Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-04 22:30:00Bota TEMA

2 Komente

 1. E
  Erdogan

  Per cfare "vellezerish" flet ky servili i Israelit? Faktet jane fakte. Pasi Israeli i bombardoi anijen Turqise qe vrau rreth 13 persona ne Ujerat Internacionale qe shkonin per "ndihme ekonomike" Marreveshjet Ekonomike me Israelin u trefishuan. Keto jane declaration nga vete Ministri i Ekonomise se Turqise. Palestinen e shiti Sulltani Abdullah (Abdyl "shqip") Hamiti ne fund te shekullit te 19-te per rreth 18 Meleone Franga kos gabohem. Dhe kjo shtroi Qylimin e Kuq per Sionistet dhe Ministrin e jashtem te Anglise Balfure. Angloamerikanet e shfrytezuan periudhen e Luftes se Dyte dhe derguan nga Evropa Israelite qe nuk kishin lidhje me Arabet Israelite te "Bibles". Erdogani eshte vegel e Angloamerikaneve dhe Gjermaneve. Kjo duket me mbeshtetjen qe i kane dhene qe me kriminelin Qemal Ataturk me Genocidin kunder Grekeve te Asise se Vogel dhe Armeneve. Katastrofa e Mikra Azise ne 1922-in me ndrimin e popullsise midis Greqise dhe Turqise brbare,1955en bastisjen e pasurive Greke ne Kostantnipol dhe pjesen perenfimore te Saj te pushtuar,pushtimin e Qipros etj tregon Poshtersine dhe Hipokrizine e Perenfimit kunder Kombit Greko-Ilyre.

  1. S
   Sala number 2

   Po ky Vetem fjale sepse pordha i del bark nga frika.Saliu number 2 eshte e ky.!

   Lini një Përgjigje

   20:09 Bota 1 koment

   19:30 Bota

   18:23 Bota 25 komente

   16:26 Bota 2 komente

   16:09 Bota 1 koment

   14:39 Bota

   13:16 Bota 6 komente

   12:49 Bota 6 komente

   11:24 Bota 2 komente

   09:11 Bota

   Më të lexuarat

   11:53 Blog 53 komente

   11:40 Sport 23 komente

   18:51 Politika 21 komente

   17:42 Politika 24 komente

   10:21 Kronika 7 komente

   10:28 Dossier 32 komente

   Blog Tema

   20:28 Blog 9 komente

   20:17 Blog 18 komente

   15:13 Blog 2 komente