Te fundit

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

2023-11-23 16:46:00Blog Nga Frrok Çupi

25 Komente

 1. a
  ardit

  Ham ham o Frrok...lape Frrok ,kapeeee/...

  1. S
   Sonila

   Zorra qorre e saliut veproj menjehere, nuk e pertypi dot shkrimin.

   1. Ç'lidhje ka kjo me Olldashin që vrau daliu

    Para se t'a kap Frroku e kape ti o Ardit qeni besnik i Berishës që ka mbledh të gjithë kriminelët e beqirët rreth vetes që nga breçanët e Bardhi me Mulin dhe po mundohet me Gjin Gjonit e tij t'i mbroj hajdutët. Maloku Sali ka investuar në të gjitha fushat dhe ata po ja kthejnë fitimin

    1. S
     Shume e veshtire të bësh shteti me lalucë islamike

     Një lalucë islamikë, normalishtë se djallin do zgjedhë.... Me lalucët nuke bëhët Shtet kurrë, se pse ose jane frigacakë ose jane me mentalitet turk, Otoman dhe shume let të korruptushëm... U deshtë që të vinte një Pukjanë si Arta Marku, që të ndertonte instutusjonët e drejtesisë. U deshtë një Dibran që të vintë në krytë të SPAKUT si Altin Dumani që gjërat të levizin një fije. Tani na doli kjo lalucë që prap kthev dyshimet shumë të rënda mbi drejtêtësinë e re. Pse kjo fare gjygjtare nuke mesojë nga Irena Gjoka që ështe nga Dukagjin i Shkodres që Saliu, i ështe turre si Hamasi grave dhe femive të Izraelit. Të largohët kjo gjygjtarë

    2. W
     W

     Gjyqtarja Olldashi duhet shkarkuar urgjent,pse,sepse ai pak besim qe filloj te rritej dite mbas dite te Spaku,kjo kamikaze e Saliut e me nje te rene te cekicit e coj perseri ne fund. Pse duhet ta paguajm sa gjyqtaret e Gjermanise Olldashin,kur cekici i saj komandohet nga Sali kriminelit?

     1. Y
      Ylli

      Këtyre gjykatesve qe na bejne karshillek qe me veprimet e tyre thone sme plas fare se cfare mendoni ju per mua mjafton qe une ti kthej borxhin Argites, duhet ti thote dikush ndal.

      1. B
       Boston

       Ke shume te drejte gazetari i se drejtes dhe miresise Frrok Çupi. Urimet me te mira

       1. E
        Edhe pasqyra tmerrohet nga ju !

        Fantastik je Frrok, sado qe ja doli nje mut i zi qe quhet "ardit": e, po thuaj se eshte brenda ne breket e Saliut apo ka ngele atje tek breket e Sheqeres qe u felliqen me spermen e Karaxhiçit e na poftisi belane ne kete vend. Mo po jane njerez keta apo bajga qe flasin ?! E, po ç'paska mbajtur toka shqiptare.

        1. Q
         Qytetari jo dicidal

         I paharruar sistemi SOCIALIST dhe udheheqesi i tij ENVER HOXHA . Vetem ne ate periudhe SHQIPERIA pa ndertim e zhvilllim. Po te jete per te vrare e burgosur , kjo DEMOKRACIA ia ka ka;lur 10 fishin. Ndac shani ,ndac mallkoni,po te doni te mesoni ndiqni emisionin " SHQIPOERIA TJETER" cdo te hene e do degjoni se c thone fshataret ,qe demokracia i beri fermere ,jo vetem pa toke,uje,traktore e mjetet te tjera bujqesore, por edhe pa shkolla e ambulanca ,pa per spitale nuk behet fjale. Ne te madhen demokraci infermierja e nderton vet ambulancen. Ne fshatra u harruan fjalet : shkolle,mesues, spital,doktor, agronom, veteriner, dyqan, shtepi kulture, mbremje vallezimi, liber........ Doni demokraci? shikoni zotin SALI e flisni.

         1. q
          qim pyka i hasit

          Bravo o trim

          1. a
           ardit

           Ir or maskara burre...ti nuk del nga demagogjia e ZP-se...

           1. B
            Besimi

            Frook Çupi eshte mirditor i mençem, shkruan bukur dhe sakte. Kujt i djeg ... le ta kruaje ...

