Te fundit

09:14

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

2024-03-04 15:10:00Bota TEMA

5 Komente

 1. P
  Parruca

  Femije? Nje 16 vjecar mund te mbaje dhe perdori nje arme pa problem. Dhe teknikisht quhet adoleshent. Dhe ne mishen 16 vjec nje individ mban pergjegjesi te plote penale, pra konsiderohet me teper si i rritur se sa femije. Eshte e peshtire kjo menyre shprehje, si e si te nxirrni Izraelin si monster kur jane arabet ata qe bejne terrorin.

  1. T
   T

   Ti mund te jesh 40 e kusur vjec, po qenke. Nga truri 5 vjec. Ca mut.mostrash jeni, a thi se izraelit I hapet rrocka. Per ty a femijet e tu. Po t kishin mundsi, keta izraelit do t vrisnin ty e femijet e tu,pa as nje.problem. Na thuaj pak terrorin arab... Kur.amerika e izraeli bashke kane vrare miliona femije ne.lindjen e mesme. Jo te gjithe e pranojne skllaverine sic e.pranon ti,o.sklav shqiptar

   1. d
    doktor

    Ketij "parruces" hiqi ate P -ne dhe zevendesoja me K -ne se i shkon per shtat se ne vend te trurit paska sperme !!!

   2. Z
    Zhvejku

    Ore ti Parruke, qenke jo i peshtir, po nje idijot, nje monster e kaluar monstres, s'ka ilaç e spital psikiatrik te te beje derman, kur kerkon te ç'fajsosh nje shtet qe po terrorizon palestinezet e pafajshem...!

   3. E
    Evisa

    Fëlliqësira komuniste që i jeni hedhur në grykë Parrucës. Në vitin 1973 vetë arabët pranuan se ishin ata që sulmuan Izraelin, kur i vetmi vënd në botë që thosh se ishte Izraeli që sulmoi arabët qe Shqipëria e Enver Hoxhës. Për sa kohë arabët qëllim të vetëm do kenë fshirjen e Izraelit nga harta dhe jo përmirësimin e jetës së popujve të tyre (këtë e nxisin banditët politik arab për të marrë dhe ruajtur pushtetin në vëndet e tyre) kjo ka për t'i gjetur. Izraeli përparon dhe ndrin si vënd, sepse nuk ka qëllim të vetëm urrejtjen ndaj arabëve, por përpiqet për lulëzimin e vëndit dhe lumturinë e popullit të tij. Do paqen dhe ashtu siç e deklaroi kryeministri i tyre, janë të gatshëm me çdo mjet t'a sigurojnë atë. U thyen hundët arabëve në 1973 dhe siguruan 50 vjet paqe, ju dha shkak Hamasi dhe tani izraelitët po bëjnë të gjitha përpjekjet për të siguruar një paqe sa më të gjatë. Ndërkohë grupet ekstremiste arabe, të cilët nuk dinë të bëjnë asgjë për lumturinë e popujve arabë, por e kanë mëndjen të "zhdukin" Izraelin me fjalë dhe fondet publike në vëndet e tyre me vepra, do vazhdojnë manipulimin e turmave arabe duke e paraqitur Izraelin si shkaktar të gjithë fatkeqësive që i gjen, kur vetë vendosin në krye të tyre kriminelë dhe hajdutë si krerë të qeverive të tyre të cilët në mënyrë permanente ju sigurojnë vetëm mjerim dhe asgjë tjetër.

    Lini një Përgjigje

    14:49 Bota 3 komente

    13:38 Bota 8 komente

    13:12 Bota 2 komente

    12:31 Bota

    11:53 Bota 1 koment

    11:27 Bota 1 koment

    10:20 Bota

    09:52 Bota 15 komente

    09:33 Bota 20 komente

    09:27 Bota

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    17:29 Sociale

    19:10 Dossier

    17:20 Politika

    10:52 Bota

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment