Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-26 22:10:00Bota TEMA

9 Komente

 1. P
  Po piktori global

  Po lideri global nuk ishte ftuar ne kete takim te rendesishem te kokave te Evropes? Cudi...

  1. S
   Salkari

   Cudi qe nuk eshte piktori global , hidh nje sy andej nga shtepia jote , se mos ka shkuar e te qi mamane , se keshtu dolen llafet .....ti be nje sy ...shumbet gje ...

   1. C
    Corapja me mut

    Liderin global e therrasin vetem per teatro kur duan lolo cirku

    1. .
     .

     Nuk ra shi, prandaj nuk u thirr.

    2. E
     Erdogan

     "Evropa" d.m.th Natua ne rrezik? Thuaju budallenjve zoti Makron. Palestina u fshi nga faqja e dheut dhe nuk ka dale nje nga 25 "Liderat" ta quaj Holokaust jo me Genocid. 2000 vjet emri Palestine ku gjenden akoma Mazaike dhe Buste perendish dhe heronjsh Greke po ndryshohet ne Israel me ndihmen e "Evropes se Bashkuar". You zoti Makron dhe Evropa "E Krishtere" nuk reaguat ne 1955en kur Turqit bastisen pasurite e popullit Greko-Ilyre ne Kostantinopol. Ne 1974-en ne ndihmen e Colonizatoreve Angloamerikane Turqia pushtoi Qipron? Loja tuaj hipokrite kunder Helenizmit duke perdorur pokitikisht Krishterimin eshte me pasoja te pallogaritshme. Kjo poshtersi dhe pabesi kunder popujve me histori do you kthehet ne Bumerang.

     1. j
      janulla non grata

      Ik o lamash se ti sje bere akoma tu tregosh fuqive te medha Bumerangun ......juve lemasher te Athines , ju ndihmoi sa skish me Franca e Macronit , keni dhe pretendime ju qelbesira nga francezet ?????Helenet tua kene per nder ne shekuj francezeve dhe qeverive perkatese , ju ndihmuan deri ne ate grade sa qe nuk shkon me ....edhe arme moderne ju dhane , edhe Francois Hollande ju shpetoi nga katastrofa ne 2015 ten ....po ti ku ti dish keto , ti je qyqar fasulengrenes nga bodrumet e kishes ........Organizatave teroriste qe fshihen ne Palestine dhe atje reth e rotull sikur i hengri bytha vete ...provokuan Izraelin pa qene nevoja , dhe e provokuan me dem kolosal ....sot , kjo eshte jeta cdo hedhesh , do presesh ....e kuptove o lamash i Janulles ??? E kuptova thuaj ......tragjedine e Kipros mos e kerko te fuqite e medha , por te Junta monarkofashiste , ajo u be sebepi te ndahej Qiprua lamash ....shko tani se e ka zene purtha Janullen e lau bixga ....shko pastroje se u qelb ne bixg ....

      1. G
       Grekot

       Edhe ndaj Frances ankohen greket, qe Franca i beri shtet e prej Frances po arrijne te mbajne ato ishuj qe do ja kishte gllaberuar Turqia me kohe.

      2. E
       Eh

       O Janulla, Franca e themeloi Greqine si shtet e po te mbron nga turqit se pa Francen, do ishe bere Turqi sot. T'i kishte marre Erdogani ishujt nje e nga nje, me gjithe Athine.

      3. E
       E njejta histori

       Grinden te medhenjte e Evropes, e pesojne te vegjlit... Shqipot te bejne gati armet e skaduara dhe te pastrojne bunkeret e Enverit nga buburrecat. O burra te mbrojme Evropen qe s'na fut ne dere.

       Lini një Përgjigje

       22:00 Bota

       21:20 Bota 2 komente

       21:10 Bota 4 komente

       16:41 Bota 5 komente

       14:54 Bota 3 komente

       14:30 Bota 1 koment

       14:00 Bota 6 komente

       13:35 Bota 6 komente

       13:06 Bota 4 komente

       12:06 Bota 1 koment

       Më të lexuarat

       13:57 Sociale 19 komente

       09:35 Politika 48 komente

       13:30 Politika 44 komente

       09:22 Politika 7 komente

       09:15 Kronika 21 komente

       10:25 Politika 5 komente

       Blog Tema

       21:47 Blog

       20:47 Blog

       11:15 Blog