Te fundit

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

16:15

17:11

17:03

2023-12-06 22:40:00Bota TEMA

4 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  as hitleri,as stalini e as putana e erdogani nuk kanë qënë kaq të ndershëm sa ky idioti i amerikës"“Përveç ditës së parë”, u përgjigj Trump. “Dua të mbyll kufirin dhe dua të bëj shpime, shpime, shpime. Pas kësaj, unë nuk mund të jem më diktator”!të gjithë diktatorët kanë premtuar demokraci të pamasë dhe lugë floriri për të ngrënë mut!!kurse ky të thotë që pa u zgjedhur akoma,me një mal çështjesh civile e penale në kurriz,me një tentativë për grusht shteti,ose nxitje të luftës civile!!kuptohet kur njeriu është i ndershëm në maksimum!!bile i ndershëm ishte dhe kur shkonte me kurvat e sidomos kur kërkon para për ti paguar akoma ato ose gjyqet që ka me to!! ju bëj thirrje gjithë toksheshistëve,gjithë antivaks,ti bie shkurt,gjithë idiotëve të këtij planeti-BASHKOHUNI PËR TA ZGJEDHUR SI SHKATËRRUES TË PLANETIT DHE PROMOVIMIT TË DIKTATORËVE!!ky toni,gallofi i gjyshes nga venecia,ja ka filluar të flasë si e jëma e zeqos o motra e trampit që tashti!!

  1. X
   XhaFCK

   Keq me vjen, por idiotet jane me shumice ne Amerike dhe do ta rizgjedhin kete kerrmen.

   1. V
    Ventura

    Cudi, fshatart shqiptare ne Amerike nuk votojne per Trump!..Per Trump nuk votojne as zezaket, as Gays....lol... = lol

    1. g
     ganiu

     Ventura, vetëm budallenj si ti votojnë për "kasapin" e tyre. A ke ç'u no I dollar për të pagu kurvat e Trampit? Nigjoje Cenon, se pastaj do pendohesh. Që të zgjidhet Trampi duhet ta dëshirosh me gjithë shpirt. Po nuk zgjodh?! Ta dish se është vetëm faji tënd.

   Lini një Përgjigje

   22:10 Bota

   20:40 Bota 1 koment

   20:30 Bota

   20:21 Bota

   19:57 Bota 1 koment

   19:41 Bota 1 koment

   17:07 Bota 6 komente

   16:35 Bota

   15:52 Bota

   15:14 Bota 1 koment

   Më të lexuarat

   12:02 Politika 10 komente

   10:05 Blog 41 komente

   11:32 Politika 8 komente

   18:32 Politika 43 komente

   09:19 Politika 16 komente

   18:25 Bota 25 komente

   Blog Tema

   17:11 Blog

   10:05 Blog 41 komente

   21:00 Blog 5 komente