Te fundit

19:30

19:24

19:20

19:17

19:10

18:52

18:50

18:41

2024-02-20 15:46:00Bota TEMA

3 Komente

 1. E
  E di

  cfare horri... dhe cfare idioti!!!

  1. a
   anti25642654censurë

   eh mor lal!një idiot,një horr nuk i prish punë askujt!!problem është masa e horrave,lukunia e idiotëve që i shkojnë pas!!masë e trashë që kujton se është në një ndeshje sportive ku rezultati përfundimtar nuk ndryshon asgjë në jetën e tyre të përditëshme!!masë e tillë idiote që ndeshjen sportive e jetojnë në çdo moment të jetës së tyre,bile edhe kur flenë në mut!!

  2. S
   Sanço Pança

   Me problemet që ke ti me drejtësinë ,po të ishe në Rusi,do kishe përfunduar ne burg me kohë,aq më tepër po të ishe në opozitë kunder Putin,që do ishe harruar tani edhe më shpejt se Navalni,sepse atë që ti o kllouni Trump në liri të plotë bën në Amerikë me axhendën tënde propagandistike politike,duke polarizuar politikën e përçarë shoqërinë,nuk do kishe shansin t’a bëje në Rusi.

   Lini një Përgjigje

   14:45 Bota 2 komente

   14:24 Bota 1 koment

   13:58 Bota

   13:17 Bota

   12:57 Bota 1 koment

   12:17 Bota 3 komente

   12:09 Bota 7 komente

   11:42 Bota

   10:46 Bota

   10:15 Bota 3 komente

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   12:15 Politika 15 komente

   10:31 Kronika 9 komente

   20:19 Kronika

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog