Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-07-18 18:29:00Blog Arben Meçaj

3 Komente

 1. S
  Shaqo

  O Mece, ne emer te cilit popull te pakenaqur flet ti? Arithmetiken e tavelen e shumzimit e ditke mire, por llogjiken e interpretimit te saj e ke te ulet, se populli i pakenaqur ishte ai ne shesh, dhe jo ata qe hamendeson ti. Prej inatit qe ke me Ramen, qe me mund e sakrifica te medha u perballoi ju dhe termetin, ju dhe pandemine, ju dhe hapjen e negociatave, s'te falet, si i arsimuar ne shkencat ekzakte, te kesh argumente e arsyetime aq te dobta, jo kaluese per kohen kur je diplomuar, se ne kohen e sotme, ngelsi i atehershem eshte ekselent per sot. Apo ke bere kurse kualifikimi me Bashen e Saliun? Po qe keshtu je ok

  1. V
   Vaso qorri pi poradeci

   Idiotesi. Vetem analiz nuk eshte kjo . Sharje pa sens, stil idiotesk, derdhje mllefi...Arben meru me profesionin tend dhe lerja atyre qe din ta bejne me profesionalizem analistin . Kam respekt per ty si inxhinjer ndaj mos lejo te te perdorin mediaxhnjte e kazanit.

   1. L
    Luli

    Ore ketu nuk ka nevoje per analize,ketu diskutohet sa veta ishin,pastaj analiza eshte e bame.A eshte e sakte distanca,nga tribuna deri tek mesi ures,d.m.th-ne 260m-26m-2.5 veta,per meter katror,dhe perfundimi 17000 vet,po pati dimensione te tjera dhe argumentohen,prap shifra dalin,po jo perralla,se nuk i ha kush,jo per gja,

    Lini një Përgjigje

    17:44 Blog 6 komente

    16:33 Blog 3 komente

    14:54 Blog 3 komente

    13:02 Blog 4 komente

    10:13 Blog

    20:18 Blog 2 komente

    17:39 Blog 8 komente

    14:12 Blog 32 komente

    10:34 Blog 20 komente

    20:35 Blog 9 komente

    Më të lexuarat

    01:10 Kulturë 11 komente

    10:23 Dossier 2 komente

    15:16 Politika 13 komente

    10:17 Kronika

    11:33 Bota 13 komente

    14:18 Politika 10 komente

    Blog Tema

    20:50 Blog

    11:20 Blog 8 komente

    18:08 Blog 3 komente