Te fundit

18:23

18:12

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

2023-12-04 18:23:35Bota TEMA

25 Komente

 1. g
  gjethja e fikut

  Cenosuma ke te fala nga "heroi" i ukraines zhele Zelinski, do heqin nga posti nje humorist, dhe do "zgjedhin" nje boksier, kjo eshte ukraina pretidente per ne bash. europian dhe nato. Po ti cenodebili beji izmet sumes, se sa per tru, te ka thene zhvejku: I ke si sperme gomari.

  1. p
   pilo Lala

   Ai popull ata njerez do ne krye. Ai "aktori" ishte ai qe ne momentin qe Amerika i ofroi largimin nga Ukraina, ai i kerkoi arme te luftonte. Por juve bythpambukeve qe ngelet neper komente, fshiheni si struca mbas shkrimeve anonim, dhe na beni heroin ketu. Ukraina eshte nje popull vital, qe po i ben balle nje superfuqie, me nje pjesmarrje 70-80% te burrave ne lufte, nderkohe qe Kosova iku nga syte kembet ne Shqiperi dhe Maqedoni, e lane vetem UCKne.

   1. e
    eh mer pillo Llalla

    Kur ka ndodhur kjo, qe na i paska afruar Amerika dalje klounit dhe ai nuk ka pranuar. Ne enderr e ke pare ? Pse kot e zgjodhi Amerika kllounin president ? per ta bere dalje ? Lexo shtypin amerikan te paraluftes per paret e transferuara te Zheles ne kompani ofshore per te shmangur taksat...Zhelja u fut ne lufte "me detyrim percaktim"...edhe kur tentoi te beje paqe vjet ne mars, vajti Boris Jonsoni nga Anglia dhe i tha "se mos besh gabim dhe neneshkruan, se te mori lumi"

    1. P
     Poshte diktatura

     Zhelja luftoi per te blere vilat ne Miami Spanje dhe Itali. Bleu jahte dhe mbuloi djalin e presidentit Biden. Keto jane fakte qe kane dale ne Panama papers. Keshtu qe mund te themi me plot gojen qe beri lufte per arsye te forta. Nga ana tjeter, si cifut, nuk ju rruajt shume te conte mish per tope gjysem milione te krishtere ndersa ministrat e kabinetit te tij po cifute, vidhnin "ndihmat" dhe shisnin raportet per te mos shkuar ne lufte. Keto i pranoi edhe ai vete

    2. U
     Ukrainasi

     Te qifye zhelenski motren

     1. a
      anti25642654censurë

      protobrekë,ça pidhin e satëme të them unë i shkreti!!ti duhej të prisj lad kliçkon për të ngrënë vaktin e mutit??ta ka thënë gruaja e zelos nja tre muaj më parë!më duket dhe zelo vetë!por që të jemi brënda,ladi po tregon gabimet e zelos,gabime që unë i kam thënë që para se të fillonte agresioni,dhe i kam përmëndur më pas!!pastaj sa për ato që ka thënë ai karagjozi i hashekut!?bqirllëqe si të tuat janë!zelensku nga karagjoz u këthye në president,lad puta,lavrov e turrli zhulsi rus,nga "politikan" u këthyen në humoristë!!sa herë flasin pjesmarrësit dhiten në brekë nga të qeshurit,prandak ikin me vrap!! ske faj ti,beso se rusia do fitojë duke shkuar në pidh të satëme!!të njëjtën besoj dhe unë!të paktën në një pikë bashkohemi!dhe unë të shoh ty kurrizin,ti sheh gjithnjë përpara!je largpamës!!

     2. D
      Drejtesia

      Forca Zelenski,kemi besim te ty,je njish....Klitcko po tregon anen cmirzeze te tij,gabim i madh qe con uje ne mullirin e hasmit! Mos u percani,rrini ne krah te njeri tjetrit!

      1. H
       Hallall

       Vazhdoni bashke deri sa te vdese dhe ukrainasi i fundit... pastaj rrembeni thaset me pare dhe zhdukuni ne drejtin "te paditur" ...

       1. A
        Anarko-Sindikalisti

        Si shume e zgjati! Tani kane hedhur ne treg edhe medemek bisedimet per paqe nen rrogoz! Shefi i Shtabit Zaluzhnij, qe ka muaj pa dale ne publik, po na drejtoka traktativat nga pertej. Tani qe kane marre hov rusët, veç te jene te marre te terhiqen, pa çliruar te pakten Odesen! Mbetet t’i urojme shendet per jeten personale Zhelenskit!

