Te fundit

18:41

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

2023-11-28 14:15:00Bota TEMA

1 Komente

 1. b
  beso

  bullshit . U vertetua qe fotoja e femijeve ne kafaze ishte nje foto e para 3 vitesh dhe qe ishte e femijeve palestineze qe mbaheshin nga Isrealitet. E paska marre dhe Mero Baze nje dore lekesh per te shkruar karrlliqe ?

  Lini një Përgjigje

  13:26 Bota 1 koment

  12:45 Bota

  12:20 Bota 2 komente

  11:59 Bota 3 komente

  11:49 Bota

  11:08 Bota 4 komente

  10:49 Bota

  10:15 Bota

  10:06 Bota

  09:52 Bota

  Më të lexuarat

  10:24 Kronika 6 komente

  12:25 Kronika 4 komente

  20:19 Kronika

  10:31 Kronika 9 komente

  12:15 Politika 15 komente

  09:17 Kronika 39 komente

  Blog Tema

  09:39 Blog 8 komente

  18:18 Blog 10 komente

  17:05 Blog