Te fundit

09:13

09:05

09:02

08:45

08:32

08:20

22:42

22:27

2022-07-22 12:19:00Blog Nga Frrok Çupi

6 Komente

 1. B
  Bubulina

  Frroku me penë të artë. Ju profesor jeni " fajkua". Faleminderit.

  1. E
   Eni

   Sa ne vije I ka punet ky...ne cdo regjim drejtor... Ore do beje ndonhe artikull ky per prob qe ka vendi....sistemet qe bien , korrupsioni, administrata oligarket....kto si do I zgjidhim? Kur u be drejtor me Berishen 2, ky si kishte kto shqetesime...o zot sa I peshtire

   1. m
    matteo

    Moj Eni, ore Eni, nuk di ç'je, mashkull, femër, hemofrodit, po jep mendim per shkrimin, për ato qe thuhen , jo te diskutosh autorin. Se, po te ish ashtu, une do te flisja për ty, qe nuk e di ç'je. Te te them ''sa i pështirë je'', nuk e di ç'je, kush je e sa para bën. Po them qe pedeistet po ndjekin njeriun e damkosur nga Europa e Amerika. Kaq duhet te kuptosh, jo te shashë tjetrin qe jep gjykimin e tij.

   2. F
    Fshatari

    Ja, ta them une, Sokrati, i nderuar i perhershem Frrok Chupi! Ata nuk munden te tubohen per kete hap te madh te shteit dhe te kombit tone drejt Evropes, sepse jane nje bande dhe banda zbaton vijen e sjelljes sipas thupres se dirigjent salehut, djalli me brire dhe syte e kuq nga gjaku per gjak shqiptari... Mallkuar dita, qe u lind ky monster dhe u be halë në syrin e shqiptareve!

    1. P
     Poli

     Po PS u tubua kur u liberalizuan vizat? Kur ne hyme ne NATO? Kur u nenshkrua msa? Kur filloi TAP qe e beri Shqiperine Faktor? Joooo....po pse? Ah Qup o Qyyp....sa leka merr per nje artikull...

     1. N
      Non Grata

      Dakort me Ju Mero ,por nuk na the se kush militon te ajo Foltore dhe PD i pari i tyre nje kriminel e Non Grata ,i dyti nje Noka injorant druvar coban ,i treti nje Paloqe pederast ,i katerti nje byth lepises nje fare Enno ,e me rradhe nje Doda ,nje Vokshi nje Hajdari e bija e kriminelit Azem dhe e bija e …..Fatmira ,pa llogaritur ca te reja qe nuk e njohin realitetin ,e ne fund fare e mbyll nje prostitute politike dhe kurverie nje fare Grita Suma

      Lini një Përgjigje

      10:07 Blog 19 komente

      18:45 Blog 6 komente

      19:00 Blog 35 komente

      16:56 Blog 15 komente

      14:03 Blog 16 komente

      09:22 Blog 24 komente

      20:40 Blog 26 komente

      15:21 Blog 12 komente

      12:56 Blog 2 komente

      11:25 Blog 12 komente

      Më të lexuarat

      10:03 Politika 15 komente

      20:50 Sociale

      13:10 Kronika 25 komente

      13:37 Politika 59 komente

      17:00 Politika 7 komente

      18:10 Politika 9 komente

      Blog Tema

      20:54 Blog

      20:30 Blog 1 koment

      20:10 Blog 1 koment