Te fundit

09:12

09:14

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

2022-09-23 11:53:14Bota TEMA

5 Komente

 1. G
  GEZUAR BAFTJAR

  Nuk fiton e djathta. O Draghi o Conte do ta drejtojne Italine

  1. G
   GEZUAR BAFTJAR

   Nuk fiton e djathta. O Draghi o Conte do ta drejtojne Italine

   1. G
    GEZUAR BAFTJAR

    Nuk fiton e djathta. O Draghi o Conte do ta drejtojne Italine

    1. H
     Hasoni

     nuk ka patronazhistë ne Itali o z.Baftjar të shikoje këtë fashisten të bëhet km e parë femer e Italisë

    2. S
     Sanskione ose jo , Krizat rendojne mbi Popullin

     Krizat qe krijojne Politikanet e Botes i vujane popujt ,te cilet jane te pafajshem ne kte Marrezi Politike . Politikanet sot kane marre Postin e Djallit te Njerezimit . Politika ben sot gjithcka . Shperthehen Luftra ku do Politika . Behen Gjenocide .Zhduken Kombe ,sepse keshtu i pelqen Politikes . Krijoihen Kriza Artificiale sepse keshtu do Politika ,shtrenjtohet gjithcka qe con ne varferimin ekstrem te popullsise njerezore dhe pse joi humbje jete ne Miljona ,pasi Koronat nuk arriten rezultatet e pritura ,nderkohe pasurohen 10-fish Koncernet e Botes . Dhe nga gjithcka ndodh ne kte Bote sot , Politika nuk preket .Ajo nuk merr pjes vet ne Lufte e shetissi mes Bombave por ne Plazhe Lluksoze ,ajo nuk vuan rrtijen e Cmimeve dhe mungesen e Gazit e gjithckaje tjeter qe i ndalon popullit , ajo ben si i do Trapi saj i qelbur ,dhe nqs nuk ngopet sot me te gjithe kto Kriza shperndare Botes mbare ,do shperthej Kriza te reja .Politika eshte Djalli mbi Toke

     Lini një Përgjigje

     10:30 Bota 1 koment

     10:17 Bota

     09:57 Bota 1 koment

     09:30 Bota

     09:18 Bota 3 komente

     08:54 Bota

     22:40 Bota

     22:25 Bota

     22:10 Bota 2 komente

     22:00 Bota 7 komente

     Më të lexuarat

     16:07 Bota

     17:29 Sociale

     19:10 Dossier

     17:20 Politika

     10:52 Bota

     15:38 Politika 17 komente

     Blog Tema

     20:10 Blog

     20:00 Blog

     10:25 Blog 1 koment