Te fundit

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:26

21:26

2022-09-23 16:01:00Bota TEMA

10 Komente

 1. G
  GEZUAR BAFTJAR

  Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

  1. K
   Kol Bibe Miraka i Ri

   Shqiperise i intereson te fitoje mbesa e Salvadore Melonit, ish-Sekretar i Pergjithshem i Mekembesise se Mbretit VCiltor Emanuel III ne Shqiperi, Giorgia Meloni.

  2. G
   GEZUAR BAFTJAR

   Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

   1. G
    GEZUAR BAFTJAR

    Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

    1. G
     GEZUAR BAFTJAR

     Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

     1. G
      GEZUAR BAFTJAR

      Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

      1. G
       GEZUAR BAFTJAR

       Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

       1. G
        GEZUAR BAFTJAR

        Nuk fiton e djathta Nuk fiton e majta Do kete qeveri teknike o me Draghin Ose me Xhuzepe Conten

        1. B
         Bravo signora Giorgia

         thyej moj Yllo thyej e mos le Taboo ne kembe me kokperpjet . S'ka Taboo qe te reziston ty mi giano

         1. N
          Një emigrant i Korrikut 1990 në Amb. Italiane

          E turpshme për Popullin Italian nëse voton për neo-Fashisten në krye të Partisë Vllezërit e Italisë, që sëbashku me Salvinin e Lidhjes së Veriut dhe plakushin (me një këmbë në varr) Berlusconi e Forca Italia, pretendojnë se janë e Djathta e vërtetë Italianë, ndërkohë që fakte të panumërta në Itali e Ndërkombëtare flasin se kjo treshe është Mashtrim dhe Mafia. ZOTI i dhëntë dritë Italianëve këto ditët e mbetura nga votimi i së Djegës, të mos kthejnë Fashizmin dhe Mafian totalisht në Pushtet.

          Lini një Përgjigje

          15:39 Bota

          14:57 Bota

          13:48 Bota

          13:26 Bota

          12:51 Bota

          12:16 Bota 4 komente

          11:53 Bota 5 komente

          10:30 Bota 1 koment

          10:17 Bota

          09:57 Bota 1 koment

          Më të lexuarat

          09:16 Politika 16 komente

          09:27 Politika 24 komente

          11:13 Blog 29 komente

          12:08 Bota

          11:28 Politika 110 komente

          09:17 Politika 59 komente

          Blog Tema

          21:00 Blog

          19:24 Blog 6 komente

          16:58 Blog 3 komente