      2. v
       vonon po nuk harron

       Fluturoi i mbeshtetur nga propaganda...erdhi koha te ulet (bjerë) ne toke dhe t'i paguaje borxhin popullit te tij, qe e masakroi ne nje lufte te importuar dhe sajuar artificialisht

       1. s
        sakte

        Bravo 100% e sakte! Per me teper gjeti kohe te dali dhe ne Vogue hahahah. Duhet thene luajti rolin e jetes se tij ate te heroit fallco fryre nga propaganda. Por seshpejti do njihet gjate ne histori per kllounin qe ishte dhe eshte. Masakroi popullin e tij

       2. p
        pilo Lala

        Ky shkrim ben nje trazire te luftes Rus-Ukraine, me luften e brendshme politike te opozites ndaj Zelinskit. Zelinski eshte ne pushtet, Klitschko i perket opozites ne Ukraine. Klitschko thote qarte qe Zelinski duhet te largohet si President sapo te mbaroje lufta, deri ne ate moment jemi bashke ne llogore.

        1. s
         sabrima_ehhhh

         zhelenski e ka shkrire opoziten. Shpalli 11 parti te paligjshme se mbanin lidhje me armiqte Eshte veteshpallur kryetar i fisit apo i pare i fshatit

        2. f
         fcb

         Normal , ca mund te presesh tjeter nga nje karagjoz kelysh i Sorrosit qe ne fillim te luftes deklaronte gjithe krenari qe luftes kunder Rusise i eshte bashkuar dhe komuniteti GAY.

         1. T
          Tyson Fury nokatuesi i Klitschko-s .

          Pilo Kari futi nje pilaf pa yndyre e kripe sic je, bej yzmet e fto edhe Cenosumen. Lufta nuk do kar-agjoze te tipit gjysem cifut si Volladymyri qe e perdori perendimi dhe Amerika e Biden Pampersit si zhele duke futur ne lufte popullin rus qe jeton ne keto dy shtete. Vellai i Madh Rusia i tregoji Vellait te Vogel vendin qe i takon, ky mesim eshte edhe per te tjeret qe kerkojne t'i jshin me BE dhe t'i bejne anetaret te NATO-s per t'i ngushtuar lakun Rusise, perfundimi do te jete i njejte, Cari Putin eshte ujk i vjeter i dale nga shkolla e GKB.

          1. Q
           Qenkan per gjynaf

           Nuk ka ndonje njeri me mend te drejtoje kete vend ??? Ndonje akademik, ndonje politikan apo diplomat ? Vetem idiotë të certifikuar mund te zgjedhin keta njerez ne drejtim ??? Me demek zgjedhja e rradhes do jete midis nje kllouni aventurier dhe nje boksieri qe i eshte bere truri corbe nga grushtet. Zoti i ndihmofte

           1. L
            Lala i Myzeqesë, pa Myzeqe

            Është pasojë e sistemit të ri "shoqëroro-demokratik,, të shfrytzimit të njeriut pa kufi, nje skllavëri moderne. Të vënë mbi kokë një Saliberishobiberomilosheviç ose nje çifut koragjoz dhe zhdukin popuj të tërë nga faqia e dheut. Edhe Shqipëria ka akoma profesor e doktor por ata duhet te meren me librat e tyre, parlamentit flakën ia vë Mul Noka. "Më munde Enver më munde, edhe i vdekur më munde,,. Ai që po kërkon Enverin, që ti vëmë kokë muhabetit, njerin gjysh ia shpallën kulak se nuk dorëzoi murgjinin dhe tjetri dy vjet burg se kishte një furrë kamine që prodhonte tjegulla te shtrëmbëra, e quajtën të pasur.

            1. s
             sabrima_ehhhh

             Duhet cifut. ukrainasit jane 99% te krishtere dhe zgjedhin nje cifut qe ti coje ne lufte. Mire tu behet

            2. s
             shqiptar

             Mjere ata qe vriten ne front.

             1. z
              zhelensk pordha

              antiçensur po te çahet suma ahahaha

              1. P
               Perlat Spahiu

               Zhelpensi ky kukull i merhumit bidon te ameriqes dhe eudhopes nuk mund te perballoje forcen dhe potencen e RUSISE.Faktet po tregojne se RUSIA nuk mposhtet si nga ana ushtarake ashtu sikurse nga ana ekonomike. Ekonomia RUSE rritet ciò dite e me shume.klicko duhet te bashkohet me edhiun e rames qe ta mposhte RUSINE.Se natos i vari breket ne qafe.

