Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-24 18:08:00Blog Kristo MËRTIRI

4 Komente

 1. W
  Whitesnake

  Qelbesirat e ndyre! Te coje Dako nje llaf dhe gjithe Durresin ne Tirane e ke.

  1. H
   Haaa Gjici shkret per nje gojore

   Safet Gjici s'ka bere asgje dhe mbahet ne qeli . Te burgosesh dike per nje gojore qe i ka bere Alma kurrve te futur nga Berrisha ... Fundi botes fundi botes nuk behet fjale per drejtesi apo Dako per nje leje ndertimi para 10000 vjetesh haaa Dako i rrezikshem Gjici i rrezikshem po ku eshtexrreziku ? Po a ka me te rrezikshem se krye -krimineli Berrisha qe djege parlamentin po a ka prokurori ky vende ?

   1. V
    Valeri

    Hahaha, mizeria me sancot ne parlament Bukur o gazetar per shkrimin me trajtim ndryshe te problemeve qe rrok. Dialogu sic e thuha qartazi nuk mund tja leje vendin fyerjeve dhe liria burgjeve politike. Cila esht akuza per Dakon Duke e lene ne heshtje e viktimizon dhe akuzat politike te krrejne site. Palo standarte te dyfishta. Bravo Mertir.

    1. D
     Detari

     Autori i shkrimit shikokërka vetëm djathtas...Mirë, xhanëm! Po të mos harrojë se Perëndia na i ka dhënë sytë për të parë brenda dhe jashtë vetes. E për përplotësueshmëri të krahëve, edhe majtas...

     Lini një Përgjigje

     16:55 Blog 12 komente

     15:01 Blog 2 komente

     16:46 Blog 25 komente

     15:26 Blog 5 komente

     14:20 Blog 8 komente

     11:09 Blog 16 komente

     09:14 Blog 18 komente

     20:08 Blog 11 komente

     17:46 Blog 2 komente

     11:27 Blog 2 komente

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente