Te fundit

12:26

12:14

12:08

12:13

12:09

12:05

11:59

11:58

2024-03-04 09:26:05Bota TEMA

3 Komente

 1. T
  Tironci

  Ne washington!!!!! Te gjithe e dine ca behet ne washington dc!!! Fitorja e pare dhe e fundit!!! Sorry se e ke dhe burrin arnavut

  1. a
   anti25642654censurë

   o tironcooooo,o koqe dhe në vlorë janë të gjithë me PS,por kur votohet për PD nuk shkojnë socialistët,por berishistët!!mo u mërzit se kështu fillojnë të rrëzohen dominotë!!një nga një!!

  2. K
   Kristi

   Po normal që duhet të fitojë. Trump fiton në zonat rurale ku mashtruesit republikan ‘hapin thesin e miellit’ dhe i bejnë injorantët ‘ e bardhë’ ndërmjet të tjerash të besojnë,se ai do t’i mbrojë nga emigracioni që po ‘shkatërron’ jetën e tyre,kur historia amerikane eshte histori emigrantësh. Nga ana tjetër Trump luan me emigrantët,me populizmin e tij,sidomos me ato kubanez,venezuelian,apo te gjithë emigrantet qe vijne nga vende autoritare dhe që e pëlqejnë sjelljen populiste,duke iu thënë atyre se do t’i mbrojë ato dhe do të ‘‘luftojë’ emigracionin e paligjshëm. Keshtu ai me të tillë emigrantë fiton psh bindshëm në Florida.Këta emigrantë ,nuk arrinjnë të kuptojnë se vota për Trump e tyre,eshtë pikërisht kundër vet atyre. Në W.DC ,eshte elita dhe normal që tipa si Trump nuk kanë për të fituar kurrë.

   Lini një Përgjigje

   21:40 Bota

   20:00 Bota 5 komente

   19:02 Bota

   17:50 Bota

   17:20 Bota 1 koment

   16:56 Bota 1 koment

   16:36 Bota

   16:15 Bota

   15:29 Bota

   14:33 Bota 2 komente

   Më të lexuarat

   18:59 Politika 54 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 31 komente

   13:42 Politika 17 komente

   18:38 Politika 5 komente

   17:14 Kronika 10 komente

   Blog Tema

   12:05 Blog

   11:04 Blog 12 komente

   10:15 Blog 1 koment