. S
                                                              Sindi

                                                              Ai thjesht po tregon se si dukemi ne te vertete,te kalosh vite nen regjimin idiot dhe te shemtuar te saliut nuk do kesh fame te mire,jane vetem perpjekjet e rames ato te cilat po e kthejne opinionin e njerezve persa i perket idese sone si shtet

                                                              1. T
                                                               Tristan

                                                               Se di mbase jam vetem une po sdo e gjeja dot kurre guximin te kritikoja kryeminstrin edhe pas ketyre arritjeve,te rrime e te kapemi per gjera te vogla idiote normal qe do e gjejme dhe gjene e keqe po e mira eshte te vleresojme ate qe kemi perpara syve

                                                               1. P
                                                                Prifti i varfer katolik

                                                                Zoti Andi Spurdhjaku,je vertete "bir kurve i zgjuar".Analizen e Ke bere te forte.Sipas saj ,Edi i Ka Marre meritat Saliut.Pra i Ke thene te gjitha.,vec nje gjeje i je shmangur-"e do populli,i Ka dhene shumice,i Ka besuar reformat per te ecur prepara,drejt Europes.Dhe ai e Ka bere,nuk Ka bere ato qe te meritonte non gratat,Ka bere shume grata,AQ sa ATA salinjte e tu i tremben,sigurisht bashke me Ty.Une kam nje hall tjeter te madh,shume te madh.Edi do te fitojne 84 deputete ,Sic e Ka nisur.78 deputete Jane te Sigurt,por une kete nuk e dua,ndaj ta qaj hallin.Por...cti besh popullit qe e pelqen sepse nuk genjeni,i thote gjerat troc dhe ne sy,ne shqip dhe anglisht.

                                                                1. M
                                                                 Mos e rruj,fare

                                                                 Ti nuk ke turp,se nje qe ka seder,ka moral,ka personalitet,ka edukate,ka burreri,ka familje,ka prinder,ka nje ambient normal shoqeror,duke pa gjithe keto ofendime, fyrje,denigrime,sharje,,duke vene re gjithe kete perbuzje,te cfaqur ne te gjitha format,ti duhet te mbyllesh ne ndonje manastir,ti duhet te largohesh si person publik,jo se i prish pune Ed Rames,se ai nuk ju ka fare ne refene,po fare,me zagare si puna jote,bashke me shoqaten e beqirave,si Lubonja,Shkullaku,Cani,Bejtja,Peka,Ylli,Krasta,e ku di un se kush tjeter,se e ka listen Cani,ai fshin Ilirin,mengjes per mengjes,po ju i prishni pune,atyre qe i dilni per zot,qe shqiptaret i njohin dhe ju njohin,si parja e kuqe

                                                                 1. A
                                                                  Analisti

                                                                  O Bushat, thjesht na çave bythën. Rama u shpërtheu para dhe prapa gjithë kazanin e mutit dhe shkërdhatat si puna jote.

                                                                  1. Çekiçi

                                                                   O Bushat faqeziu o birë faqeziu o legen e birë legeni As Batoni dhe baba i tijë nuk janë më faqezi se ti më baben tend Legen i poshter faqezi i ndyrë po si nuk te vjen turp o faqezi Më falni po ku ka turp faqeziu

                                                                   1. N
                                                                    N

                                                                    yyyyyy sa na argeton ky nipcja bllokut. tane tironen me kerkue e cun si ky me katrana sbon mo nona.

                                                                    1. S
                                                                     Sokrati

                                                                     Ndyresira mbetet ndyresire! Kam vetem nje keshille: Mos i lexoni shkarravinat e keti vemjes! Asgje nuk perfitoni, perkundrazi, humbisni kohen! Shpresoj te gjej mirekuptimin tuaj, te nderuar komentues. Faleminderit.

                                                                     Lini një Përgjigje

                                                                     10:01 Blog 4 komente

                                                                     22:24 Blog 9 komente

                                                                     21:00 Blog 7 komente

                                                                     18:48 Blog 2 komente

                                                                     18:29 Blog 3 komente

                                                                     17:44 Blog 6 komente

                                                                     16:33 Blog 3 komente

                                                                     14:54 Blog 3 komente

                                                                     13:02 Blog 4 komente

                                                                     10:13 Blog

                                                                     Më të lexuarat

                                                                     01:10 Kulturë 11 komente

                                                                     10:23 Dossier 2 komente

                                                                     15:16 Politika 13 komente

                                                                     10:17 Kronika

                                                                     11:33 Bota 13 komente

                                                                     14:18 Politika 10 komente

                                                                     Blog Tema

                                                                     20:50 Blog

                                                                     11:20 Blog 8 komente

                                                                     18:08 Blog 3 komente