Te fundit

00:44

22:40

22:25

22:10

22:10

22:00

21:50

21:40

2023-06-09 17:28:16Blog TEMA

21 Komente

 1. d
  drini

  Shhhhttt se Lenci flet rralle.

  1. R
   Raimond vlonjati

   Hahahahahaha __Doli ky deficenti te thote fjalene tij pro Spiunit te Serbise Rama hajdutit. Ky i shkreti mundohet shume qe ti beje sherbimine radhes Rames, por te mos bjere ne sy te duket si i paaneshem . Ka mentaLITET KAURI qe te fyen intelektin e topeve me genjeshtrat e tij prej deficenti

   1. R
    Remo

    Ti Raimond ke mentalitet Salehu oriental qe te sjell vetem neveri. Ti je kopja me e lige e sumecpuarit qe nuk gjen paqe. Legen

    1. R
     Remo

     Ti Raimond ke mentalitet Salehu oriental qe te sjell vetem neveri. Ti je kopja me e lige e sumecpuarit qe nuk gjen paqe. Legen

     1. R
      Remo

      Ti Raimond ke mentalitet Salehu oriental qe te sjell vetem neveri. Ti je kopja me e lige e sumecpuarit qe nuk gjen paqe. Legen

    2. D
     D

     Si gjithmon shkrimet e Lorencit fjale shume, por pa thene asgje qe te ngelet ne memorie.

     1. X
      XYZ

      Vija e kuqe me Jevgjitet e llojt Lenci i Korces....!@

      1. X
       XYZ

       Vija e kuqe me Jevgjitet e llojt Lenci i Korces....!@

       1. X
        XYZ

        Vija e kuqe me Jevgjitet e llojt Lenci i Korces....!@

        1. X
         XYZ

         Vija e kuqe me Jevgjitet e llojt Lenci i Korces....!@

         1. L
          Lorenc vllehu cpune ke me shqiptaret

          Ti je vlleh dhe nuk u ve dot vija te kuqe shqiptareve o kar

          1. R
           Raimond Vlonjati

           O bajge , Vllehet jane Shqiptare nuk jane te huaj Ata jane Shqiptare te Latinizuar Por gjuhetaret thone se ne jemi nje popull me ata , dhe gjuha e tyre origjinale i ka me shume se gjysmat e fjaleve ne gjuhe Shqipe Ndaj dhe d kane emrin Vllah , qe do te thote tamam vella , ok Shkerdhate muti

          2. G
           Gjyna fatekeqesi.

           Thojne qe ky eshte i semure ! Ha eshte e vertete ! I duhet bere Skaner tek pika e Trurirt te vogel.

           1. G
            Gjyna fatekeqesi.

            Thojne qe ky eshte i semure ! Ha eshte e vertete ! I duhet bere Skaner tek pika e Trurirt te vogel.

            1. S
             Sebastia

             Asgje e vlefshme ne te gjithe kte shkrim pa krye e pa fund. Shembulli i Ukraines eshte pikerisht i kunderti i asaj cfare ti po mundohesh te na thuash. Ukraina eshte ne lufte qe nga 2014 dhe nuk eshte dorezuar KURRE para fuqise ushtarake nr 2 ne bote ( te pakten keshtu eshte ne leter ). Eshte shembulli me I mire per Kosoven qe nuk duhet te dorezohet kurre edhe pse ne leter Serbia eshte me e forte. E njejta Ukraine eshte ajo qe me KESHILLAT dhe UDHEZIMET e Perendimit, madje dhe me traktate dhe firmosje per RUAJTJEN E SOVRANITETIT saj hoqi dore nga i gjithe armatimi i saj berthamor. Perendimi e kishte dhe e ka DETYRIM moral mbrojtjen e Ukraines sepse Ukraina hoqi dori nga armet e saja berthamore vetem sepse mori siguri nga Amerika dhe Europa qe territori i saj nuk do sulmohej. E dinte mire Ukraina dhe atehere se kush mund ta sulmonte dhe kush ishte shteti qe e mbante skllave prej shekujsh ashtu sic e di mire Kosova se kush eshte armiku i saj i perbetuar.

