Te fundit

18:29

18:20

18:10

18:01

17:49

17:40

17:29

17:19

2023-12-10 09:40:04Bota TEMA

2 Komente

 1. !
  !!??

  "...Putin do sulmoje shtete te tjera. Kur jane shtete te NATO-s, kjo do te çonte ne ate qe " ne nuk e synojme dhe nuk e kemi sot: trupa amerikane qe luftojne kunder trupavet ruse". Do isha kurjoz, ta dija shpegimin e kesaj deklarate te Bides, nga "keshilltari" i zheles homodebili cenoshura

  1. P
   Pushka model 56

   Nuk ka me nevoje, qellimi u arrit: Rusia u dobesua. Armiqsia qe u krijua midis dy popujve ne lufte do zgjase ne shekuj. Zelenski me shoke u pasuruan. Depot e armeve u boshatisen dhe jane gati per tu rimbushur. Hunter dhe Joe Biden nuk do gjykihen per korrupsion. Te tjerat… jo sa u vrane, apo kush u shkatrrua…nuk kane rendesi. Sumce…si thua?

   Lini një Përgjigje

   09:14 Bota

   22:25 Bota

   21:00 Bota

   20:50 Bota 3 komente

   20:20 Bota

   17:59 Bota

   17:12 Bota 1 koment

   16:44 Bota

   15:00 Bota

   13:47 Bota 2 komente

   Më të lexuarat

   10:06 Dossier 3 komente

   18:48 Politika 7 komente

   09:14 Blog 10 komente

   09:10 Politika 5 komente

   20:43 Politika 8 komente

   18:35 Politika 25 komente

   Blog Tema

   17:49 Blog

   17:29 Blog

   16:36 Blog