Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-14 09:09:00Bota TEMA

4 Komente

 1. A
  ABC

  Dy liderë qe nuk ka e mbeshtetjen e popullit nisin nje luftë ndaj njeri tjetrit per te mbetur ne pushtet.

  1. S
   Seriously

   berisha, patjeter nga kati i kater i pallatit...lol

   1. I
    Iran Leshqeni

    Vetem lesh edhe sy ne foto. Keta leshqenet nuk munden dot Irakun do qihen me Izraelin qe i vuri perpara te gjithe shtetet leshqene me cerekun e forces qe ka sot.

    1. S
     Shaqo

     Te gjitha te keqiat i ka ajatollahu. Ok, dakort, po Netanjahu qe vret jashte teritorit te Izraelit, nuk ka faj. Apo qe po ben kerdine ne njerez ne Gaza, duke u justifikuar ne menyre cinike, me keq se Hitleri, qe per te vrare nje drejtues te Hamasit, s'ka problem se vriten dhjetra palestineze te pafajshem. Keq Hamasi, kriminele, por akoma me keq Netanjahu qe ka vrare mbi 40 mije gra e femije e njerez te pafajshem palestineze. Cinike izraelitet, akoma me cinike perendimi me ShBA, per Ukrainen, me te drejte bejne namin kunder Rusise, per Izraelin, qe po ben njejte si Rusia, ka nje mbeshtetje fatale. Jane njejte njerzit, si biondet e Ukraines dhe arabet e zeshket te Palestines.

     Lini një Përgjigje

     22:18 Bota

     21:37 Bota 1 koment

     20:30 Bota

     19:50 Bota 1 koment

     19:20 Bota

     18:50 Bota

     18:06 Bota

     16:59 Bota

     16:35 Bota 1 koment

     16:23 Bota

     Më të lexuarat

     09:31 Politika 24 komente

     17:40 Kronika 10 komente

     09:44 Politika 49 komente

     11:41 Politika 14 komente

     16:15 Kronika 19 komente

     09:38 Rajoni 22 komente

     Blog Tema

     18:08 Blog

     10:40 Blog 6 komente

     18:59 Blog 6 komente