Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 16:26:00Bota TEMA

2 Komente

 1. a
  astrit

  Profesoresha Ruth Halperin-Kaddari ka dhene ndonje deklarate per krimet e bashkekombesve te saj izraelit! Po shohi vrasje te femijve disa muajsh!

  1. S
   Sandri

   Profesoresha nuk ka pse te merret me nje organizate terroriste qe ka kellqe vetem te merret me rrembime pleqsh dhe perdhunime grash. I njejti muhabet gjithmone, edhe s'ja mban edhe sulmojne. Kur fillon kundrsulmi ja kerrcasin xhakuzi dhe eskorta ne Katar. Popullsia civile vuan pasojat, jam.dakord me ty. Por ka ardhur koha qe vete palestinezet te distancohen nga barbaret e Hamasit, nese nuk duan ta gjejne veten refugjate.

  Lini një Përgjigje

  16:09 Bota 1 koment

  14:39 Bota

  13:16 Bota 6 komente

  12:49 Bota 6 komente

  11:24 Bota 2 komente

  09:11 Bota

  22:40 Bota 2 komente

  21:50 Bota 6 komente

  20:50 Bota

  18:20 Bota

  Më të lexuarat

  09:14 Blog 17 komente

  10:06 Dossier 15 komente

  09:10 Politika 9 komente

  11:02 Bota 11 komente

  09:39 Politika 11 komente

  09:30 Politika 13 komente

  Blog Tema

  17:49 Blog 2 komente

  17:29 Blog 15 komente

  16:36 Blog 6 komente