            1. S
             Suzi Bushati

             Kjo eshte bota sot. Une nuk pata kurre shprese tek SPAKU, kushdo qe te vije aty, kjo bote po ndihmon te ligun.

            2. F
             Franci

             KLGJ duhet te veproje urgjent ndaj Olldashit pasi gjygjtare si ajo kerkojne te hedhin ne ere reformen ne drejtesi

             1. P
              Patriot

              To qytetare duhet te keshe qe I privilegjuare ne kohen e Dulles. To he mesuare to shikosh gjerat me syte e partise vete me mente e babes. Kushe te tha ty qe kjo eshte demokraci kur Saliu ka qene komunist me I previligjuare se ty. My thjeshte po zbaton vijen e Ramizit me direktive Katovicen

              1. e
               emigranti

               o zoti frrok te gjithe njelloj jane si olldashi prandaj nuk behet shqiperia

               1. g
                gjinekologu

                Froku ka ndezur motorat se po afrohet dita kur Tra(m)pi i Amerikes do te hedhe kanidaturen per here te dyte per President te SHBA!Edhe ky me mentalitetin e "plisave "te Kosoves ,qe kenga e A.Jasharit duhet kenduar kudo e per çdo rast !Mentalitet ku siç duket malokdar,ku se ku hyne kenga e A.jasharit ne ndeshje futbolli vetem Froku dhe Frokit e dine!Se fundemi or Frok lidhur me kete shkrim ky popull ka nje shprehje "Fshati digjet e kurva krihet"!Keshtu edhe puna jote me kete shkrim.

                1. "
                 "BOHOTINA"

                 I mrekullueshmi Frrok. Mos u ligeshto nga 2 zagare...

                 1. Z
                  Zigur

                  Arditi eshte Zeni...qe shkruan per basrardin Sale..

                  1. O
                   Olldashi nga Berati

                   Olldashi jane nga Berati i kane sherbyere gjithe kohes PPSH . Kam pasur nje oficer Vangjel Olldashi ne marine i martuar me nje vajze te pucistve sic i quante diktatori por qe Vangjeli e dirvocoje dhe mori nje tjeter dhe trasferojne ish dhendrin e pucistit nga Tirane ne Durres me pis burre nuk bente nena , ka te ngjare qe ky te jete prindi Olldashit qe Berrisha i dergoje te Hajdari. Ka qene nje Petro Olldashi ne komitetin e PPSH gjithe kohen keta fshatare nga mali Shpiragit kane qene te tille

                   1. i
                    i drejti

                    doli ky me ngrene mut kot se po ta haje plot edhe ne gezohemi per mutin qe hane.

                    1. Z
                     Z

                     Olldashi nuk eshte myzeqare,ajo i ha mutin myzeqareve,myzeqar ishte gjyqtari Gjermeni qe e denoj me 1 vit burg Babalen,Salianin. Kurse gjykata e apelit ka dy vjet qe vjen verdall dhe nuk ka guxim ta konfirmoj denimin.

                     1. Q
                      Qytetari

                      Vllehe ndoshta ??

                      1. X
                       Xhorata

                       Kujt t'i ketë ndalë n'habi . E n'e ditsh , edhe n'heqsh maxhorin , mebsin katër të ndryshëm , edhe të tjatrës dorë në e lënç , maxhorin , ngjasojnë e po të ndyshëm mbeten të dhjetë .

                      Lini një Përgjigje

                      15:26 Blog 5 komente

                      14:20 Blog 8 komente

                      11:09 Blog 16 komente

                      09:14 Blog 18 komente

                      20:08 Blog 11 komente

                      17:46 Blog 2 komente

                      11:27 Blog 2 komente

                      10:16 Blog 16 komente

                      21:41 Blog 23 komente

                      18:52 Blog 2 komente

                      Më të lexuarat

                      22:10 Kronika 1 koment

                      11:04 Blog 80 komente

                      09:19 Kronika 3 komente

                      09:10 Kronika 7 komente

                      10:12 Politika 30 komente

                      17:02 Ekonomia 21 komente

                      Blog Tema

                      18:59 Blog 2 komente

                      17:48 Blog 2 komente

                      12:05 Blog 9 komente