Te fundit

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

2024-02-26 22:40:00Bota TEMA

2 Komente

 1. e
  emigranti

  Britania la Afriken e Jugut, Hong Kong -un perse mos bej nje hap te tille historik qe te japi nje shembull ne tere boten si vend qe percjell te ardhmen e njerezimit..!!??? Ky veprim do ta kthente ne nje superfuqi morale..

  1. P
   President karabushi

   Akoma svune mend keta argjentinasit ?? Thatcer i mori me gjak ky idjoti i kerkon me ngulm ….ja keta jane populistet dhe superpatriotet , fusin ne sher qeveri dhe pupuj ….

   Lini një Përgjigje

   22:10 Bota 9 komente

   22:00 Bota

   21:20 Bota 2 komente

   21:10 Bota 4 komente

   16:41 Bota 5 komente

   14:54 Bota 3 komente

   14:30 Bota 1 koment

   14:00 Bota 6 komente

   13:35 Bota 6 komente

   13:06 Bota 4 komente

   Më të lexuarat

   13:57 Sociale 19 komente

   09:35 Politika 48 komente

   13:30 Politika 44 komente

   09:22 Politika 7 komente

   09:15 Kronika 21 komente

   10:25 Politika 5 komente

   Blog Tema

   21:47 Blog

   20:47 Blog

   11:15 Blog