Te fundit

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

21:30

21:20

2023-12-04 12:49:00Bota TEMA

6 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  o president demokrat,shiko e mo e lësho karrigen se dhe ty do të të dënojnë për gazën!!netaniahun nuk kanë për ta dënuar ndonjëherë për kurdët,e as për turqit!!ty po!!

  1. a
   anti pordha

   Po ti cpate qe e ke vene me Er Doganin ?? Ai furnizoje Ukrainen tende me dron dhe gratis bile ...dhe ti o njeri me bisht e shan ....ke tru ne kok ?? Apo ke kashte byk ?? O rot kari , kuptoije me ne fund se je bere bajat dhe i neveritshem , po ske gje te shkruash mos shkruaj ...debil

   1. a
    anti25642654censurë

    o bqiri i radhës!!si fillim,ukraina nuk është timja se nuk ma ka pjellë ajo kurva që të ka pjellë ty!!e në vazhdim,mos vallë meqënëse diktatori demokrat,ulet në dy karrige,unë duhet të bëj atë që bën ti??pra ti lëpi vrimën e sumës që mbetet e pambrojtur aty ku bashkohen karriget,si e ke zakon ti??o bir kurve nuk mund të bërtasësh për të drejtat e hamasit,në të njëjtën kohë që ti masakron jo vetëm kurdët,por dhe poopullin tënd!!"kuptoije me ne fund se je bere bajat dhe i neveritshem",nëse unë jam bërë i tillë!?e mbaj në kurriz njëlloj si emrin,pseudonimin me të cilin paraqitem në çdo koment,prej 14 vjetësh!kurse ti o bir putini,a bir putane,nuk je në gjëndje ta mbash të njëjtin pseudonim,minimumi,në dy komente njëri pas tjetrit!!he që qifsha robt o bir erdoqëni!!

  2. T
   TURI EMIGR

   NJESOJ SI PUTINI DHE KY DUHET TE DENOHET PER KIME NDAJ POPULLSI SE PAFAJSHMEM. NUK KUPTOJ KU ESHTE NDRYSHIMI I VEPRIMEVE TE HITLERIT NDAJ CIFUTEVE ,SIC I QUANIN ATEHERE, DHE VEPRIMEVE TE METANJAHUT ?

   1. T
    TURI EMIGR

    NJESOJ SI PUTINI DHE KY DUHET TE DENOHET PER KIME NDAJ POPULLSI SE PAFAJSHMEM. NUK KUPTOJ KU ESHTE NDRYSHIMI I VEPRIMEVE TE HITLERIT NDAJ CIFUTEVE ,SIC I QUANIN ATEHERE, DHE VEPRIMEVE TE METANJAHUT ?

    1. x
     xy

     Sa per dijeni z.Turi, dallimi i operacionit ushtarak te Putinit me te Netanjahut eshte si dita me naten, thellohu dhe kerko statistikat e civelevet te vrare ne ukrain per 2 vite lufte, me te palestines per nje muaj...

     Lini një Përgjigje

     11:24 Bota 2 komente

     09:11 Bota

     22:40 Bota 2 komente

     21:50 Bota 6 komente

     20:50 Bota

     18:20 Bota

     16:45 Bota 2 komente

     16:36 Bota 1 koment

     15:35 Bota 1 koment

     15:10 Bota

     Më të lexuarat

     09:09 Bota

     16:07 Bota

     17:29 Sociale

     10:52 Bota

     17:20 Politika

     19:10 Dossier

     Blog Tema

     20:10 Blog

     20:00 Blog

     10:25 Blog 1 koment