Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:26

2022-09-23 12:16:56Bota TEMA

4 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  po or po,bile i kanë hyrë në shpulla,se nuk deshte ta sulmonte!! berrla,shkove për lesh dhe ti,të ka shkuar mëndja te bitha!! tashti nuk paguan në vaza të reja për "bunga-bunga",p0or flet gomarllëqe!jo se nuk ke pas fol dhe më parë,por tashti vetëm të tilla po thua!!

  1. .
   .

   Vetem budallenjt dhe te shiturit nuk e pranojn kete te vertet

   1. a
    anti25642654censurë

    kë të vërtetë???

   2. l
    luli

    Plakut duhet ti nderrohen pelenat se mosha bene punen,eshikoni berishen qe vetem ne parlament ndoka dhe paloka ja nderrojne te pakten pese here Berluskonin nuk e merr njeri seriozisht flet perqart

    Lini një Përgjigje

    11:53 Bota 5 komente

    10:30 Bota 1 koment

    10:17 Bota

    09:57 Bota 1 koment

    09:30 Bota

    09:18 Bota 3 komente

    08:54 Bota

    22:40 Bota

    22:25 Bota

    22:10 Bota 2 komente

    Më të lexuarat

    09:16 Politika 16 komente

    09:27 Politika 24 komente

    11:13 Blog 29 komente

    12:08 Bota

    11:28 Politika 110 komente

    09:17 Politika 59 komente

    Blog Tema

    21:00 Blog

    19:24 Blog 6 komente

    16:58 Blog 3 komente