Te fundit

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

22:29

2024-02-22 18:32:07Bota TEMA

17 Komente

 1. S
  Sllava ukraina

  Ky eshte psikopat fare! Ka rene rusia ne dore gangsterresh. Si me te qeveris zani caushi me aldo baren

  1. .
   ...

   Edhe ky paska të njëjtën gjuhë si Turq shqip foles, kure vjen puna tek kundershtaret e tyrë politik.. Me të njëjten gjuhë flasin të gjith Muslimanët dhe komunista për njerzit që nuke binë dakort me ideologjie e tyrë..

   1. J
    Janulla Babis Muhametis

    O trap. Eshte kaurr ky. Ç hyn myslimani ketu o debil?

   2. H
    Hmmm

    Nena e Navalnit ka bere ca deklarata qe duhet ti degjoni vete per zonjen.

    1. H
     Ham

     Ca trapi qeke ti hmmm! Ketu spo flasim per zonjen po per cfare perfaqeson rusia e putinit dhe e medvedevit Ti thua ca ka thene vjehrra per nusen. Po ik o trap mos komento se rrjetet sociale nuk jane per budallenjte

     1. E
      E di

      jane trapat e Putinit online, qe komentojne... marin rrogen per kete pune!!! Lavdi Navalnit! Poshte diktatoret!

     2. .
      ...........

      Duket, ju ose keni qënë ose duhet të jeni një punonjës i institucionit ku prodhohen shpifjet, një sektor i veçantë shumë i rëndësishëm ky, që ka ekzistuar dhe duhet të ekzistojë në ministritë e brëndëshme të çdo vëndi ish komunist. Vlen të vihet në dukje, se zoti Basha shfaqi një mendim të vyer për një ligj i cili duhet të bënte të mundur deklasifikimin e të gjithë dosjeve të agjentëve të fshehtë të UDB dhe KGB që kanë operuar në vëndin tonë.

    2. E
     Evisa

     Ky se çka diçka të ngjashme me Majkon tonë, çfaq një trimëri të habitshme për të deklaruar idiotësi.

     1. 6
      60 vjec

      majko qe desh na lidhi me italine me tunel nen adriatik...

      1. E
       Eda

       hahahah... e bukur kjo! Bravo!

      2. S
       Sqepari

       Psiko i berthamoreve

       1. Y
        Ylli

        Flamur Noka I Rusise

        1. t
         tiranas

         Edhe mua Navalnaja mu duk si kurvice.

         1. E
          E di

          ky eshte trap... i biri i Trumpit, por me nene ruse!

          1. P
           Prisni se akoma nuk keni pare gje.

           Nuk eshte e nevojshme te na e thote Medvedev, te gjithe e pane nje rroc kurve te llangosur me tuq e patinuar me stuko qeshte dhe kishte shume humor. Si spjegohet qe disa ore para se te jepej lajmi per vdekjen e Navalnit kjo rroc kurve ishte e pranishme ne Konferencen e Mynihut, me e keqperdorur nuk ka ku te shkoje, turp edhe per vendet Perendimore qe bejne teater me nje kurve.

           1. K
            K

            kombi rus jane skllever, asnjehere te lire, ne dore te psikopatiti te rradhes.

            1. A
             Artan

             Sa do lumturohet gruaja e ketij kur t,i ktheje ky patkonjte nga dielli. Muzhiket sikur bejne gare kush eshte me idiot.

             Lini një Përgjigje

             16:57 Bota 4 komente

             15:33 Bota

             14:33 Bota

             14:06 Bota 5 komente

             13:49 Bota 4 komente

             13:15 Bota 24 komente

             11:54 Bota

             11:41 Bota 12 komente

             11:18 Bota 5 komente

             10:57 Bota

             Më të lexuarat

             09:09 Bota

             16:07 Bota

             17:29 Sociale

             19:10 Dossier

             17:20 Politika

             10:52 Bota

             Blog Tema

             20:10 Blog

             20:00 Blog

             10:25 Blog 1 koment