Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-04 13:38:00Bota TEMA

8 Komente

 1. T
  Turp per Rusine me ket udheheqes

  Nuk i del vodka ketij picirukut te putinit.

  1. a
   anti25642654censurë

   nuk ka nga ti dalë,mor shpirt!!ky e pi me çezëm!nuk ja dilnin me shishe dhe i bënë një instalim!i hoqën ujin i futën vodkë!!

   1. S
    Shota

    Edhe Moska i përket Suedisë dhe Lituanisë sepse e tyre ka qenë.

   2. a
    anti25642654censurë

    medi mo e rruaj bythën e zhvejkut e pidhin e nonës së "enter,përveç amerikanëve,gjermonve dhe anglezëve,do çojmë dhe ne trupa toksore,ato ajroret i mbajmë për të shuar zjrrin!!medi jepi me pordhë syfyri se kënaq këta bijt e putinit,ti nuk munde të pjellësh kalamaj!je nën mesataren e gjatësisë për të prodhuar spermatozoidë!!medi vazhdo vodkën,por aman të keqen mo provo këtë rakinë tonë!sidomos këtë të koçimares!asaj nuk i reziston dot!të pret këmbët dhe të mbyll gojën ajo!nuk është vodkë e shkreta!! ec të fala putanave të bijve të putinit!!

    1. g
     gjethja e fikut

     Cenoshura! bythen e zhvejkut s'ka pse e rruan, kur e gjene bythen tende te qethure e te rruar, kurse pidhin ruset e kane qefe te pa rrojtur, meqense do dergosh trupa toksore bashke me aleatet dergo te rejat e familjes tate se ja rruajn e ja bejne tac muzhiket...!

     1. R
      Ramut bolja

      O gojore akoma del neper komente o vemje. Ik qihu n3 byth bashk me zhelenken dhe ramutin.

      1. a
       anti25642654censurë

       dy sumë qirët në sulm??njëri mut i ramës tjetri proto brekë!!a ju qifsha robt të dyve!kur ti sillni vërini në radhë!!ëë??e kuptuat??më fale se desh harrova këtë idiotin më poshtë!!ju jeni bij kurvash e ky posht gomar i lindur!!

     2. B
      Babiilon555

      Nese perendimi pjeserisht dermueshem pervers do donte zgjidjje natyrisht do pat zgjidhje por jo perendimi hipokrit dhe djabolik kerkon vec tregje per arme dhe sundim nenshtrim te gjithckaje jane keta perverse qe nen petkun e demokracise sundojne gjithandej dhe aty ku gjejne pengesa per hegjemoni kriminale thone se demokracia ne rezik pyes avokat komentatoret e ukraines a e dine sec ndodh ne palestine me palestineze qe vriten si ne mesjete dhe nje shtet paska te drrejte te vetmrohet ndersa Rusia thjesht duhet te poshterohet PERVERSE LEGENA NESE KENI BYTHE PERPLASUNI HAPUR ME RUSINE DHE NA BINDNI SE U DHIMSET DEMOKRACIA DHE SOVRANITETI

      Lini një Përgjigje

      13:12 Bota 2 komente

      12:31 Bota

      11:53 Bota 1 koment

      11:27 Bota 1 koment

      10:20 Bota

      09:52 Bota 15 komente

      09:33 Bota 20 komente

      09:27 Bota

      09:26 Bota 3 komente

      21:40 Bota

      Më të lexuarat

      01:10 Kulturë 11 komente

      10:23 Dossier 2 komente

      15:16 Politika 13 komente

      10:17 Kronika

      11:33 Bota 13 komente

      14:18 Politika 10 komente

      Blog Tema

      20:50 Blog

      11:20 Blog 8 komente

      18:08 Blog 3 komente