Te fundit

08:22

08:15

08:01

23:21

23:13

23:09

22:41

22:25

2023-11-28 15:40:48Bota TEMA

5 Komente

 1. R
  Raimond vlonjati

  Po ata 4 mije femije palestineze qe u vrane nga ushtria kriminale Izraelite , nuk ishin femije ?

  1. a
   anti25642654censurë

   o monda bytha,nuk janë 4 mijë,janë 32'374,vetëm fëmijë,37'209janë gra të tjerët janë pleq!asnjë hamason nuk ka të vrarë!të tërë rrinë si mijt vrimave dhe nona jote jua ul posht çdo ditë!!

   1. Y
    Yyyppp Xhixhi

    Po boll or te shkerdhefsha edhe miun e shtepise islamiku mutit, boll se na cave karin shkerdhat selxhuke, bythqir i deportuar i Kumes.

   2. T
    Tony

    Genjeu qe ka vdekur dhe ishte I lumtur. Tani duhet te degjojme plehrat e Stijl baba monster. Ne nje shtet normal ai psiko nuk do lejohej afer femijeve

    1. a
     ardian

     boll o idiot, ne fakt duhet te ishte 4001 me gjith ty brenda o islamik i qelbur, kur s'mer vesh me mire mbylle halen, se qelbe dynjane.

     Lini një Përgjigje

     14:55 Bota

     14:15 Bota 1 koment

     13:26 Bota 1 koment

     12:45 Bota

     12:20 Bota 2 komente

     11:59 Bota 3 komente

     11:49 Bota

     11:08 Bota 4 komente

     10:49 Bota

     10:15 Bota

     Më të lexuarat

     11:29 Ekonomia 30 komente

     10:16 Politika 22 komente

     11:13 Kronika 8 komente

     11:59 Dossier

     20:00 Rajoni 78 komente

     09:18 Bota

     Blog Tema

     21:10 Blog

     17:08 Blog

     09:19 Blog