Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 17:22:00Blog TEMA

10 Komente

 1. K
  Ka hapur dyeret spitali 5 ne vlore

  Te shkaterosh nje parti per ju eshte aritje qellimi ? .bravooooooo Asnje nga ata qe djegin nuk do jene deputet ne legjistaturen e ardheshme dhe jane consient e bejne per te mbrojtur familjen kriminale Berrisha ,qellimi kuptohet jane te perfshire ne krime - Non grata ka rene ne lojen e Rames veprime te tilla favorizojn Bashen . - Te thoshe Berrisha eshte me intelegjenti ne Shqiperi haaaa ju qenkeni si ujku Fierit sinqerisht jeni debil , Non grata vetem intelegjence nuk ka , menyra si flet ku fjala e pare pengohet nga e dyta nje bllokim nervostenik , menyra si iken duke anuar tregone qe ka probleme me trurin sistemin e ekuilibrit Nje njeri i semure psiqik ta konsoderosh intelegjent haaa ka hapur dyeret spitali psiqiatrike mjere vendi me keta pseudo intellectuel

  1. T
   Tironci

   Keni absolutisht te drejte. Sali Berisha inteligjent? Sali Berisha ne perceptimin e shume njerezve eshte nje person anormal, bipolar, psikopat, agresiv dhe kriminel. I eshte bere nje padrejtesi e madhe popullit Shqiptar nga komunisti fundit ne pushtet, skilja Ramiz Alia, qe ja vari ne qafe popullit kete bandit dhe aventurier qe emrin e ka Berisha, sikur te mos mjaftonte c'fare i bene popullit komunistet per 50 vjet. Nuk ka njeri ne bote qe te mendoje se Sali Berisha eshte njeriu i duhur per te qene ne krye te shtetit kur e degjon kete bastard se si ecen ose kur flet shqip. I ngaterrohen fjalet, flet fjale pa kuptime pa lidhje me njera tjetren por mbi te gjitha ky degjenerate ka me shume se 60 vjet ne Tirane dhe akoma nuk di te flasi nje fjale shqip ashtu sic duhet. Ka shume njerez qe nuk pershtaten dot me ambjentet qe nuk jane te origjines por keta njerez nuk i zgjedh njeri ne krye te asgjeje sic u zgjodh kjo monster.

  2. X
   Xhezo Smokthina

   Ndoshta një nga shkrimet që politikisht i afrohet më pranë të vërtetës berishjane. Berisha donte thjesht të njihte përkrahësit e vërtetë të tij, ai donte të shihte me sytë e tij, se kush ishin ata që e duan dhe kush ishin ata që bëjnë sikur e duan. Gjithë këtë e bëri për t'i lënë Partinë të pastër nga armiqtë së bijës

   1. B
    Bejkush

    O Kuçovar! Po the që Saliu është politikani më inteligjent i Shqipërisë, bëhesh automatikisht më antipatiku i medias. As Zogu, as Hoxha ,as Saliu nuk kanë patur mundësi të kenë qenë inteligjentë,përkundrazi! Ai që vendos të sakrifikojë për të mirën e vendit përmes aftësisë të tij në mardhëniet politike ai mund të meritojë emrin politikan inteligjent, në rast të kundërt termi politikan bie. Këta që përmrnda kanë vetëm një emër : BIJ KURVE!

    1. S
     Svetllana

     O anal-ist driteshkurter, misioni i kryeagjentit tone Sali Sheqere Vuk Berishes nuk ka mbaruar; ai sapo ka filluar me marrjen e stafetes nga fenomeni intelektual dhe qendresa luftarake e bijes se tij besnike e idealeve sllave, Argita Sali Luan Malltezi. Rusia nuk eshte larguar ndonjehere nga Shqiperia, ajo ka qene ne mendjet dhe zemrat tona.

     1. A
      Alfred Pllumbi

      Sa te pacipe qe jeni. Njerezit e pane se aty folem disa per ndryshimet hapje Dhe korigjime te gabimeve 33 vjecare. Doktor Ilir Alimehmeti foli Dhe kritikoj Pse nuk bahet analize per zgjedhjet e Majit biles beri Edhe analize per gabimet Pse humbem. Nikoll’s Kedhi i talentuar ne njohurite politike konservatore te qendres djathte Dhe teorine politike djale i ri qe punojn me te tjere Dhe me Znj. Edith Harxhi Dhe Miratuam zyrtarisht konventen konservatore. Doktor Milaim Neza foli per hapje Dhe per energji te reja.

      1. k
       kola

       cka arrit, topet ka arrit, ka rrethu veten me i dor malokesh, muli nkrye e bon si gangster, sdo sgjas shume po he, ke 7 penxheret do shkoj

       1. R
        Romeo

        Me ne fund arriti te lloji i partise se Ilir Metes, Dash Shehit, Agron Dukes, dhe ndonje muti tjeter, ku partia kapet e nuk leshohet me kurre. Keta e mbajne per sa jane gjalle vete, pastaj e trashegojne, ndonje batakçi edhe e shet. Hahaha, vetem Dulja e dhjet.

        1. a
         animas

         Partia familje, po keta qe i shkojne nga pas ketij te marri nuk e kuptojne kaq gje?

         1. R
          Rrnofte LEXHENDA ! dhe zagaret qe dhurojne gjak

          Vampiri qe endet rrugeve ne kerkim te gjakut shqiptar.

          Lini një Përgjigje

          13:07 Blog 12 komente

          20:58 Blog 5 komente

          19:40 Blog 3 komente

          19:15 Blog 4 komente

          18:00 Blog 6 komente

          10:17 Blog 4 komente

          16:00 Blog 6 komente

          15:10 Blog 13 komente

          09:19 Blog 2 komente

          21:50 Blog 7 komente

          Më të lexuarat

          09:14 Blog 17 komente

          10:06 Dossier 15 komente

          09:10 Politika 9 komente

          11:02 Bota 11 komente

          09:39 Politika 11 komente

          09:30 Politika 13 komente

          Blog Tema

          17:49 Blog 2 komente

          17:29 Blog 15 komente

          16:36 Blog 6 komente