Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-28 18:29:38Bota TEMA

7 Komente

 1. D
  Daj Sami me pampers.

  Cne CIA dhe Amerika me keto pune te pista, ata gjithnje akuzojne Rusine e Putinin qe ben te tilla vrasje. CIA dhe Amerika mendojne vetem per "paqen" ne Bote, sic sollen Pranveren Arabe duke vrare , Sadamin, Kadafin e me rradhe por deshtuan ne Siri se i pordhi rusi ne goje, per te mos folur per Alenden, kur vrane Presidentin e tyre Kenedi qe ishte kunder luftes ne Vietnam per te tjeret as mos t'u shkoje ne mendje..... por nuk dihet kush e ka rradhen brenda apo jashte Amerikes.

  1. E
   E ke gabim

   Po jo o vlla. E ke gabim... Pune e piste eshte ajo qe ben Trampi... perpjekja per te ndertuar paqen ne bote. Ndersa ata qe nxisin luftra vrasetare, ata qe nuk lejojne neneshkrimin e paqes, ata qe hedhin bomba larte e poshte, ata jane te miret...

  2. p
   pilo Lala

   Cakua e ka shkruar kete artikull? Perralla me mbret.

   1. Z
    Zhvejku

    Joo lale, lajmi eshte i sajuar nga simpatizantet e salas, ti s'ke pse merzitesh, cia s'meret me ksi lloj komplotesh, ajo shperndan vetem dekorata per te bere karier ne boten tjeter.

    1. T
     Time traveler

     Tamam perralla me mbret. Si ato per kalamajte 3 vjeç.

    2. A
     Asd

     Satire e dobet.

     1. p
      pinokio

      Pralla alla Kim me vexë të prishura.

      Lini një Përgjigje

      18:09 Bota

      16:57 Bota 2 komente

      16:44 Bota 3 komente

      16:13 Bota 3 komente

      15:54 Bota

      15:40 Bota 5 komente

      14:55 Bota

      14:15 Bota 1 koment

      13:26 Bota 1 koment

      12:45 Bota

      Më të lexuarat

      09:14 Blog 17 komente

      10:06 Dossier 15 komente

      09:10 Politika 9 komente

      11:02 Bota 11 komente

      09:39 Politika 11 komente

      09:30 Politika 13 komente

      Blog Tema

      17:49 Blog 2 komente

      17:29 Blog 15 komente

      16:36 Blog 6 komente