Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-28 22:25:00Bota TEMA

2 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Papushi ma legen, miku i Sorosit... = Papa komunisti bolchevik..... e dini ju qe ky pagezoi djalin e Eskobarit/ apo bekoi martesen e djalit, ishte atje...nje grej ketyre te dyjave por e vertete....

  1. G
   Grida Suma

   Cfare pushimi i kerkoni Papo pushim eshte non stop 24 ore ne 24. Ky eshte ("Papa" mysliman apo katolik, nuk ka lend vend te botes arabe dhe ato islamike pa i vizituar dhe bekuar.....

   Lini një Përgjigje

   22:00 Bota 1 koment

   21:50 Bota 1 koment

   21:10 Bota

   20:30 Bota 5 komente

   20:10 Bota

   18:29 Bota 7 komente

   18:09 Bota

   16:57 Bota 2 komente

   16:44 Bota 3 komente

   16:13 Bota 3 komente

   Më të lexuarat

   11:49 Sociale 18 komente

   10:40 Sociale 19 komente

   11:35 Blog 22 komente

   12:02 Ekonomia 37 komente

   15:28 Kronika 17 komente

   10:25 Blog 21 komente

   Blog Tema

   20:20 Blog

   12:16 Blog

   11:35 Blog 22 komente