Te fundit

19:40

19:31

19:23

19:17

19:10

18:59

18:50

18:40

2024-02-16 20:21:50Bota TEMA

3 Komente

 1. S
  Sllobodanka

  Nese fiton Donald Trump , biri dhe dhenderri i Serbise, Sali Sheqere Vuk Berisha, shpallet Kryeminister i Shqiperise dhe Ballkani Perendimor i bashkohet Aleances se Rusise, Kines, Iranit, Braziilit etj.

  1. l
   lypsi

   Kina ka shtrire kthetrat e saj me kohe ne USA ajo ka investuar shume per te marre maxsimumin prej USA si ekonomikisht , politikisht, technologi dhe informacione te cdo fushe per interesat e saj..kjo vjen se paraja bene punen e lubrifikantit pa llogaritur lubrifikantin agjenturor femror...

   1. T
    Treni

    Ky eshte po aq i korruptuar dhe inkompetent sa Sali Berisha.

    Lini një Përgjigje

    20:00 Bota

    19:20 Bota 2 komente

    19:11 Bota

    18:44 Bota 6 komente

    18:21 Bota 3 komente

    17:46 Bota 6 komente

    17:29 Bota 1 koment

    17:00 Bota

    16:16 Bota 4 komente

    15:50 Bota 1 koment

    Më të lexuarat

    22:10 Kronika 1 koment

    11:04 Blog 78 komente

    09:19 Kronika 3 komente

    09:10 Kronika 7 komente

    10:12 Politika 30 komente

    15:00 Politika 32 komente

    Blog Tema

    18:59 Blog

    17:48 Blog 1 koment

    12:05 Blog 9 komente