Te fundit

19:48

19:41

19:40

19:30

19:20

19:17

19:10

18:52

2024-02-20 16:21:00Bota TEMA

13 Komente

 1. A
  A thua te jene "rastesi"?

  Perse Yulia Navalni perse ishte ne Samitin e Berlinit disa ore para se te jepej lajmi per vdekjen e bashkeshortit te saj? Perse Gjermania e detyroi te kthehej ne Rusi kur dihej qarte qe ai do te arrestohej dhe denohej?

  1. J
   Jorgo

   po mo vllai karrrit po, pse s'e merr anasjelltas? perndryshe i bie qe Europa ben cfare do ne Moske e Putini esht zari i saj

   1. Z
    Zhvejku

    Borua kujton se ne tavolin ka Kurtin e kosoves, qe i jepe urdhra si pas rrastit, haron qe ka te bej me nje superfuqi dhe qe nuk e llogarit fare se ç'perfaqeson, megjithese ky eshte bere si Bidja, idhulli i jorgocensumes, kerkojne tek Putini llogari si te jet drejtor burgu e jo president i zgjedhur me mbi 80% te popullit rus...

    1. a
     anti censura

     Kurse ti jorgo pidhi, si perfaqesues i homodebilatvet shqipofoles nuk ri dot pa e ngren hajdarin!

     1. a
      anti25642654censurë

      jo o tu qi nonën tate jorgua!! jorgo pasi ja ka zhytur mirë e mirë në sumë satëme,ja zbraz në gojë!!e kuptove se përse i vjen era mut gojës së nënës tënde sa herë të puth në buzë??

   2. ?
    ???

    Po per Julian Assange pse nuk thon gjo.

    1. !
     !!??

     Po per Sllobon e serbis, qe vdiq ne burgun e ketyre te "perveluarit" te liris, te drejtes e demokracis, pse s'than gje!!??

     1. i
      infermier

      Problemi me Sllobon ishte qe nuk po e arrinin ta denonin me parole parole parole me : " ai me tha.... dhe une i thashe ....por ai tjetri nuk dinte gje ." pa prova !! Por Sllobua nuk kish asnje dokument te firmosur prej tij , pra se si te dilte i pafajshem nga burgu keshtu u dakortesuan qe te vdese "natyrshem" nga mbi doza e ilaçeve . Per llojin e ilaçeve Sllobo kishte kohe qe ankohej se nuk po i jepnin ato qe merrte zakonisht por njeri se rruajti ...ai duhet te vdiste ...dinte shume dhe kish bere shume , duhej mbyllur goja

      1. a
       anti25642654censurë

       ti duhet të kesh qënë prezent!!sllobo duhej vrarë pavarsisht se ishte një idhull i gjithçkaje ëngjëllore??"nëse dinte shumë e kishte bërë shumë"përse nuk e hapi gojën??e kur nuk e hap gojën,nuk është e nevojshme të ta mbyllin,o koqeeeeeeeeeee!!

       1. B
        Burgajasi

        Po ti aty ishe kur e helmuan Navalinin!? O wc publike!

        1. k
         krijuesi

         Ore "censume" komenti im ishte per ata qe hane "pyka " (qe kuptojne) thonim dikur ne ...nuk ishte per ty se ti je pyke kmplet dhe nuk ke se ç'te hashe !!!!!! PS. Je nje rast unik ne bote qe per aresye madhore ,(nje zot e di ) ti ke lindur me nje difekt te vogel !! Allahi (zoti) kur te sajoi (se je sajese) ne vend te vrimes se bythes te vuri gojen dhe ne vend te gojes te vuri verren e bythes !!! Dmth ti dhjet nga goja dhe han dhe flet nga bytha !!! Keshtu i bie qe zorren e trashe ( rezervatin e kakes ) e ke ne koke !! Vertete nje "mrekulli" e allahit .

      2. a
       anti25642654censurë

       shkërdhe,çfarë duhet të thonë për asanzhin??ka vdekur,e kanë helmuar??jo mor bir kumlle,asanzhi ka 20 vjet që i fshihet gjykimit!!deri më sot amerika se ka prekur me dorë fare,por fare,fare si thotë i madhi nevrotik braç gjigandi!! na thuj ndonjë gjo ti ta kuptojmë dhe ne se çfarë duhet thon!!nëse e di ti se çduhet thon,nuk do të thotë se e dimë dhe ne!na ndriço sadopak ti o anë e errët!!

       1. ?
        ???

        Duhet then qe edhe ti bq si navalni je.

      Lini një Përgjigje

      15:46 Bota 3 komente

      14:45 Bota 2 komente

      14:24 Bota 1 koment

      13:58 Bota

      13:17 Bota

      12:57 Bota 1 koment

      12:17 Bota 3 komente

      12:09 Bota 7 komente

      11:42 Bota

      10:46 Bota

      Më të lexuarat

      10:24 Kronika 6 komente

      12:25 Kronika 4 komente

      12:15 Politika 15 komente

      10:31 Kronika 9 komente

      20:19 Kronika

      09:17 Kronika 39 komente

      Blog Tema

      09:39 Blog 8 komente

      18:18 Blog 10 komente

      17:05 Blog