             1. I
              Ish luftetar.

              Duhet te jesh shume kar kur parashtron nje llogjike te tille o Sebasti. Po, Ukraina rezistoi kunder agresorit, por ama kishte dhe ka perendimin nga pas e posacerisht USA se po te qe per BE e kishin shitur me kohe. Pa mbeshtetjen e armet e tyre, Ukraina sot nuk do ekzistonte. Por Al Bini yt thote qe do ti rezistoj serbeve pa patur nevoje per USA dhe BE nga pas, madje as me Shqiperine ne krah. Njejte si xhaxhi Enver, edhe ketij i duket vetja shkemb graniti, me ndryshimin se ky nuk vlen as sa topja e djathte e Enverit qe kishte ushtri, industri dhe popull me vete, por qe ja shkrine e bene rrush e kumbulla bukeshkalet shqiptar te ketyre 30 vjeteve e qe sot i rrahin shpatullat BiBinit. Ah po harrova, BiBini ka mbeshtetjen e rrockave si puna jote dhe rrockave te tjere qe komentojne me siper te cilet jane gati te lene pjatalareset ku punojne dhe te rrembejne tiganet per lufte, me fal armet. Shkoni o qihuni tutje se ngelet duke masturbuar nacionalisht pas tastierave. Beni na nje foto me kallash si Stresi se per lufte ju bythqira te mesiperm te hani mune.

             2. L
              L.Xh

              I nderuar Zotni Vangjeli. Keni shkruajtur një epigramë, në “prag mortum” të Kosovës, për t’ja vënë tek ballina e varrit monumental. Pothuaj i gjithë shkrimi, është një sentencë dhe vijë sjelljeje, për ATA QË KANË VESHË TË DËGJOJNË DHE ATA QË KANË SY TË SHIKOJNË. Po e mbyll me shprehjen tuaj lapidare, një thirrje të dalë nga thellësia e shpirtit…………………..”finishi ka shumë më shumë peshë sesa rrugët që mund të ndiqen. Sepse fati i kombit është pafund më i rëndësishëm sesa ai i individëve, qofshin këta në pushtet apo alternativa pushteti”. Ju përshëndes.

               1. S
                Sula

                A doni te jem fare troç ? Nuk më rruet fare per Kosoven per deri sa vete kosovaret me Kurtin ne krye bejne aventurierin. Une si shqiptar i Shqiperise nuk dua qe neser te ndodhem pa pritur ne kufi me Rusinë !

                1. T
                 Tridhembelçkë

                 Kur t'vjell foshnja në sup , ëra tharrëtirë do bjerë .

                 1. A
                  Abazi

                  Rusia agresore ? O pler ,,rusia pastron ukrainen moter nga neonazistet dhe cifutet proamerikan ,,,,,Kosova ka qen toke serbe qindra vjet ,,,,e tregojne kishat e tyre ,,,,,,qe mos te ket lufte le te jet bashk me serbin ,,,,me mir do jet ,,,,sa te jet me vete ,,,me xhandar mbi kok ,,,,se mos te ket xhandarin ,,amerikanin ,,,dhe te jet me vete ,,,e han me gjith lecka ,,,,,

                  Lini një Përgjigje

                  13:01 Blog 9 komente

                  12:08 Blog 9 komente

                  11:36 Blog 16 komente

                  11:26 Blog 5 komente

                  09:48 Blog 5 komente

                  16:21 Blog 17 komente

                  13:44 Blog 10 komente

                  12:47 Blog 12 komente

                  09:34 Blog 46 komente

                  09:23 Blog 7 komente

                  Më të lexuarat

                  13:30 Kronika 52 komente

                  09:51 Kronika 14 komente

                  16:35 Ekonomia 23 komente

                  11:13 Kronika 24 komente

                  09:08 Kronika 36 komente

                  10:25 Kronika 25 komente

                  Blog Tema

                  17:12 Blog 38 komente

                  16:20 Blog 4 komente

                  14:03 Blog 8 komente