Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2022-07-19 11:25:00Blog Nga Agron Gjekmarkaj

12 Komente

 1. T
  Timi

  Po mor katunar i ndyre, ti edhe qente e kriminelit Sali Berisha, Lubonja, Andi Bushati, e lukumia e maskarenjeve te partise fashist PD nuk late gur e llum pa hedhur mbi Shqiperine dhe per te penguar vendin te bashkohet me Europen. Qelbesire, nuk ke as turp dhe ba tregon festen tani! Ptu....

  1. Z
   Zyhdi driza

   Bravo , levdatat pas pilafit nuk kan vlere .

   1. L
    Llesh Mërditori

    Ehhhh Babo, Babo, po mujte, lexoji këto rreshtina të hedhuna mbroth, nga zullumqari në udhëkryq, Gon Gjeka i Markajve…. A thue don me u afrue me të shkapërhjedhunin NONGRATA ? Prite zot rrezikun !….

   2. F
    Firmat e themeluesve të PD-së 1991

    30 vjet përpjekje, eliminime politike, vrasje, dhunë, vuajtje., për të arritur këtu ku dikur ishim dhe më afër se sot. Un po formoj një Parti anti BE, meqënëse emigrantët votojn, mbase do më japin të drejt se be është kalbëzuar.

    1. v
     vang

     Bravo GJEKMARKAJ. Do duhej te gezoheshin te gjithe njesoj . Ne BE nuk u fut PS POR SHQIPERIA pamvaresisht se mendje shkurterit i nxorren aq pengesa.

     1. L
      Lani

      ????! Të lumtë Gjek! Shkrim i bukur për këtë ditë!

      1. z
       zalli

       Po,e vertet Bravo profesor,te shkruash mire,te flasesh mire,te percjellesh nepermjet fjales miresine e prosperitetin shume gje e mire dhe e lavderueshme, profesor i ke te lindura keto padiskutim,nje fjale e vjeter thote "trim e bujar nuk behet kush me zor",jemi krenar se te kemi bahkeqytetarin tone.

       1. E
        EDVIN

        Nuk kam simpati per shkruesin , por ti japim Cezarit ate qe i takon... Sakte dhe pa gabime.

        1. M
         MOS

         EDVIN ,e ke njohur Çezarin apo ke degjuar per te dhe ja fut si kau peles? Edhe papagalli flet me bukur se ju!

        2. S
         Shqiptari kosovar

         Durimi -kosovar Dita e sotme s'eshte pune partish por Dite e Shqiptarise! K ushdo qe do te ishte ne vend te Kr Rama do te meritonte levdata e pergezime. Jam i nje mendjejej me Z. Agron Sekush ka pergjegjesi dhe obligime ndaj Atdheut, Qeveria dhe institucionet po se po, por edhe secili shtetas shqiptar! Nje reflektim, katarsis, nje bilans se si jemi sjell ne kete tranzicion te rremujshem i duhet me shume se kurre gjindjes shqiptare. Eshte rasti, vendi e kuvendi qe intelektualet, te diturit, kushdo qe di te mendoje e veproje politikisht te ushtroje ndikim pozitiv se sa e renesishem eshte kjo Dite- hapja e negociatave Gjithesesi eshte ne te mire te Kosoves. Edhe te Viseve te tjera te shqiptareve. Z. Gjekmarkaj mrekullisht e tha tue e vu ne spikame Idealin e Kastriotit te Lavdishem. Pra, Gezuar! Flamuri i KAstriotit dhe Ideali i gjithe Rilindesve, prej vellezerve Frasheri me gjithe te tjere, lart e me lart! Gjithe Shiptareve Urime! Edi Rames shume shendet me gjithe familje. Gjithe politikaneve tjere shqiptare, pa dallim, Gezuar!. Te gjithe sot jane te gezuar ani pse qapraisen gjoja se per ....ndonje hucje merite Flm Agron Gjekmarkaj. Te fala nga Janjeva e Shtjefen Gjecovit !

         1. B
          Bubi

          Ua, katnari I Lezhës përpiqet të jetë realist...po mër tyç,po deri tani,llapa llapat e tua kujt do ja tregosh..sa I vogël je o bubi..

          1. F
           Fshatari

           Sakte dhe pa gabime! O profesor''leshi''! Po meso pak shqipen e shkruar, duke perdorur rregullat e drejtshkrimit dhe logjiken, o matuf! Meso te perdoresh shenjat e pikesimit, se dukesh si nje nxenes i klases se peste i shkolles fillore, mos me keq! Ja si shkruan "prefesori": "... shpresat janë që nga sot Europa të ndikojë që pushteti dhe shteti të mos jenë e njëjta gjë në Shqiperi, që zgjedhjet të mos shiten e blihen në masë tjetersuese, që administrata publike të jetë ideologjike",... Administraten e do ideologjike?! U pika, mu ne profesorllekun tend! Evropa do te ndikoje, qe administrata te jete ideologjike!

           Lini një Përgjigje

           10:05 Blog 91 komente

           10:01 Blog 4 komente

           22:24 Blog 9 komente

           21:00 Blog 7 komente

           18:48 Blog 2 komente

           18:29 Blog 3 komente

           17:44 Blog 6 komente

           16:33 Blog 3 komente

           14:54 Blog 3 komente

           13:02 Blog 4 komente

           Më të lexuarat

           09:20 Politika 10 komente

           10:03 Sport 34 komente

           11:59 Sociale 47 komente

           09:14 Politika 4 komente

           17:05 Politika 10 komente

           19:19 Politika

           Blog Tema

           19:00 Blog

           14:30 Blog 13 komente

           19:44 Blog 7 komente