Te fundit

12:14

12:08

12:13

12:09

12:05

11:59

11:58

11:57

2024-02-17 09:09:21Bota TEMA

7 Komente

 1. R
  Ramut bolja

  Domethene u vrane vetem ruse po u pushtua nga ruset? Lajmin antiçensur suma e ka shkruar?

  1. s
   shori

   N.q.se ju ngushellon o Mero, shtojeni shume here "Me humbje shume, shume, shume dhe prape SHUME te tenda...(!!!???) Hahahahahahahaaaaa..., na gajase dhe sot o Mero vellai...!

   1. D
    Davidi

    E lanë ate copë tokë me gjak, te dyja palët.

    1. i
     indipindent

     Eh mer lale me kete artikull mu kujtua nje barsalete qe e tregonim ne rini : Uzune dy vete dhe pes zenkes njerezit kureshtare prezent i shkuan atij qe ishte in shtrire ne toke bere sikur e kishin ndukur qente dhe e pyesin . Po pse valle ç'patet qe u zute keshtu , e shikon si je katandisur gjak dybjaja ? E e nuk pate gje ju pergjigjet i rrahuri .... nuk e pate nga fillimi se si e bera fertele ....une bam dhe ai bam,baùm,bam ...une prap bam e ai bam bam bam bam bam e bera mut fare !!! Keshtu dhe keto lajmet qe na jep Mehrua per luften ne Ukraine !!! Epo s'ka faj i shkreti se keto i servirin mediat e panvarura nga jashte !!! Me kurajo o Bahze !!

     1. E
      Erdogan

      U vrane 5000 Ruse thua. Nuk na the o Aleksander se sa mijera Rusoukrahinas u vrane per llogari te Angloamerikaneve.

      1. J
       Je shum i mpreft

       Thua prandaj e sulmoj Putini Ukrainen? Ti clironte nga Angloamerikanet?

       1. .
        ...

        Gazetari kete fraze duhet ta kete marre nga gazeta ":Zeri i popullit" Ushtarët tanë kanë përmbushur me nder detyrën e tyre ushtarake, kanë bërë gjithçka është e mundur për të shkatërruar njësitë më të mira ushtarake ruse, i kanë shkaktuar armikut humbje të konsiderueshme në fuqi punëtore dhe pajisje. Po pse me uzina luftonte rusi qe i shkaktuat deme ne fuqi punetore. Lajm si ne kohen e Dulles qe kur ktheheshin nga ndonje takim me te huajt thonin: Krenare por te dhjere

        Lini një Përgjigje

        22:25 Bota 5 komente

        22:00 Bota 1 koment

        21:30 Bota 2 komente

        20:31 Bota 1 koment

        20:21 Bota 3 komente

        20:00 Bota

        19:20 Bota 2 komente

        19:11 Bota

        18:44 Bota 6 komente

        18:21 Bota 3 komente

        Më të lexuarat

        18:59 Politika 54 komente

        22:10 Kronika 1 koment

        17:55 Sociale 31 komente

        13:42 Politika 17 komente

        18:38 Politika 5 komente

        17:14 Kronika 10 komente

        Blog Tema

        12:05 Blog

        11:04 Blog 12 komente

        10:15 Blog 1 koment