Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2024-02-23 18:19:00Blog TEMA

4 Komente

 1. m
  mendimi

  Sakte, po te degjojne ata qe marrin eurot per nje xhiro ne Tirane? Ata thone ishalla i mbushet mendja Berishes dhe ben protesta per dite që dhe ne te kalojme beharin te punesuar me brohorima dhe valle bulevardit. Keshtu do ja hane eurot Saliut qe ka ne Shqiperi, nuk e di , di gje SPAK se ku i ka te tjerat apo i ndajne bashke dhe ata?

  1. N
   Noke

   I nderuar Hila nuk kam asgje me verioret te me falin po Sali qen Berisha eshte personi me te tipik malok qe jo nuk hap rruge se sot vetem eshte shtremberiar nga mosha po deri ne ngordhje nuk i del inati me EDI RAMEN se nuk e priste kurre qe ta c’nderonte deri ne kete faze . EDI RAMES i takon nje monument sa i Enverit se vetem ai burre arriti t’ja thyeje hundet e ta legenosi ne syte e tere botes nje palaco si Sali qeni po shume vone , ai moster e kishte mbaruar demin ne kete vend do duhet shume kohe deri ne riparimin e gjithckaje . Te mendosh kur leh nga maja e pallatit e c’fare nuk thote nje goje qelbur , ke kemi pasur ne krye te vendit e nje tufe idiota lere ata qe kane ngrene po ca te rinj qe hiqe edhe te shkolluar e degjojne pordhet e nje krimineli posht te vjen te vesh duart ne koke si i thone te kesh dy .

   1. L
    Landi

    Meta tani që kryesinë e udhëheq Lefterios Maliqus, fitoren në bubullimë të beratit, e ka të fituar.

    1. G
     Gerti

     Jemi dakort me metën, kandidat duhet të jetë ; Lefteros dhe Agim nesho. Dy pederasta, që di zhvillojnë kulinarinë e bletës xanxare.

     Lini një Përgjigje

     11:42 Blog 4 komente

     10:48 Blog 7 komente

     10:39 Blog 1 koment

     20:38 Blog 16 komente

     17:11 Blog 13 komente

     10:05 Blog 58 komente

     21:00 Blog 10 komente

     19:24 Blog 20 komente

     16:58 Blog 3 komente

     13:23 Blog 7 komente

     Më të lexuarat

     09:20 Politika 10 komente

     10:03 Sport 34 komente

     11:59 Sociale 47 komente

     09:14 Politika 4 komente

     17:05 Politika 10 komente

     19:19 Politika

     Blog Tema

     19:00 Blog

     14:30 Blog 13 komente

     19:44 Blog 7 komente