Te fundit

11:05

11:04

10:57

10:55

10:46

10:43

10:40

10:37

2024-02-16 19:20:47Bota TEMA

2 Komente

 1. S
  Sllobodanka

  Presidenti i Këshillit Europian, Charles Michel, duhet te ruaje veten, se Navalny e piu barin e miut. napolon Bonaparti i ri i Rusise, Putin, po e tregon veten me te forte se Hitleri e Ducja, Stalini e Tito, Churchilli e Rusevelti. Bota e Shekullit XXI do te qeveriset nga sllavet, kinezet, iranianet dhe brazilianet.

  1. T
   Te vrasin naten e te qajne diten.

   Persa lexojme me siper neper mes rrjeshtave pa dashur del qe Navlnin e rikthyen ne Rusi qe te behej viktime. Navalnin e kane vrare sherbimet sekrete te Ukraines dhe te vendeve te NATO-s per te bere me faj Putinin, skenar per filma vizatimore per femije.

   Lini një Përgjigje

   19:11 Bota

   18:44 Bota 6 komente

   18:21 Bota 3 komente

   17:46 Bota 6 komente

   17:29 Bota 1 koment

   17:00 Bota

   16:16 Bota 4 komente

   15:50 Bota 1 koment

   15:18 Bota

   14:50 Bota 2 komente

   Më të lexuarat

   11:52 Bota 13 komente

   18:59 Politika 54 komente

   12:03 Politika 17 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 30 komente

   13:42 Politika 17 komente

   Blog Tema

   11:04 Blog

   10:15 Blog 1 koment

   15:30 Blog 6 komente