               1. J
                Jet-666

                Rusia e hëngri karremin mirë. Për nja 30 vite do kemi luftë çetash.

                1. M
                 Moisi Golemi

                 Ja dhe patronazhistët shqipfolës Putinit, direkt në sulm me komente. Trudhjerët e byrektores.

                 1. Perlat Spahiu

                  Shqipetar more bythe grisur ,ngele duke kakarisur.breket,pantallonat, kemisha,xhaketa e kapota dhe gruri RUSISE ne jeten e shqipetareve te shqi-pe-rise.

                  1. a
                   anti25642654censurë

                   "Klitschko i shtang të gjithë: Zelensky drejt largimit"titulli i masës së "karremit meromavrist"!!mero trapi dhe redaksia e tij më trape se ai,mendojnë se po kape karrigen!?nuk ka pidh none të protobrekëve dhe zhvejkut me të lëviz prej saj!çurçilli fitoi L2B dhe la karrigen e tij,stalini nuk e lëshoi deri ditën që i ra damllaja!ruzvelti shkoi në të shumtit se i erdhi dita,por u zgjodh për herë të tretë se ishte kohë lufte,por dhe ai kishte për ta lënë karrigen!!zelua!?si e thotë dhe lad boksieri,do qëndrojë deri sa të mbarojë lufta!dikush thotë "a duhet të qëndrojë patjetër?",nuk është e thënë!mund të tërhiqet,për gabime o për mbilodhje!!para disa një muaji ai tha se i kishin bërë disa atentate!!për mua,në raste të tilla është normale një gjë e tillë,sidomos nga armiq të tillë si shkërdhata putanë e rusisë!por kjo nuk do të thotë gjë!!zelenski ishte në atë post drejtues kur filloi agresioni rus!pra thjeshtë ai u ndodh në vëndin dhe kohën e duhur!?fat i mirë a i keq,ai ndodhi aty!!ndryshe nga shumë të tjerë para tij,në atë situatë ai e mbajti vëndin që i kishin besuar dhe nuk ja mbathi si lepur!!për të do të mjaftonte vetëm kjo për ta bërë hero!!nëse putana e rusisë,do tia dilte me ndonjë atentat të mëvonshëm ta eleminonte!?nuk do të ndryshonte gjë!ukrainasit nuk po luftojnë për zelenskin a për pronat e tij!ata po luftojnë për veten e tyre!prandaj do të vendosnin një zelo tjetër në krye të tyre!!bqirët e meros në vënd që ta interpertojnë në mënyrë tjetër këtë thënje të lad kliçkos e interpretojnë shtrëmbëre!fitojnë më shumë kështu!ska budalla që nuk bie në grep!!sado e korruptuar,sado jo demokratike,në krahasim me perëndimin,të jetë ukraina!?ajo është parajsë në krahasim me rusinë!!në ukrainë mund të kritikosh,të kesh mendim ndryshe me presidentin dhe të vazhdosh jetën tënde private e politike!!nuk të fut askush në burg,e aq më tepër,nuk të detyron" të luash me granata në aeropan"!!girkin kritikoi si"plakuruq" të madhërishmin lad putanën,dhe ja pa hajrin të nesërmen!akoma nuk po e sheh dritën e djellit!!këto raste i përmënda sepse prigi e girkin kanë qënë dy nga ata që kanë bërë shumë më tepër se çdo zagar tjetër, për problemin e ukrainës në leverdi të politikës së lad putanës!!

                   Lini një Përgjigje

                   16:26 Bota 2 komente

                   16:09 Bota 1 koment

                   14:39 Bota

                   13:16 Bota 6 komente

                   12:49 Bota 6 komente

                   11:24 Bota 2 komente

                   09:11 Bota

                   22:40 Bota 2 komente

                   21:50 Bota 6 komente

                   20:50 Bota

                   Më të lexuarat

                   12:02 Politika 12 komente

                   10:05 Blog 44 komente

                   11:32 Politika 9 komente

                   18:32 Politika 44 komente

                   09:19 Politika 17 komente

                   11:52 Politika 25 komente

                   Blog Tema

                   17:11 Blog 1 koment

                   10:05 Blog 44 komente

                   21:00 Blog 6 komente